Vidutinio dydzio Polov narys. Už ir prieš

Vidaus durų spalva, atrankos principai su raudonųjų durų interjere interjere Tamsaus atspalvio vidinės durys dažnai naudojamos kilniam interjerui sukurti ir pabrėžti kambario naudą. Nuotraukos iš eismo kamščių interjere Kamštienos grindų klojimas ant klijų 1 etapas. Jei strypeliai turi papildomą aukštį, juos išpjauna malūnėlis. Iš straipsnio apie tai, kaip taupyti statybines medžiagas, galite sužinoti, ką dar tikrai galite padaryti, nepakenkiant kokybei.

Įdėjus impregnaciją, galite pereiti prie paskutinio darbo etapo. Betono poliravimas Tokiam darbui naudojamos specialios mašinos, kurios yra dviejų tipų: Kryžius Šiuo atveju, diskai yra greta paviršiaus ir judėti įvairiomis kryptimis. Panašios mašinos yra naudojamos betono arba natūralaus akmens apdirbimui. Planetinė Tokiu atveju diskai yra rotaciniu pagrindu ir juda link vienas kito.

Tokios mašinos taip Vidutinio dydzio Polov narys tinka betono masę, kurios sudėtyje yra didelių tūrinių griovių. Jei betono paviršius be rankų padengiamas dideliais šlifavimo įrenginiais, ne visada patogu tvarkyti sunkiai pasiekiamas vietas, šiuo atveju rekomenduojama naudoti įprastą šlifavimo mašiną su atitinkamu disku ant jo.

Gerai nupoliruotas paviršius atrodo daug patrauklesnis nei tik tuo atveju, jei perdirbimui naudojamas tik šlifavimas. Be to, betono grindų veidrodiniam poveikiui pasiekti galima tik atlikus visą aprašytą procedūrų kompleksą.

Betoninių grindų šlifavimas ir poliravimas Betono šlifavimas yra privalomas pramoninių betoninių grindų išlyginimo etapas, jei planuojamas vėlesnis įdubimas iš viršaus, polimerinių grindų, dažymo arba apsauginio lako danga. Jis naudojamas pramoniniams pastatams, žemės ūkio įrenginiams, administraciniams ir komerciniams pastatams, FOK, logistikos kompleksams ir sandėliams.

Darbai atliekami ir įrengiant betonuotos teritorijos greta kompleksų. Betono lygintuvo paviršius išlygintas ir išlygintas, pašalinamos iškyšos, duobes, purtys. Labai pagerintas betono sukibimas su apdailos danga. Remiantis senų pagrindų šlifavimu, išimamos buvusios dangos liekanos, tarša, smulkūs įtrūkimai. Pagrindo veikimas žymiai padidėja - sumažėja hidroizoliacijos lygis, atsparumas erozijai, temperatūros svyravimai, padidėja cheminių medžiagų poveikis ir sumažėja dulkių susidarymas.

Kai kuriais atvejais poliravimas yra paskutinė dengimo stadija, Nario nuotraukos dydziu tipai to, kai grindys gali būti naudojamos. Betono grindų šlifavimo technologija Betono grindų šlifavimas gali būti atliekamas dviem būdais: drėgnas arba sausas. Drėgnas dažnai tampa mozaikinių dangų klojimo proceso dalimi, Vidutinio dydzio Polov narys arba marmuro drožlių pridėjimas prie betono pagrindo.

Plotas yra apdorojamas skirtingų grūdų dydžių šlifavimo segmentais, siekiant gauti poliruotą, lygaus paviršiaus. Šio metodo trūkumas yra sunkumas ir aukšta grindų poliravimo kaina, palyginti su sausu metodu. Daugeliu atvejų naudojamas grindų sausas šlifavimas; Tuo tikslu naudojami įvairių klasių deimantiniai pjovikliai - nuo didelio iki teisingumo, o dirbant su pagrindais iš M betono ir žemiau, pakanka korundo galų.

Betono grindų, naudojant sausą metodą, šlifavimo greitis ir kaina yra daug mažesni nei dirbant su drėgnomis grindimis. Operatorius nuolat stebi eksploatacijos etapus ir kokybę, laiku ištaiso ir pašalina trūkumus.

Užbaigus poliravimą, galite pereiti prie šių veiksmų - akrilo danga, įmirkymas, dažymas ir tt Be sąnaudų nedarysite, kai naudosite sausą technologiją - darbo metu neišvengiamai prijunkite konstrukcinį dulkių siurblį. Naujo grindų įrengimo procese pirminis pratekėjimas atliekamas praėjus dienoms po to, kai grindis išpilamas - iki to laiko grindys kaupiasi.

Šiame etape išimamas užšaldytas cemento pienas ir išauginamas stipresnis sluoksnis. Ne anksčiau kaip po 4 savaičių iki visiško mišinio kietėjimo, atliekant pakartotinį šlifavimą atliekami darbo elementų pakeitimai, siekiant suteikti reikalingą sklandų paviršių.

Pramoninių betoninių grindų įrengimas su vaisių saugyklomis Voronežo regione. Šlifavimas taip pat atliekamas esamos dangos restauravimo metu. Ekspertai analizuoja ir atlieka pradinį būklės įvertinimą.

Skaldytuose plotuose, plyšiuose, trupinimuose, siūlių deformacijose, su zoniniu nusileidimu, reikia drastiškų priemonių, įskaitant užpildymą nauju lygiu. Prieš pradedant darbą, betono sandūros arba tarpai tarp pagrindo plokštės ir grindų uždaromos, kaip reikalaujama statybose.

Jei senų pramoninių grindų paviršius praėjo valstybinį valdymą, bet turi bangų lygį, iškyšas, kampus, tada smulkinimo procesas turėtų būti atliekamas prieš frezavimą - viršutinio sluoksnio nuėmimas iki 10 mm gylio. Betono poliravimas: kaina ir nauda Betono pramoninių grindų įrenginio apdailos stadija - poliravimas. Šio apdorojimo rezultatas yra idealus ilgaamžiškumas ir blizgus paviršius, kuris ne mažesnis nei natūralaus sklandaus akmens ir net pranoksta spektaklį.

Tuo metu naudojami specialūs diskai, kurių grūdelių dydis nuo iki Priklausomai nuo technologinio poreikio, paviršius gali duoti tiek matinį spindesį, tiek veidrodinį dangą. Tokių dangų privalumai yra tokie: jie yra patikimi ir lengvai prižiūrimi; atsparus mechaniniam įtempimui, ėsdinančios ir abrazyvinės medžiagos; apsaugoti nuo vandens ir įvairius sprendimus; papildomas apdorojimas lakas, dažai, polimerai nenaudojamas.

Grindinio betono grindys - grožis, praktiškumas, ilgaamžiškumas Neprezentuojamos betoninės grindys tikrai tampa išskirtiniu apdaila. Technologijos iš portalo dalyvių. Betonas yra viena iš daugialypių ir populiariausių medžiagų, naudojamų tiek pramonėje, tiek privačiose statybose. Pamatai, plokštės, šarvuotos juostos, laiptai ir sienos yra pagaminti iš betono. Laikantis technologijų, po prekės ženklo stiprumo, jis tarnauja dešimtmečius.

Patikimas vagonas Kalbant apie stiprumą ir ilgaamžiškumą, betono grindys pranoksta daugybę dangų, kurios užtikrina jo paklausą, nepaisant šiuolaikinių medžiagų gausos. Tačiau su daugeliu privalumų, kai kalbama apie vaizdo komponentą, ji praranda - išblukusi pilka spalva nėra geriausias dizaino variantas. Be to, betono konstrukcija yra porėtos - paviršius sugeria drėgmę ir palaipsniui žlunga dėl mechaninio poveikio ar agresyvios aplinkos. Dėl erozijos susidaro dulkės ir mažiausi trupiniai, užtvankos, įtrūkimai, pažeidimai, kurie taip pat nesuteikia pranašumų.

Todėl betoninės grindys yra arba naudojamos techninėse patalpose jų pradinėje formoje, arba kaip universalus pagrindas apdailos medžiagoms. Šis procesas yra skirtas visai forumo temai - "Betono grindys", kurioje dalyvis portale limur tapo geriausiu pradininku. Jis matė tinkle esančio apdoroto betono nuotraukas ir galvoja apie tokio grindų įrengimą savo namuose.

Ir pagrindinis dalyko ekspertas buvo Tiamo. Ypač svarbios tokios grindys tiems, kurie naudoja šildomas grindis betoniniu lygiu. Tokios grindys yra dar svarbesnės tiems, kurie šilumos siurblį naudoja šilumai išgauti, nes šių grindų atveju nėra galutinio sluoksnio, pvz. Paprastą betoną galite paversti puikiu granito arba marmuro išvaizda dviem pagrindiniais būdais.

Cheminis modifikavimas Siekiant pagerinti betono stiprumo ir atsparumo vandeniui charakteristikas, po apdorojimo, kai danga tampa monolitine ir praktiškai nesugeria drėgmės, naudojamos cheminės kompozicijos. Yra dviejų tipų efektai: Silikavimas - dėl betono komponentų cheminės reakcijos, naudojant silikato natrio, kalio, ličio tirpalą, ant paviršiaus susidaro junginys, blokuojantis poras, apsaugantis nuo erozijos.

Fluidas fluavimas - silikofluorido rūgšties druskos naudojamos reakcijos metu kalcio difluoridas vienas iš danties emalio komponentųo pats paviršinis sluoksnis yra paverčiamas į patvaresnę. Pasak "Thiamo", kruopščiai išmanantis cheminius procesus, atsirandančius tiek pačiame betone, tiek reagentų naudojimo metu, fluiacinis metodas yra efektyvesnis.

Nors dauguma profilio įmonių taiko silicifikaciją, o galutinai parduodama forma - daugiausia silikato priemonės - sandarikliai. Sausieji mišiniai - drožlės Siekiant monolitinio paviršiaus paviršiaus betono sluoksnio storio ir skersmens, tradiciškai naudojamas lyginimas - užpildymas ir įmirkymas sausu cementu.

Šis metodas davė rezultatą, tačiau laikui bėgant prasidėjo visiška tos pačios paviršiaus erozija, ir ši manipuliacija nepadarė daug patrauklumo Vidutinio dydzio Polov narys.

Šiandien toppings pakeitė lyginimą - operacijos principas yra tas pats, tačiau vietoj sauso cemento yra specialių stiprintuvų: Kvarcas Vidutinio dydzio Polov narys ant didelio frakcijos kvarco smėlio, smėlio patrauklumui padidinti dažnai dažomas.

Korundas - kaip užpildas korundas mineralinis, aliuminio oksidas trupiniai. Metalizuota: kaip užpildas - mažos metalinės lustai naudojamos pramonės konstrukcijose. Labiausiai paplitę ir nebrangūs - kvarciniai stangrikliai, tačiau jie yra prastesnės dekoratyviniame korunde.

Tačiau abiejų veislių derinys gali sukurti išskirtinę lytį. Jei stiprinate viršutinį sluoksnį, pavyzdžiui, baltu Vidutinio dydzio Polov narys, dekoruojant jį kvarco gėlėmis, kambarys bus labai lengvas, beveik krištolo skaidrus. Kaip parodyta paveikslėlyje. Cheminis Tai atliekama keliais etapais. Šlifavimas Paviršiaus šlifavimas atliekamas tiek su senaisiais, tiek su naujais pagrindais su vienu tikslu Matmenys formos struktura Penis pašalinti sąmoningai susilpnintą sluoksnį.

Tik senajam betonui jis susidarė dėl erozijos, o naujame - tai vadinamasis "pienas", susidarantis dėl didelių frakcijų nusėdimo. Taip, ir dengimo dekoratyvumas šlifavimo metu daugėja - paviršius tampa tolygiai lygus, atsiranda piešimas, ypač jei partijoje buvo naudojamas specialus užpildas. Atsižvelgiant į pradinę paviršiaus būklę, gali tekti iš anksto apdoroti grindis.

Jei yra siūlių, smūgių ar mazgelių, jų šlifavimas nebus pašalintas, reikia pjovimo pjovimo įrankį. Siekiant išvengti žalos šviežiam betonui, iš kurio užpildas dideliu greičiu gali būti ištrauktas deimantiniu disku, poliravimas atliekamas tik po prekės ženklo stiprumo rinkinio - po mėnesio po išpylimo. Profiliai ir buitiniai įrankiai gaminami šlifavimui, pirmasis skiriamas našumu ir operacijų kokybe. Tačiau dėl tokios asmeniniam naudojimui skirtos įrangos kainų jūs galite daryti namų apyvokos reikmenis, didinant požiūrių skaičių ir renkantis tinkamą šveitimo priemonę.

Jei siūlomo gydymo kvadratas yra maždaug šimtui metrų ar net keli šimtai namai yra skirtingigalite išsinuomoti profesionalią įrangą. Tai bus pigiau nei nusipirkti, ir daug greičiau, kaip užkariauti teritoriją rankiniu kampiniu šlifuokliu. Atsižvelgiant į šlifavimo metodą - įmonės paprastai naudoja šlapias, o namų amatininkai kainuoja sauso poliravimo ir statybos dulkių siurblys. Reagentų apdorojimas Pasirinkta kompozicija naudojama ant žemės ir be dulkių paviršiaus pagal instrukcijas.

Jis gali būti purškiamas, padengtas ritinėliais arba šepetėliu, vienodo sluoksnio susidarymas. Įvairių metodų skaičius taip pat priklauso nuo reagento tipo - sandarikliai dažnai naudojami su vienu sluoksniu, fluorosilikatai silikofluoro rūgšties druska betonas yra padengtas keletą kartų su tam tikru intervalu. Būdinga tai, kad pirmasis sprendimas yra mažiau koncentruotas nei vėlesni. Įmirkymas prasideda nuo silpniausio tirpalo, todėl viršutinės poros neturi laiko uždaryti.

Kuo anksčiau taikomas sprendimas, tuo giliau bus laikas prasiskverbti žemyn. Tačiau kuo stipresnis, tuo daugiau porų bus uždarytas, tačiau būtina užtikrinti storiausio sluoksnio pakeitimą, todėl jie prasideda nuo silpniausių. Tada jis yra impregnuotas stipresniu tirpalu, jis atsilieka nuo laiko, kuri yra mažiau tvirta, taigi ir skverbties gylyje.

Tačiau dėl to, kad pirmasis turėjo silpną koncentraciją, stipresnės poros išlieka atviros, o kuo didesnė, tuo mažesnė buvo ankstesnio tirpalo koncentracija. Pastarieji naudoja stipriausią sprendimą, todėl viršutinis sluoksnis yra labiausiai monolitinis.

Poliravimas Po apdorojimo reagentais betono paviršius yra šlifuotas, kad maksimaliai padidintų blizgesį, o grindys būtų atspindimos. Šis procesas yra gana sudėtingas ir taip pat atliekamas keliais etapais, naudojant mažiausią abrazyvą.

Todėl daugelis pasirenka ne poliruoti kaip paskutinę pakopą, bet specialią mastiką, paremtą akrilu, kuri šviečia iš karto po panaudojimo. Siekiant sušvelninti poliravimo efektą, taip pat naudojami poliuretano junginiai, sudarantys ploną, dilimui atsparią dangą ant paviršiaus.

Sausi mišiniai Skirtingai nuo cheminio apdorojimo, šis metodas yra svarbus tik tada, kai liejant betoną. Jei reikia atstatyti seną dangą, standartinė technologija yra pilama nauja lygintuvu ir sukietėja.

Tikslinga iš anksto suplanuoti betono grindų gerinimą. Įvairių deformacijų poveikis.

Vasaros sezono metu mediena išsiplėtė, žiemą ji susiaurėja, todėl, klojant, būtina ištraukti išsiplėtimo jungtis. Didelė kaina Šiame rodiklyje parketas gerokai pranašesnis už laminatą ar linoleumą. Reikia reguliariai remontuoti ir pakeisti apsauginį laką.

Parketas yra vienas iš geriausių grindų dangos tipų, tačiau dėl didelių medžiagų ir darbo sąnaudų jis nepasiekė didelio populiarumo.

Dėl apdailos grindų tinka labai daug įvairių medžiagų. Amatininkai netgi naudoja monetas ar kartoną, kad puoštų jų grindis. Dauguma produktų gali būti naudojami savarankiškai, kad sutaupytų šiek tiek pinigų specialistų įdarbinimui.

Tačiau yra tokių, kurie reikalauja profesionalių priemonių kvalifikavimo ir naudojimo. Prietaiso grindys privačiuose namuose Kai pastatomas namas, pirmiausia kyla grindų klausimas, nes dangos stiprumas, šilumos išsaugojimas patalpose, todėl gyventojų sveikata priklausys nuo jų.

Individualiuose namuose grindų dangą galima pastatyti keliais būdais, tačiau kiekvieną iš jų reikia apsvarstyti, siekiant įvertinti kiekvienos pasirinkties privalumus ir trūkumus. Prietaiso grindys privačiuose namuose Populiariausi ir patogiausi namo aukštai visada laikomi mediniais, nes mediena, skirtingai nuo betono, savaime yra šilta medžiaga. Betono dangos yra patvaresnės, palyginti su mediena, tačiau reikalauja geros izoliacijos, todėl dažnai jas derina su medinėmis grindimis.

Bulk arba plūduriuojančios grindys anksčiau nebuvo daug populiarios namų savininkams, tačiau pastaruoju metu daugelis vis dažniau kreipiasi į šią galimybę, nes įrenginyje tai paprasta, ir tai galima padaryti per vieną dieną. Nesvarbu, kuris grindų pasirinkimas yra, jis turi specifines jo prietaiso savybes, priklausomai nuo namų dizaino, toje vietoje, kur jis turėtų būti pastatytas, įrengimo sunkumus ir niuansus bei net namų savininkų finansines galimybes. Siekiant, kad privatus namas būtų Kaip padidinti nari su tuo, kas grietinele ir Vidutinio dydzio Polov narys vaikščioti ant jo, kiekvienam jo tipui reikia izoliacijos, todėl jis būtinai įtrauktas į bendrąjį planą.

Mediniai laiptai Medinės grindys gali būti gaminamos įvairiais būdais, tačiau jos visada tvirtinamos ant rąstų, kurie yra pagaminti iš barų, ant betono pagrindo, atraminių kolonėlių arba įtvirtinti namo sienose.

Pastaroji galimybė yra įmanoma tik kambaryje su nedideliu plotu, pavyzdžiui, siaurais koridoriais arba maža koridoriuje.

Be to, medinės grindys padalomos į viengubą ir dvigubą sluoksnį, t. Grindys ant stulpų Tuo atveju, kai negalima pritvirtinti rąstų su namo sienomis, ant stalviršio stulpų grindys yra tokios, kad nepakanka bendro dangos stiprumo. Atsilikimo sistema, išdėstyta tik ant atramų kolonų, vadinama "plaukiojančia". Tokie mini grioviai yra pažymėti centimetrų atstumu vienas nuo kito. Katilų gylis turėtų būti bent penkiasdešimt centimetrų. Skerspjūvio dydis priklauso nuo pastatytų atramų aukščio, tuo didesnis stulpelis turi būti, tuo didesnis jo plotis ir storis.

Kuo dugnelis yra tvirtesnis, tuo patikimesnė yra atsilikimo Vidutinio dydzio Polov narys, todėl šį procesą reikia atlikti sąžiningai. Jei stulpai yra pagaminti iš betono, jų dydis turi būti ne mažesnis kaip 40 × 40 skerspjūvio, o pageidautina - 50 × 50 cm. Sumontuoti kolonai turi būti sureguliuoti iki lygio ir prireikus jų aukštis reguliuojamas.

Tai geriau, jei bus nuo trijų iki keturių stogo dangos sluoksnių. Kai grindų pagrindas atsiduria, geriau pritvirtinti pamušalus prie strypų su vinimis, o patys juostelės taip pat turi būti tvirtinamos, pritvirtindami juos prie veržlių per plačią poveržlę. Jei strypeliai turi papildomą aukštį, juos išpjauna malūnėlis. Jis gerai išlaikys drėgmę, kuri gali kilti iš dirvožemio, papildomai šildyti grindis. Jei planuojama nedelsiant pastatyti grindų dangą ant sijų, požeminė turi būti visiškai užpildyta išplaunamu moliu, paliekant atstumą ne daugiau kaip dešimt centimetrų tarp jo ir medžio dangos.

Grubus grindys Projekto grindys gali būti išdėstytos keliais būdais. Pasirinkto metodo pasirinkimas priklauso nuo izoliacijos medžiagos. Grindų varianto projektas Jei šlakas arba keramzitas bus naudojamas kaip izoliacija, tada pagrindas tampa kietas, iš plokščių, kurie yra prikalti prie apatinės sijų dalies. Tarp plokščių tarpai yra padengti molio, praskiesti iki ne itin storio būklės. Po molio išdžiūvimo šildytuvas gali būti išpiltas į ląsteles, ant kurių yra išdėstytas garų barjeras.

Jei grindys šildomos mineraline vata, lentos yra prikalamos prie apatinės sijų pusės 50 centimetrų atstumu viena nuo kitos. Garų barjero plėvelės klojimas Garų barjeras yra pritvirtintas prie sijų ir apatinės plokštės, taip pat yra sumontuota plona fanera. Pastatyta izoliacija, kuri taip pat yra uždaryta su viršutine garų barjera, pritvirtinta prie sijų su slota ir skliausteliu. Dviejų sluoksnių, grimzlės ir apdailos grindys su izoliacija tarp jų Tada rąstai, kurių dydis 10 × 3 centimetrai, yra prikaltas prie sijų, ant kurių bus pastatyti grindjuosteliai arba stora fanera.

Vaizdo įrašas: geras pagrindo diegimo pavyzdys Mediniai aukštai virš žemės Sureguliuokite medinius grindis ir ant žemės. Norėdami tai padaryti, yra savo schema, kurioje daugiausia dėmesio skiriama darbo planui. Apytikslė medinių grindų danga ant žemės Dirvožemyje po žeme, reikia gerai sutvarkyti ir sutvarkyti ant jo smėlio, žvyro arba skaldos, vidutinės frakcijos, nuo 20 iki 40 cm storio, o tada vėl ram.

Tvirta hidroizoliacija, pavyzdžiui, stogo veltinis, yra ant tampuotų pagalvių. Jei pageidaujate, po juo galėsite didesnio stiprumo dėlei sustiprinti tinklelį. Hidroizoliacija turėtų būti ne mažiau kaip 10 centimetrų sienose. Dėl hidroizoliacijos, padėkite ant skiedinio plytų arba betoninių blokų, kurie vėliau taps sijų rėmeliu. Atramos sumontuotos taip, kad sijos būtų viena nuo kitos 60 centimetrų atstumu standartinis izoliacijos plotis.

Aplink plytines uždedamas pirmasis izoliacijos sluoksnis - tai gali būti 50 ÷ mm putplastis arba mineralinė vata. Dėl plytų, o geriau - ant betoninių blokų įdiegti medines sijas, sulyginti juos su lygiu ir užfiksuoti jį kampe. Tarp laidų spindulių, dėl didesnio atšilimo, jūs galite papildomai uždėti plyteles iš mineralinės vatos. Virš izoliacijos nal agi nustatykite garų barjerinę plėvelę.

Tada sumaišykite grindų dangą, kuris tvirtinamas gvazdikėliais, atsargiai įkištą į jo šoninę dalį. Lentą dedama atstumu nuo vieno iki pusantro Vidutinio dydzio Polov narys nuo sienos, siekiant užtikrinti ventiliaciją. Mediniai grindys ant betono grindų Padėdami grindis ant betono grindų ar plokštės, rąstus galima uždėti tiesiogiai ant betono arba, jei reikia, pakelti grindis iki nedidelio cm Vidutinio dydzio Polov narys ant smeigių su sriegiais.

Ant grindų klojant betoną neįmanoma išsaugoti rąstų - jie turi būti gana dideli, tada grindys bus patikimos ir nesuskriausi. Turėtų būti nedelsiant pažymėta, kad tokiu prietaisu grindys turi būti iš dviejų sluoksnių, t. Pirma, ant betono paviršiaus yra išankstinio žymėjimo vietos atsilikimą.

Įvairūs grindų variantai: 13 populiarių medžiagų

Jie turėtų būti įrengti 60 centimetrų atstumu, atsižvelgiant į būsimą izoliaciją. Žymėjimas atliekamas nukreipiant liniją į spalvą. Be to, skaldytų linijų ženklai Vidutinio dydzio Polov narys centimetrų atstumu. Šiuose taškuose gręžiamos skylės, kuriose montuojamos spaustukai su gnybtais, esančiais maždaug tuo pačiu aukščiu nuo grindų - jie laikys sijas.

Pačiose sijoms esant išmatuotam atstumui, atitinkančiam betono paviršiaus montuojamų smeigių vietą, išgręžiamos skylės, o sija užmaunama ant smeigių. Tada naudodami lygį pasukite fiksatorius vienoje ar kitoje kryptimi, kad visi spinduliai būtų tolygiai horizontalūs, kontroliuojantys jo lygį. Ant kulno viršūnių priveržkite varžtus, įjunkite jas į paruoštą griovelį, o pertvarų dalis perpjaunama šlifuokliu. Kitas žingsnis yra grindų, izoliacinių ir grindų švarių grindų montavimas.

Žurnalo tvirtinimas tiesiai į lygintuvą Betoninėse grindyse nėra sudėtinga surengti rąstų, ir jūs galite tai padaryti patys, naudodami tinkamus įrankius. Ant betono paviršiaus jie išstumia juosteles, taip pat 60 centimetrų atstumu vienas nuo kito, tačiau nuo sienos jie turi būti izoliacijos storio atstumu - mm.

Be to, naudojant įtvirtinimo įtaisą, betono grindyse patikimai tvirtinamos lagos. Šiuo atveju barai gali būti bet kokio aukščio - tai priklausys nuo namų savininko noro ir gebėjimo pakelti grindis iki pageidaujamo aukščio.

Tada būtų malonu uždėti ploną šildytuvą, pavyzdžiui, polietileninę pututę, kurią galima pritvirtinti prie rąstų su kabėmis.

Išilgai sienos, išilgai viso kambario perimetro, nuo mineralinės vatos kilimėlių nukirtos juostelės. Tada izoliuotoji medžiaga dedama ant laido polietileno arba išplėstinis ar keramzitas užpildomas mažomis arba vidutinėmis frakcijomis. Grindų fanera ant rąstų po klojinių užpildymo Iš viršaus būtina uždaryti izoliaciją su garų barjerine plėvele. Galite iš karto uždėti grindų dangą Kitas grindų danga arba stora fanera yra išdėstyta, o dekoratyvinė danga gali būti dedama ant viršaus.

Betoniniai grindys Betoninės grindys taip pat yra išdėstytos skirtingais būdais, tačiau apskritai jie yra panašūs į technologiją, su nedideliais nuokrypiais ar papildymais. Bendras sluoksnių grindų planas su betono pagrindu Betoninis dangas daugiausia pagamintas iš betoninių arba plytų sienų esančių namų, o po to, kai sienos yra nuimtos ir stogas yra uždengtas, pradėti jį projektuoti.

Jei reikia, jo vietoje pasirenkamas viršutinis dirvožemio sluoksnis, kuris turėtų būti cm atstumu nuo smėlio. Jis turi būti gerai užsukamas, pilamas vanduo. Kitas sluoksnis yra smulkinto vidurio frakcijos, kuri taip pat turi būti tamped. Užpildo storis turėtų būti ne mažesnis kaip 10 centimetrų. Tada sutvarkyk netrūkstamą kaklą. Jis gali būti izoliuotas, į tirpalą pridedant keramzitą arba polistirolo trupinį.

Be to, šiuo atveju tirpalas gali būti maišomas ne smėliu, o žvyru. Kaklaraištis ir palikite įšaldyti. Ant Vidutinio dydzio Polov narys šaldytos nelanksčios lyginamosios medžiagos, turite pastatyti hidroizoliaciją, kuri turėtų būti ant cm sienelių.

Kaip atskirti jauną nuo paauksuoto. Šernų lyties ir amžiaus santykis

Už tai galite pasiimti ruberoidą arba įprastą storą polietileno plėvelę - svarbiausia yra ta, kad medžiaga yra sandariai uždėta, o dydis sutampa. Valcuotos medžiagos hidroizoliacija - stogo danga Izoliacija išlieta ant hidroizoliacijos - keramzitbetonu, arba išleistas ekstruzinis didelio tankio putplastis, kurio storis pasirenkamas namo savininko prašymu ir priklausomai nuo regiono, kuriame pastatytas namas, klimatinėmis sąlygomis.

Izoliacijos viršutinėje dalyje yra sumontuota metalo armavimo tinklelis, po to įpilama apdailos lygintuvas, į kurį taip pat galima pridėti izoliacinę medžiagą. Dėl prieškambario ir virtuvės geriau pasirinkti daugiau patvarių vinilo fono paveikslėliai Dėl likusių kambarių, flizeino ar popieriaus yra tinkami. Su tamsiu tapetais, durys bus sujungtos, todėl, jei tikslas yra užmaskuoti jį, galite sujungti sienų spalvą su durimis. Ryški tapetai taps akcentuojant, kad tamsios durys netrukdys.

Poliruotas betonas tai patys

Derinys su baldais Šviesos baldai Tamsiai durų atidarymas tinka šviesai baldams, šiuo atveju tai yra kontrastas ir drąsus spalvų perėjimas. Toks derinys dažniausiai randamas šiuolaikiniame stiliuose.

Nuotraukoje, tamsiai rudos durys, organiškai pritvirtintos prie koridoriaus su baltais baldais, kur juodos detalės naudojamos vizualiniam balansui. Tamsūs baldai Tamsios durys tamsiame interjere atrodys, jei į durų drobę bus įdėta vitražo ar stiklo. Sunku juos sujungti su tamsiame interjere, o patalpos turėtų būti ne mažesnės už vidutinį dydį. Baldai turi Vidutinio dydzio Polov narys lengvesni arba tamsesni durų, tada paaiškėja, kad sukurtų el.

Durų gamybos medžiagos Durys yra pagamintos iš medžio masyvo ir medžiagų, gautų iš jo skirtingos technologijos. Sąlygiškai jie gali būti suskirstyti į medinius ir paspaudžiamus. Nuotraukoje, stumdomos durys nuo Vidutinio dydzio Polov narys masyvo griežti stilistikos, kuri interjere atrodo stilingas ir neįprasta. Mediniai gali būti kieta arba su dvigubo stiklo langu. Kaina priklauso nuo medienos ir jungiamųjų detalių medžio.

Masyvas gali būti kietos arba klijuotos klijuotos plokštės. Ekstruduota drobė yra faneruojama, nuo medžio drožlių plokštės, pluošto plokštės. Vizualiniam buto ir didesnio apšvietimo erdvėje, durys su stiklu, kuris gali būti skaidrus, matinis ar tamsus, Koks narys storas nuo kambario. Nuotraukoje visos vidinės durys su matiniu stiklu ir modeliu. Šis sprendimas tinka bet kokio dydžio kambariams.

Spalvų atrankos taisyklės Juodas Juodos spalvos durys atrodo didžiulė, bet tuo pačiu metu stilingas. Tinka B. Šviesos interjeras Po baltomis arba pieno sienomis. Taip pat galite naudoti ryškius apdailos ir dekoro elementus. Raudona arba geltona Platbands įves durų į bendrą interjerą. Ant juodųjų durų ansamblio baltos spalvos siauras koridorius kur balta sienų apdaila, dekoro elementai ir papildomas apšvietimas leidžia šventinti.

Tamsiai pilka Tamsiai pilka yra retai naudojami ir tinka šiuolaikiniams interjerui. Jie gali būti derinami su šviesiais pilkais baldais, baltomis lubomis ir platbandomis. Nenaudokite pilkos spalvos su juoda. Tamsiai rudas Dark-Spalvoti tamsiai ąžuolo, riešutų ir wenge yra labiausiai paplitę.

Medienos imitacija gali būti pasiekta naudojant fanerą arba plastikinį PVC plėvelę. Nuotraukų duris, Wenge spalva su tamsiais langais, kurie yra sumontuoti šviesiai rožinėje patalpoje, kur tamsūs plintai ir platforma praleidžia sieną tarp grindų ir sienų. Įdiegus durų drobė Ir grindys yra geriau padaryti tą pačią kryptį medienos pluoštų paveikslėlyje.

Stiliai Klasikinė. Dėl mažo kambario tinka su stiklo įdėklu. Puiki furnitūra, aukso įdėklai, daržovių modelis būdingas baroko stiliui. Nuotraukoje klasikinis vonios kambarys baltos spalvos su smėlio kavine, kurioje juodos kurčiųjų durys Vidutinio dydzio Polov narys kontrastingos akcentas.

Modernus Šiuolaikiniam stiliui yra tinkamos pigesnės medžiagos. Nėra akcento, todėl yra netinkamos banguotos linijos, sudėtingi brėžiniai ir sudėtingi įdėklai. Aukštųjų technologijų durys turi būti paprastos, blizgios, su įdėklu. Nuotraukoje, koridoriuje, kur padidinti sienų erdvę, nudažyti skirtingų spalvų kompanionai, tačiau durys yra pasirinktos vienu šiuolaikiniu stiliumi.

Nuotrauka koridoriuje ir koridoriuje Koridoriuje ar koridoriuje dažnai nėra langų, tai yra nedidelis kambarys, kurį reikia vizualiai daugiau. Norėdami baigti sienas, geriau naudoti lengvą vinilo tapetą ar kitą apdailą, pavyzdžiui, gipso ar dažų. Tokios spalvos yra tinkamos: baltos, smėlio, smėlio, šviesiai pilkos, švelnios žalios ir rožinės spalvos.

Įvesties ir vidinės durys gali būti tos pačios spalvos, arba įvestis turėtų būti tamsesnis. Taip pat didesniam erdvės erdvei gali būti su stiklo įdėklu. Ant nuotraukos, kaip pavyzdys, kaip galite pasiimti įėjimo spalvą ir vidaus durys Koridorius, kur jie yra pagaminti viename stilistoje, atspalvyje ir yra vienodai papildomi tamsiais platforma.

Svetainė, virtuvė, miegamasis Tamsūs durys gyvenamojoje patalpoje bus derinamas su Burgundija, žalia, auksu, smėlio interjeras klasikiniu stiliumi, taip pat smėliu, baltu Šiuolaikinis interjeras Su ryškiais dekoro elementais.

Jei gyvenamajame kambaryje yra du ar daugiau langų, tada jis gali būti visiškai tamsus be baimės. Tamsios durys tinka miegamojo į skandinavų ir šiuolaikinio stiliaus interjerą.

Jei tamsiųjų atspalvių interjeras, tada geriau pasirinkti ryškius baldus, kad nebūtų perkraunami.

Fotografijoje, šviesiai rudos durys, kurios harmoningai derinamos su laminatu ir tekstile miegamajame. Virtuvėje durys atlieka ne tik estetinį vaidmenį, bet ir apsaugo nuo kvapų bute įsiskverbimo. Tinka balta virtuvės rinkinys kartu su pastelinėmis, ryškiomis ir natūraliomis spalvomis. Puiki galimybė erdviai virtuvės ir vidutinio dydžio virtuvės. Tai nėra tokia matoma tarša, kuri yra svarbi kiekvienai meilužei.

Nuotraukų virtuvėje palėpės stiliaus, kur nėra privalomos tam tikros spalvos, pirmenybė teikiama šviesos tonams, natūralumui ir ergonomikai, o juodos durys yra šalia baltos spalvos.

Renkantis verta atsižvelgti į būsimą stilių ir pagrindinius kambario tonus. Toliau pateikiami nuotraukų pavyzdžiai, naudojantys tamsias duris įvairių funkcinių tikslų kambariuose. Pagrindinė taisyklė Pasirinkus bangų durų spalvą, yra durų spalva turėtų būti derinama su bet kuria interjero spalvomis kambaryje.

Panaši spalva turėtų būti arba baldai arba užuolaidos, arba grindys arba cokoliai. Klasikinis variantas yra durų spalvos derinys su grindimis. Yra tam tikra interjero dizaino taisyklė - apačioje yra tamsi, viršuje yra šviesa.

Tai reiškia, kad grindys turėtų būti tamsesnės sienos, o sienos turi būti tamsesnės lubos. Šiuo atveju viskas turėtų būti vienoje spalvų schemoje. Durys ir cokolio priešingai. Dažyti Įvairūs stiliai Ir mes neginčysime interjero dizaino patoso. Ji taip pat bus nereikalinga pasakyti, kad visos pirmiau minėtos taisyklės yra skonio, ir kad sprendimai prieštarauja taisyklėms yra labai sėkmingas.

Durys yra pasirinktos po interjeru, o ne priešingai, interjeras yra po duris. Pradžioje nuspręsite, kaip spalva turėsite grindų, sienų, baldų ir tik tada pasirinkite durų spalvą.

Vienintelė funkcija yra ta, kad durys riboja du kambarius, todėl turėtų tilpti į abu.

Gali būti situacija, kad jūsų kambarių interjero dizainas turi skirtingą spalvų gamą. Tai reiškia, kad jei durys yra tinkamos vienam kambariui, tada gretimas kambarys Arba jie negali būti derinami su koridoriumi. Jei jums reikia durų būti tamsioje vienoje pusėje, ir su kita šviesa, tada pagal durų tvarka galite padaryti kitokią spalvą kiekvienoje pusėje, bet ne visi durų gamintojai.

Jei užsakysite įvairiasprastas duris, nėra galimybės, pirmenybė turėtų būti suteikta artimiausioje patalpoje, t. Koridorius, svetainė, salė. Galų gale, šiose patalpose mes turime visos patalpų suvokimo vientisumą. Pažvelkime į galimas galimybes derinant kambario durų spalvą su interjero elementais. Galbūt daugelis dizainerių rašo, kad tai nėra padaryta taip, kad nebūtų banalus.

Bet mano nuomone, ištikimiausi ir jei neturite aiškios interjero dizaino sąvokos, tada laikykitės šios taisyklės. Anksčiau taip pat buvo populiarūs. Neseniai baigėsi mados ir pradėjo būti dideliame baltos durys. Ir jei cokorinis kontrastuoja su grindų ir sienos spalva, tačiau tuo pačiu metu sutampa su durų durų spalva, atrodo labai patraukli.

Tik naudojant tokį metodą, pageidautina įdiegti platų cokolio. Kita galimybė vis dar įdomu, kai platformos spalvos spalva prieštarauja nuo durų spalvos. Durų spalva visai negali būti derinami su nieko, tačiau platforma turi būti derinama su cokoliu.

Tai gali būti nuotrauka, bet koks dekoro ar baldų klausimas, bet ne durys. Pratimai padides, norėdami išlaikyti harmoniją, vidinės durys turi būti derinamos su spalvų kambaryje. Jei jis neveikia su cokoliniu ar grindimis, tai bus malonu pažvelgti į baldų ar užuolaidų spalvą. Vidaus durys - išradimas yra labai naudingas.

Jei tai nebūtų už juos, kambarys liktų atviras visiems. Būtų neįmanoma išlaikyti šilto, apsaugoti nuo grimzlės, triukšmo nuo kito kambario. Ir nėra asmeninio gyvenimo, nes negalėjote likti ne tik su savo mylimam Vidutinio dydzio Polov narys, bet ir su savimi.

Vidaus durys Vidutinio dydzio Polov narys šilumą, atsikratyti triukšmo ir projektų. Atrodo, kad su esama platuma diapazone, pasiimkite durų audinį į savo skonį yra lengviau nei plaučių. Bet kyla klausimas: kokia spalva pasirinkti interjero duris? Svarbu suprasti, kokie kriterijai turi būti sutelkti renkant, kad durys gali būti puikiai tinka interjere.

Iš kokios plokštės yra grindys

Neegzistuoja griežtos durų tinklo pasirinkimo taisyklės. Tačiau verta klausytis kai kurių patarimų profesionalūs statybininkai ir dizaineriai. Jie padės pasirinkti vidaus duris ir nesigailėkite savo sprendimą ateityje. Jei visos interjero durys patenka į vieną kambarį, pageidautina, kad jie yra viena spalva ir tekstūros.

Būtina atkreipti dėmesį į patalpų išdėstymą.