Koks narys storas.

Ar gali pats vaikas tai sugalvoti? Tam tikrais periodais kūno suvokimo atotrūkis nuo realybės yra pateisinamas. Geriausia tai, kad yra tiek daug moterų, kurios tiki ta pačia vizija. Stambūs vaikai vertinami kaip ligoti, tinginiai, nemėgstantys valgyti sveiko maisto.

24 HOURS OF LIVING IN OUR CAR! - OVERNIGHT CHALLENGE - We Are The Davises

Augant ir populiarėjant kelionių tinklaraštininkams Annette Richmond rado įkvepiantį būdą išsiskirti iš minios; pritraukdamas kūno pozityvų judėjimą į kelionių pasaulį pasitelkdamas klestinčią naują bendruomenę.

Kai ji galėjo Koks narys storas iš Kalifornijos į Atlantą, ji pagaliau galėjo keliauti tarptautiniu mastu, į savo mados stilistės gyvenimą įnešdama klajonių. Su naujais nuotykiais atsirado galimybė išsišakoti.

Tada ir nusprendžiau, kad turiu iš naujo sukurti prekės ženklą ir sukurti savo tinklaraštį apie tai, kuo užsiimu. Nariai netgi gali gauti nemokamų patarimų, nes Annette prisipažįsta, kad jai patinka įsitraukti į mados klausimus. Tačiau grupės skatinimo ir palaikymo rezultatai yra naudingiausi elementai. Matydama visą meilę ir palaikymą, kurią ponios parodo tam nariui, tada pamatė tos narės nuotraukas jos kelionėje, džiaugėsi savimi ir pranešė mums, kiek daug jai padėjo mūsų paskatinimo žodžiai.

Augant ir populiarėjant kelionių tinklaraštininkams Annette Richmond rado įkvepiantį būdą išsiskirti iš minios; pritraukdamas kūno pozityvų judėjimą į kelionių pasaulį pasitelkdamas klestinčią naują bendruomenę. Kai ji galėjo persikelti iš Kalifornijos į Atlantą, ji pagaliau galėjo keliauti tarptautiniu mastu, į savo mados stilistės gyvenimą įnešdama klajonių. Su naujais nuotykiais atsirado galimybė išsišakoti. Tada ir nusprendžiau, kad turiu iš naujo sukurti prekės ženklą ir sukurti savo tinklaraštį apie tai, kuo užsiimu. Nariai netgi gali gauti nemokamų patarimų, nes Annette prisipažįsta, kad jai patinka įsitraukti į mados klausimus.

Rezultatas - erdvė internete, kuri Annette mano, kad yra tikrai unikali. Geriausia tai, kad yra tiek daug moterų, kurios tiki ta pačia vizija. Šiuo metu Annette ruošiasi kitam nuotykiui.

Koks narys storas spalio ji praleis metus keliaudama po Aziją, studijuodama kultūrą, grožį ir, žinoma, madą. Galite sekti jos tinklaraštyje ir socialinės žiniasklaidos kanaluose.

Įkvėpkite kelionės kasdien, prisiregistruodami prie mūsų kasdienio naujienlaiškio.