Namu siurblys padidina nari

Drėgnasis valymas Prietaisas ne tik susiurbia nešvarumus, bet ir valo paviršius su drėgnomis šluostėmis. Išjunkite drėgnojo valymo funkciją, jeigu ketinate siurbti kilimą. Žiedas su spaustuvai. Apčiuopiamų rezultatų galima pamatyti tik naudojant kremą. Skirtingai nei dauguma valiklių, ten galite pakeisti baterijas. Pagalbiniai tepalai.

Prietaisas pasiekia iki Pa siurbimo galią. Išmani tecnologija nepalieka nepaliestų zonų 7,9 cm Siurblys-robotas itin žemas ir Namu siurblys padidina nari, vos 7,9 cm aukščio, todėl lengvai patenka po baldais ir išvalo visus nešvarumus. Robotic siurblys-robotas yra su giroskopu, kuris įsimena kambario planą ir jau išvalytas vietas, nepalikdamas nepaliestų zonų.

Nuo plytelių iki kilimų Dideli siurblio ratukai užvažiuoja ant kilimo ar kito iki 1,5 cm iškilusio paviršiaus, kad būtų išvalytas kiekvienas kambario kampelis. Beje, kilimą aptikęs prietaisas padidina siurbimo galią ir veiksmingai susiurbia giliau esančius nešvarumus. Laiptų aptikimo jutikliai aptinka plyšius ir kraštus, saugodami, kad prietaisas nenukristų nuo laiptų ar kitų aukštų vietų, o susidūrimo jutikliai padeda išvengti kliūčių.

Tai dažniausiai naudojamas valymo režimas ir jis naudojamas visam paviršiui valyti. Kraštų — prietaisas valo vietas palei kambario kraštus. Atsitiktinis — prietaisas pradeda valymą atsitiktine tvarka.

Srities — prietaisas išvalo 2 x 2 m plotą. Drėgnasis valymas Prietaisas ne tik susiurbia nešvarumus, bet ir valo paviršius su drėgnomis šluostėmis.

Vytis dulkes Jei jūsų namuose yra naminių gyvūnėlių ar didžiulių pledų, belaidis dulkių siurblys yra pakankamai galingas, kad galėtų siurbti kiekvieną nešvarumą ir plaukus. Skirtingai nuo senesnių modelių, belaidžiai siurbliai yra lengvi ir juos patogu nešiotis namuose.

Galite pasirinkti valymo intensyvumą iš trijų lygių aukšto, vidutinio ir žemo. Išjunkite drėgnojo valymo funkciją, jeigu ketinate siurbti kilimą.

Pagrindinis siurblio elementas - balionas - pagamintas iš labai plono elastingo medicininio silikono. Balionas ištempiamas per centrinį strypą, tačiau įpylus infuzinį skystį į balioną, balionas pripučiamas ir užpildomas kietojo apsauginio apvalkalo viduje. Pradinė skysčio injekcija į balioną atliekama švirkštu be adatos per filtrą ir angą su vožtuvu. Po to nuimkite užsukamą dangtelį iš boliuso modulio ir per boliuso modulį įpurškite nedidelį kiekį skysčio. Tada nuimkite spaustuką ir infuzinis tirpalas spaudžiant ištemptą silikono apvalkalą pradeda judėti kaiščio jungties link.

Be to prietaisas yra su įkrovimo stotele ir grįžta į ją automatiškai. Jeigu iki tol nespėja užbaigti programos, įkrautas ją tęsia toliau. Efektyvus dvigubas filtravimas švaresniam orui Dvigubas ir HEPA filtrai veiksmingai sulaiko dulkes ir kitus nešvarumus prietaiso viduje, o vandens 0,22 l ir nešvarumų 0,23 l talpyklas lengva išvalyti. Papildoma informacija.

ARNICA HYDRA RAIN - Plaunantis dulkių siurblys su vandens ir HEPA filtrais