Lenktyniu nariu matmenys

Pažvelkime į išsamiausius "Samsung Galaxy S5" ir "Apple iPhone S5" išmaniųjų telefonus ir bandys išsiaiškinti, ką jie skiriasi vienas nuo kito, ir kad jie yra bendri. Šiuo metu išėjo septintoji versija, kuri yra prieinama atsisiųsti iš bendrovės oficialios svetainės. Gamybos procesas yra paprastas, galite sukurti trumpą laiką užpildyti.

Prarastos salos ir naujosios goblinų lenktynės Išankstinė mintis, kad bet kuris goblinas parduos savo geriausią draugą už saujelę aukso, nėra visiškai klaidinga - daugelis jų tai padarytų, o kai kurie net ir padarytų.

Pirmosios užfiksuotos varžybos vyko Kingstone m.

Tiesa yra ta, kad nemažai goblinų gyvas verslo jausmas sujungia su tam tikru Pavyzdžiui, kataklizmui pažadinus ugnikalnį jo gimtojoje saloje, vienas iš goblinų pirklių princų atrado, kad buvo uždirbta daug pinigų, pasiūlius išsigandusiems goblinams jo laivo saugumą, pasiimant visas jų santaupas ir tada jas pardavus.

Gudrus planas, kol šis ir laivas buvo sugriautas per jūrų kryžminį ugnį tarp Aljanso laivyno ir vienišo Ordos laivo.

Lenktynių Kiaušiniai

Nelaimės išgyvenusieji pakilo į Pamestąsias salas, netoli Kalimdoro krantų. Ten jie sužinos, kad tankiose salos džiunglėse yra daugybė paslapčių ir ne Lenktyniu nariu matmenys nemaloni staigmena.

Šie pikti padarai mėgaujasi kankinami ir ryja protingus padarus. Jie mėgsta girdėti aukų klyksmus, kai jie drasko savo odą.

SKU: t Gerbiamieji, atkreipkite dėmesį! Mes parduodamas diamond paveikslai yra pusiau gatavas produktas neturi būti kadro! Mes parduodamas diamond dažymo medžiagos yra dervos, visą mozaikos modelius gręžti su derva diamond, base map su klijuojama foto popieriaus.

Worgensai niekada nesigaili. Jie gali atrodyti laukiniai, bet taip pat jie nepaprastai protingi ir jie turi žiaurų gudrumą, kuris gali jus nustebinti, jei nesate pasirengęs.

Didžioji dalis Worgeno išlieka savo vilkų aspektu visada, tačiau vedlio Arugalo atlikti eksperimentai privertė Worgeną vilku jie gali virsti tik mėnulio šviesoje. Jie nešiojasi tamsios korupcijos prakeiksmą, kuris auga visur, kur jie užkrėsta, kandant savo aukas.

Pandarenai kilę iš Pandaren imperijos Pandaren. Tai humanoidinės pandos, labai mėgstančios gamtą ir Jie buvo naktinių elfų sąjungininkai, kol pamatė, kaip jų apsėdimas magija tai buvo nekontroliuojama.

Klanai paliko Kalimdorą, nusisukę nuo įkyrios magijos, ir sukūrė naujus namus saloje, kurią pavadino Pandaria.

Pasibaigus trečiajam karui, Pandarenai buvo paraginti aplankyti Kalimdorą. Jie yra veislė humanoidiniai pandų lokiai.

Negalima nuvertinti malonios šių kilnių būtybių išvaizdos. Jie gali būti mieli, bet nėra nekenksmingi. Jo tradicinis kovos stilius orientuotas į mobilumą, greitį Lenktyniu nariu matmenys tikslumą, taip pat į jėgos šuolius ir akrobatinius judesius.

Yra klajoklių karių kasta, žinoma kaip aludariai ir jie yra labai gerbiami savo kultūroje.