Nario nuotraukos dydziu tipai,

Gamtoje esančių rūšių, dar yra apie 2 tūkst. Populiarios veislės: Kartachena - ovalios lakštinės plokštės, apvyniotos apvalkalu, nudažytos tamsiai žalios spalvos. Laistymo augalai turėtų būti per keptuvę arba purkštuvą. Būtina pradėti dekoratyvinių žydinčių rūšių šėrimą po pasibaigusio laikotarpio.

Kaip lengvai pakeisti savo nuotraukų dydį

Jis buvo auginamas kertant gumbavaisius ir sokratranskio rūšis. Elatior gali žydėti beveik visus metus. Dėl šio gebėjimo jis vadinamas žiemos begonija. Augalas yra mažas, maždaug 40 cm aukščio, stiebai yra stori ir šviesūs, lapai yra blizgūs. Jų ilgis gali siekti 8 centimetrus, netolygios širdies forma. Žolės yra ilgos, kurios auga. Begonia hibridinis Elatio Krūmo aukštis suskirstytas į tris tipus: aukštas - iki 40 cm mažo dydžio - iki 25 cm Borschivikolistnaya Jis populiarus tarp sodininkų ir vasaros gyventojų.

Augalas yra didelis iki cm aukščio. Stiebo šliaužimas ir mėsingas. Lapų ilgis yra apie 30 centimetrų, spalva - žalia tamsiai arba šviesiai. Gėlės yra rožinės arba baltos spalvos, sukauptos 50 cm ilgio šepečiu, žydi nuo vasario iki balandžio, o žydėjimo viršūnė vyksta pavasarį ir vasarą.

Begonija (48 nuotraukos): tipai ir priežiūra - Krūmai

Hibridinė veislė Borshevikolistnaya yra Krasnolistnaya begonija. Tai žolinis augalas, kuris paprastai plinta ant žemės. Stiebas sutrumpintas. Lapai yra šiek tiek apvalūs, gana dideli, kurių ilgis ir plotis yra atitinkamai nuo cm iki cm.

Nuotrauka JAV įgulos viza 2x2 colių per 2 sekundes

Išorinė pusė yra blizga žalia ir vidinė raudona. Žydėjimas prasideda nuo gruodžio iki birželio. Gėlės yra mažos, baltos su rausvu atspalviu. Geltona Tai Nario nuotraukos dydziu tipai, kurio aukštis yra nuo 40 iki 50 centimetrų.

Gulbės gulėti, šakniastiebiai stori. Pūkuotieji auginiai. Dideli lapų ilgiai auga iki 20 cm, o plotis - iki 15 cm. Antgaliai yra pažymėti, kraštai yra įlenkti. Gėlės žiedynuose nuobodu geltonos spalvos. Hibridams gaminti naudojama geltona begonija. Veisimo veislės yra augintojai ir sodininkų mėgėjai.

Gryphon Gryphon Ši rūšis yra viena iš naujausių ir populiariausių hibridų. Begonia Griffon Gryphon Augalas yra gana didelis. Aukštis gali siekti keturiasdešimt centimetrų. Gėlių lapai yra plati ir išsiskiria savo dekoratyvumu. Beauvono pradžia Tai yra namas ar namų augalas. Tai laikoma dekoratyvine išvaizda. Lapai yra tamsiai žali, palmate padalinti. Pirštai yra pažymėti žalios dėmės. Drožlės, plaukuotosios ir mažos. Žydėjimas vyksta pavasarį atvykus. Gėlės yra baltos ir rožinės spalvos.

Šio augalo priežiūra yra minimali. Jaučiasi gerai namų sąlygomis. Tačiau, kaip ir daugeliui gėlių, norint sukurti ilgalaikį žydėjimą, būtina laikytis optimalių temperatūros sąlygų ir Nario nuotraukos dydziu tipai oro drėgnumą. Veisimui nereikia daug pastangų, o pradedantysis augintojas gali jį tvarkyti.

Pakeiskite poreikį kartą per metus. Įrenginys patalpoms yra gana didelis, tačiau atrodo įspūdingas. Lapai yra blizgūs ir lygūs, kiaušiniai.

Pagrindiniai vaizdų failų formatai Pirmiausia apžvelgsiu plačiausiai naudojamus grafikos standartus, kuo jie vienas nuo kito skiriasi. GIF Graphic Interchange Format - formatas, sukurtas vienos iš stambiausių interneto tiekėjų specialiai tam, kad vaizdus perduoti per internetą. Failai gaunasi maži, kokybė irgi pakenčiama. Šis formatas tik internete ir tenaudojamas, kadangi palaiko tik indeksuotų spalvų atvaizdus spalvos.

Žiedynai yra renkami panicle, gėlės yra ryškiai raudonos spalvos. Terry Pink Gamykla yra maža iki 20 centimetrų. Gėlės rožinės ir frotinės. Gausus žydėjimas nuo liepos iki šalčio. Jei norite, kad šios veislės begonija būtų anksčiau žydi, gumbavaisį galima pasodinti namuose į puodą su steriliu substratu durpėmis, kokoso pagrindu, perlitu ir tt iki gumbų sėklų gylio. Tokios begonijos atrodo gerai balkone. Begonija yra augalas, laimėjęs daugelio sodininkų ir veisėjų širdis.

Jis įgijo populiarumą dėl ilgo žydėjimo laikotarpio kai kurios veislės žydi ištisus metusdidžiulė augalų dydžio, lapų spalva ir, žinoma, pačių gėlių įvairovė.

Darbuotojų pažymėjimai

Todėl šiuo metu pirmaujantys pasaulio augintojai vis dar kuria vis daugiau naujų veislių ir hibridų. Ir visa kita gali grožėtis ir grožėtis nuostabios begonijos grožiu.

Pradžia begonija Begonijos augalas Begonia priklauso garsiausiai ir daugybei Begono šeimos genties. Į šią gentį įeina apie 1 įvairių augalų rūšių, kurias galima Dramblio dydzio narys gamtinėse sąlygose kalnuose, ir jie linkę augti tūkst.

Metrų aukštyje virš jūros lygio, taip pat paplitę atogrąžų miškuose ir subtropuose. Yra nuomonė, kad begonija ateina iš Afrikos, o tada ši gamykla pateko į Ameriką ir Aziją. XV amžiuje vienuolis Charlesas Plumieris rado begoniją ir ją apibūdino. Tai įvyko ekspedicijos į Antilų salą metu, kurio tikslas buvo surinkti augalus.

Jie rado 6 skirtingas tokio augalo rūšis, kurias jis pavadino M. Begono garbei, kuris buvo Fr. Haitis, su kuriuo vienuolis buvo draugai. Šiandien šis augalas yra labai populiarus ir auginamas tiek patalpose, tiek sode.

Quick 3 STEP Process To Make $289 In One Day With a Free Affiliate Marketing For Beginners Strategy

Žemiau mes kalbėsime apie kambario begoniją ir kaip tinkamai jį pasodinti, kaip rūpintis, kaip jį galima platinti, ir daug kitų įdomių ir naudingų informacijos. Begonijos savybės Be apie 1 tūkst.