Gorilla nario dydis

Tai reiškia, kad nariai savo turtu neatsako už neįvykdytas mažosios bendrijos prievoles. Vakarinės žemumos gorilos nėštumo laikotarpis yra panašus į žmogaus ir trunka devynis mėnesius.

If Donkey Kong was in Super Mario

Share Send Gorila yra didžiausia beždžionių šeimos narė. Stiprūs, turintys didžiulę konstituciją ir didžiulius žiuželius - savo išvaizda jie yra labai pavojingi.

Mažoji bendrija

Bet tai tik išvaizda - iš tikrųjų tai labai švelnūs gyvūnai. Gorilos yra didžiausi primatai, kurie šiandien gyvena Yra Gorilla nario dydis gorilų rūšys: plokšti gorilos, gyvenantys plokščiuose drėgnuose Gabono, Kamerūno ir Kongo miškuose, ir kalnų gorilos, gyvenančios tik nedideliame plote centrinėje Afrikoje, Virungos kalnuose.

Primatai yra žinduoliai. Primatų būrį sudaro maždaug rūšių ar daugiau, įskaitant beždžiones, beždžiones, lemūrus, lorises, tarškalus ir žmones.

Gorilos bendrauja tarpusavyje ne tik balsu, bet ir veido išraiškomis Jie yra socialūs gyvūnai, ir jiems natūralu išlikti grupėje. Gorilos didžiąją laiko dalį praleidžia valgydamos.

Kadangi jie yra vegetarai, jie valgo daugiausia lapus, jaunus ūglius ir kartais vaisius.

Sidabrinė nugaros gorila Gorilos diena paprastai prasideda trumpais pasivaikščiojimais prie lizdo, kurių metu ji valgo lapus ir žolę. Pietūs yra laikas atsipalaiduoti, kai beždžionės klaidžioja po mišką ar tiesiog miega.

Po pietų prasideda lizdo statyba.

Grupės vadovas, kaip taisyklė, stipriausias patinas, pasirenka poilsio vietą. Kai vadovas duoda signalą, visi pakuotės nariai pradeda statyti lizdą.

Tai turėtų įspėti užpuoliką. Gorilos yra, deja, nykstanti rūšis.

Porūšiai: Gorilla beringei beringei, Gorilla beringei graueri. Porūšiai: Gorilla gorilla diehli, Gorilla gorilla gorilla. Geografiškai abi rūšis skiria Kongo upė. Gorilla gorilla diehli Kryžiaus upės gorilos gyvena ribotuose miškuose ir nelygioje vietovėje tolimose vietovėse. Tačiau kartais jie gali būti žemumose, tarp kalvų.

Brakonieriai grobia daugiausia dėl jų kailio ir kaukolės. Ar žinojai, kad gorila: gali pakelti kg svorį; gamtoje liko tik apie kalnų gorilų individų; suaugusiems vyrams sidabro spalvos kailis ant nugaros; rankos ilgis viršija 2,5 m; patelės ir veršeliai gali lipti ant medžio, o patinai dėl savo dydžio paprastai lieka ant žemės; nelaisvėje gyvena iki 50 metų.

Gorilos buveinė.