Kaip padidinti elemento nuotrauka ir vaizdo irasa,

Išskyrus tai, kad jie bus suspausti - atitinkamai 16 megapikselių ir p - nuotraukoms ir vaizdo įrašams. Palieskite nuotraukos miniatiūrą ir peržiūrėkite visas šioje vietoje padarytas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Ekrano kopijos ir ekrano vaizdo įrašai saugomi albume Ekrano kopijos. Peržiūrėti pagal fotografavimo vietą. Atverkite Galerija. Peržiūrėti pagal albumą.

  • Antsvorio nario dydis
  • Но, Ричард, - проговорила Николь, оборачиваясь к мужу, - ты же так ненавидишь все эти политические дрязги.

Bendrovei sutelkiant dėmesį į paslaugas kaip į pagrindinę pajamų srautą, mažai tikėtina, kad ir tai gali greitai pasikeisti. Tokiu būdu jūs turite galimybių grįžti tik tuo atveju, jei, laikydamiesi toliau pateiktų instrukcijų, prarasite svarbiausius duomenis.

Atsiliepimai

Būtinai patikrinkite, ar nėra dublikatų, ir reguliariai ištrinkite nereikalingus elementus. Jūs turite tai padaryti 30 dienų.

Be to, kad yra puikus nuotraukų tvarkytuvas, tai taip pat yra fenomenali priemonė kurti visų nuotraukų Kaip padidinti elemento nuotrauka ir vaizdo irasa vaizdo įrašų kopijas be jokių apribojimų. Išskyrus tai, kad jie bus suspausti - atitinkamai 16 megapikselių ir p - nuotraukoms ir vaizdo įrašams. Tačiau tai vis dar yra priimtinas kompromisas.

Nuotraukos arba vaizdo įrašo siuntimas

Tai reiškia, kad jūs galite įgyti vietos, darydami tai ir vietoje. Dažnai jie neužima tiek daug vietos. Išjunkite šalia esantį jungiklį.

Nuotraukų ir vaizdo įrašų naršymas bei bendrinimas Visos nuotraukos ir vaizdo įrašai yra saugomi galerijoje ir gali būti peržiūrimi pagal laiką, vietą arba albumą.

Svarbu: Dar kartą susilaikykite nuo neįgalaus šėlsmo. Jei nesate susipažinę su programa ar paslauga, geriausia palikti ją nepaliestą. Nors tai puiku, jei norite atkurti visą sistemos atkūrimą vėliau ateityje, galite atsisakyti neesminių programų patogumo.

Laimei, gana lengva išjungti atskirų programų atsargines kopijas. Pakartokite tą patį su kitomis programomis, kurias norite išjungti. Kitame ekrane palieskite Ištrinti atsarginę kopiją.

Nesmagu patirti aparatūros ar sistemos gedimą ir neturėti galimybių atkurti gyvybiškai svarbių duomenų. Visada yra galimybė, kad nepageidaujami failai be reikalo užima vietą, todėl leiskite jai.

Ištrinkite nepageidaujamas nuotraukas

Pasinerkite į įvairius aplankus, kad pamatytumėte, ar yra nepageidaujamų elementų, kuriuos galite pašalinti. Paieškos juosta taip pat leidžia greitai filtruoti elementus.

Arba galite pasirinkti išsaugoti dokumentus vietoje. Tačiau yra laimikis. Perėjus prie alternatyvios paslaugos bus išjungtos tam tikros funkcijos, ypač galimybė bendradarbiauti su kitais, todėl darykite tai tik tuo atveju, jei neprieštaraujate prarasti pagrindines funkcijas.

„iPhone“ naudotojo vadovas

Kitame ekrane palieskite Dokumentų saugojimas. Taigi, turite kitų pasiūlymų, kuriais norite pasidalinti?

Komentarų skiltis yra apačioje. Štai kaip tai padaryti. Naujausios Publikacijos