L dydzio nariai

Susiję straipsniai Seime — siūlymas nuo kitos kadencijos sumažinti parlamentarų išeitines 44 Seimo statuto pataisa numato, kad išeitinė išmoka kadenciją baigusiam ir neperrinktam parlamentarui būtų dviejų vidutinių mėnesinių Seimo nario atlyginimų dydžio, kai šiuo metu mokama tiek atlyginimų dydžių išmoka, kiek metų nepertraukiamai truko jo kadencija Seime. Už pataisą trečiadienį balsuota pakankamai vieningai, tačiau Seimo nariai susiginčijo, kada tokia pataisa turėtų būti svarstoma, ir data pastumta į šios kadencijos paskutines dienas. Tačiau tada kilo ginčas, kad projektą turėtų svarstyti Valstybės valdymo ir savivaldybių bei Socialinių reikalų ir darbo komitetai, o svarstymo data nustumta jau po rinkimų — lapkričio 10 dieną.

Graužinienė: kai kurie Seimo nariai dėl išeitinių elgėsi negarbingai Nuoroda nukopijuota aA Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė tikisi, kad jos pateiktas Seimo statuto pataisas dėl parlamentarų išeitinių sumažinimo priims dar šios kadencijos parlamentas, nors kilus ginčams dėl svarstymo datos ji pasirinkta pačioje kadencijos pabaigoje.

  • L. Graužinienė: kai kurie Seimo nariai dėl išeitinių elgėsi negarbingai - DELFI
  • Padidinti biomatritsa nari
  • Esu mažosios bendrijos narys | laisvalaikistau.lt
  • Daugiau informacijos - www.
  • Но если он знал, то .
  • Mažoji bendrija - informacija apie šios formos pasirinkimą

Pasak L. L dydzio nariai, projektas nesudėtinga ir buvo galima jį priimti ypatingos skubos tvarka, nepaskyrus daugybės komitetų svarstymui. Susiję straipsniai Seime — siūlymas nuo kitos kadencijos sumažinti parlamentarų išeitines 44 Seimo statuto pataisa numato, kad išeitinė išmoka kadenciją baigusiam ir neperrinktam parlamentarui būtų dviejų vidutinių mėnesinių Seimo nario atlyginimų dydžio, kai šiuo metu mokama tiek atlyginimų dydžių išmoka, kiek metų nepertraukiamai truko jo kadencija Seime.

Taip pat nustatyta, kad išeitinė išmoka yra ne mažesnė kaip dviejų ir ne didesnė kaip šešių vidutinių mėnesinių parlamento atlyginimų dydžio. Eilinio Seimo nario pareiginė alga be priedo už tarnybos valstybei stažą dabar siekia 2,5 tūkst.

Už pataisą trečiadienį balsuota pakankamai vieningai, tačiau Seimo nariai susiginčijo, kada tokia pataisa turėtų būti svarstoma, ir data L dydzio nariai į šios kadencijos paskutines dienas. Po svarstymo reikėtų dar vieno balsavimo dėl pataisos priėmimo. Graužinienę, kad išeitines Seimo nariams ji siūlo nustatyti kaip ir visiems Kaip padidinti nario apimti ir ilgi pagal naująjį Darbo kodeksą — dviejų vidutinių mėnesinių atlyginimų, nes parlamentarams Darbo kodeksas netaikomas.

Mes, visi Seimo nariai, žinome Konstituciją, dedame ranką ant jos ir duodame priesaiką. Konstitucijoje aiškiai parašyta, kad Seimo nariams netaikomas joks Darbo kodeksas. Mano klausimas toks: ar čia po mūsų ir tvanas, ar jūs pasiryžusi po šito savo siūlymo kitą siūlymą pateikti, t.

Prieš pradedant juridinio asmens steigimą, būtina rezervuoti pavadinimą.

Konservatorius Rimas Jonas Dagys savo ruožtu sakė, kad šiuo metu Socialinių reikalų ir darbo komitetas svarsto kai kuriuos projektus, susijusius su išeitinėmis išmokomis, tad kėlė klausimą, ar nereikėtų dėl Seimo narių išeitinių apsispręsti jau po to, kai bus priimti Darbo kodekso pakeitimai.

Tačiau tada kilo ginčas, kad projektą turėtų svarstyti Valstybės valdymo ir savivaldybių bei Socialinių reikalų ir darbo komitetai, o svarstymo data nustumta jau po rinkimų — lapkričio 10 dieną.

Graužinienė siūlo, kad jos pataisa įsigaliotų nuo sausio, t. Aiškinamajame rašte L. Graužinienė tvirtina, kad pataisas parengė pagal naujojo Darbo kodekso tvarką.

Darbo santykius liberalizuojantis kodeksas įsigalioja nuo sausio 1-osios. Pasak Seimo pirmininkės, naujajame Darbo kodekse nustatyta, kad atleidžiamam darbuotojui turi būti išmokėta dviejų jo vidutinių darbo užmokesčių dydžio išeitinė išmoka, tad reikia suvienodinti išeitinių išmokų darbuotojams ir Seimo nariams reguliavimą, nedarant naujų išlygų.

Išeitines išmokas gauna kitai kadencijai neperrinkti ar rinkimuose išvis nedalyvavę parlamentarai. Šiemet į parlamentą nebegrįšiančių politikų bei padėjėjų išeitinėms išmokoms yra rezervuota per 1,8 mln.

Roswell Incident: Department of Defense Interviews - Gerald Anderson / Glenn Dennis

Seimo rinkimai vyks spalio 9 dieną, į pirmąjį posėdį naujasis parlamentas turėtų susirinkti lapkritį. Per metų rinkimus į Seimą nebuvo perrinkti 63 parlamentarai, metais — 67 parlamentarai iš

Spausdinti Loreta Graužinienė K. Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė siūlo nuo kitos kadencijos sumažinti išeitines neperrinktiems Seimo nariams, analogiškai pagal naująjį Darbo kodeksą.