Nario dydis ir hormoninis fonas

Nebijokite, kad reguliarus androgenų vartojimas pakenks jūsų sveikatai. Tuo atveju, kai geriamųjų kontraceptikų panaikinimas turėjo įtakos plaukų slinkimui, galite tęsti jų vartojimą arba laukti, kol susitvarkys situacija su hormonais ir plaukų augimas neatsinaujins..

Šie simptomai rodo testosterono trūkumą vyrams: Sutrinka reprodukcinės sistemos funkcijos. Sumažėjęs lytinis potraukis, diagnozuota prostatos adenoma ir kitos Urogenitalinės sistemos ligos. Nariai Nuotraukos ir matmenys kaulų trapumas, vystosi osteoporozė.

Atsiranda nutukimas, būdingas papildomų svarų atsiradimas pilvo srityje.

Sutrikusi širdies veikla, pakyla kraujospūdis, pablogėja kraujotaka. Nervingumas, didelis nuovargis, bendras nuovargis, maža ištvermė.

Mažas dėmesys. Blyškumas ir sagging oda, padidėjęs plaukų slinkimas, alopecija. Aukštas cholesterolio kiekis, diabetas. Bendras sveikatos pablogėjimas, raumenų skausmo atsiradimas. Šiuolaikinė diagnostika Norėdami nustatyti vyriškų hormonų hormoninį trūkumą, gydantis andrologas ar endokrinologas atidžiai renka anamnezę.

Jis atkreipia dėmesį į bendrą sveikatos būklę, įvertina atminties būklę, gebėjimą sutelkti dėmesį ir kt. Norėdami nustatyti endokrininės sistemos patologijas, pacientas siunčiamas atlikti prostatos, hipofizės ir skydliaukės ultragarsą.

Maža varpa: ką daryti, kaip padidinti varpą

Vyrai tikrina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę - įvertina lipidų profilį, padaro EKG ir kraujagyslių ultragarsą. Norėdami nustatyti raumenų ir kaulų sistemos patologiją, pacientui atliekamas kaulų, taip pat stuburo rentgeno arba kompiuterinės tomografijos tyrimas.

Diagnozė nustatoma tik atlikus išsamią diagnozę. Mūsų gydytojai Hormoninių sutrikimų gydymas vyrams Kiekvienu atveju gydymas parenkamas asmeniškai.

Pagrindiniai terapijos metodai: Stimuliuojantys metodai, skatinantys sustiprintą hormonų gamybą. Terapija atliekama tol, kol androgenų lygis pakyla iki tam tikros koncentracijos. Norėdami tai padaryti, pacientui yra išrašomi vaistai, kurie pagerina sėklidžių ir kitų lytinių liaukų veiklą, taip pat organus, susijusius su vyriškų hormonų mainais tai yra prostatos liauka ir kepenys. Sutrikusi hormonų gamyba padeda ištaisyti chorioninį gonadotropiną.

Šis gonadotropinas aktyvina lytinių steroidų sintezę. Stimuliacijai naudojami vitaminai, augalų ekstraktai ir sintetiniai preparatai.

Hormoninis nepakankamumas vyrams. Andropauzė

Pakaitinis gydymas hormonais. Per tam tikrą laiką pacientai vartoja vaistus, kurių sudėtyje yra testosterono. Yra daug paveldimų endokrininių liaukų ligų, kai vyriškų hormonų normalizavimas yra įmanomas tik sistemingai skiriant vaistus. Yra hormoninių sutrikimų, kai vyrai visą gyvenimą pradeda vartoti testosterono turinčius vaistus. Chirurginė intervencija. Kai kuriais atvejais pašalinti hormonų trūkumą padeda pašalinti provokuojantys veiksniai - cistos, navikai ir kt.

Dešimtmečius nesireiškę augliai užauga ir futbolo kamuolio dydžio

Gydymo metodo pasirinkimui Nario dydis ir hormoninis fonas turi keletas veiksnių: hormoninio nepakankamumo priežastys; testosterono lygis ir asmeninės vyrų savybės; paciento amžius ir bendra sveikata; lėtinių negalavimų ir gretutinių ligų buvimas. Jauniems vyrams gydymas stimuliuojančiais vaistais yra optimalus.

Po pasveikimo kurso išnyksta hormoniniai sutrikimai, o lytinės liaukos pradeda veikti visa jėga.

Su urogenitalinės sistemos genetinėmis patologijomis ir vyresniems vyrams androgenų trūkumą gali pašalinti tik pakaitinė terapija. Amžiaus vyrai, kuriems yra hormoninio fono sutrikimas, paskyrė testosteroną visam gyvenimui. Nebijokite, kad reguliarus androgenų vartojimas pakenks jūsų sveikatai. Įrodyta, kad tai yra nedidelė rizika, palyginti su negalavimais, kurie išsivysto esant žemam testosterono kiekiui.

Hormoninis plaukų slinkimas moterims: kaip gydyti

Norėdami pašalinti androgenų trūkumą, naudojami ne tik vaistai, bet ir vaistažolės, tradicinės medicinos receptai. Tokie vaistai Nario dydis ir hormoninis fonas būti skiriami tik kaip pagrindinio gydymo priedas. Gydymo dozės ir trukmė turėtų atitikti vyro amžių.