Nario storio santykis

Tai yra ta investicija, kurią matote, ūkį perneša per žiemą ir ankstyvą pavasarį maitinantis ir sodinantis kitas kultūras. Mūsų ūkyje daug mūsų klientų atsiųs mums nuotraukas ar el. Gaisro trukmė; čia reikia nepamiršti, kad gaisras zonoje galėjo būti ilgesnis; tačiau individualus narys galėjo būti ugnies įtaka daug trumpesniam laikotarpiui.

Parduotuvė:

Be to, kai esate CSA dalis, jūs neturite jaudintis dėl to, iš kur kils jūsų maistas, ir jūs galite jaustis labai drąsiai remti savo vietinę maisto grandinę. Mūsų ūkyje daug mūsų klientų atsiųs mums nuotraukas ar el. Pašto nuotraukas iš mūsų gaminamų patiekalų, o tai reiškia, kad pasaulis mums mato mūsų sunkų darbą paverčiant gražiais valgiais prie kito vakarienės stalo.

Dabar, kai mes esame rudens derliaus storio, mūsų nariai gauna daug šaknų daržovių ir širdingų žalumynų. Praėjusią savaitę visa tai buvo apie daikono ridikas ir bok choy, o mūsų savaitės receptas buvo paprastas daikono ridikas ir soba makaronų salotos su keptais kiaušiniais. Pavasaris arba kritimas - dabar yra laikas prisijungti prie CSA Tačiau, nepaisant to, kaip jaučiatės apie rudenį, tai tinkamas laikas prisijungti prie CSA.

Jei tiesiog Nario storio santykis prisijungti prie kito pavasario ir vasaros auginimo sezono, dabar, kai ūkininkai ieško narių prisijungti.

Tai yra ta investicija, kurią matote, ūkį perneša per žiemą ir ankstyvą pavasarį maitinantis ir sodinantis kitas kultūras. Mes paprastai parduodame iš mūsų būsimų sezono akcijų iki gruodžio vidurio, taigi, jei jūs fantasizuojate apie vasaros derliaus gausą ir norite paremti savo vietinę bendruomenę, būtinai prisiregistruokite kitam sezonui. Skaityti daugiau: Kodėl pavasaris yra galbūt pernelyg pavėluotas prisijungti prie CSA Jei žaisite su idėja prisijungti prie CSA, nesvarbu, ar tai yra kritimo dalis, ar tiesiog patekti į kitą sezoną, raginu jus šokti.

„Fall CSA Share“ privalumai

Apsauga nuo pagrindinės armatūros : Dangtis turi užtikrinti ilgalaikę apsaugą nuo ugnies ir aplinkos užpuolimo. Storio pasirinkimas turėtų būti grindžiamas sunkesniu.

Papildoma apsauga: Jei tinko apdaila kitiems elementams naudojama kaip tinkas arba purškiamas pluoštas, galima daryti prielaidą, kad pateikta šiluminė izoliacija yra bent lygiavertė to paties storio betonui. Todėl tokias apdailas galima panaudoti dangčio storio trūkumams pašalinti.

CSA yra rudenį

Papildomą apsaugą, neviršijančią 45 mm storio, kaip priemonę, padedančią veiksmingai padengti plieno armatūrą, galima pateikti vadovaujantis toliau pateiktais nurodymais: Dangos storis ugniai atspariam sutvirtinimui priklauso nuo naudojamo agregato, nario dydžio ir atsparumo trukmės, reikalingo efektyvumui užtikrinti.

Dėl gaisro pažeistų RCC konstrukcijų remontas: Paprastai sugadinta konstrukcija randama su betonu ir tai dažniausiai būna tada, kai pagrindinės armatūros dangtelis nebuvo toks, koks buvo nurodytas, arba dangčio storis buvo pakankamas, tačiau nebuvo suteiktas papildomas sutvirtinimo armavimas arba viršytas nustatytas dangčiai atsparumo ugniai laikotarpis. Tačiau tokiais atvejais pagrindinis poreikis yra nuodugniai ištirti sugadintą struktūrą ir surinkti Nario storio santykis daugiau informacijos iš vietos ir vietovės.

Tuomet informacija turėtų būti ištirta ir toliau tiriami atvejai, kuriais siekiama atkurti bylą ir išsiaiškinti: i.

Pavasaris arba kritimas - dabar yra laikas prisijungti prie CSA Mano vyras ir aš vadovaujame 50 narių CSA Bendrijos remiama žemės ūkio programa Tumbleweed ūkyje, mūsų šešių haitrų ekologiškų daržovių ūkyje Oregone. CSA yra unikalus ūkininko ir vartotojo santykis. Iš esmės nariai, kurie prisijungia, įsipareigoja remti savo ūkininkus per storas ir plonas.

Gaisro trukmė; čia reikia nepamiršti, kad gaisras zonoje galėjo būti ilgesnis; tačiau individualus narys galėjo būti ugnies įtaka daug trumpesniam laikotarpiui. Reikia nustatyti ugnies trukmę kiekvieno nario paviršiuje. Jei įvyko sutankinimas, reikia išmatuoti bet kurio elemento betono padengimo storį.

  • Ūkininkas paaiškina, kodėl kritimas yra geriausias laikas prisijungti prie CSA - Kultūrą
  • PCB-klasės kokybės.
  • Betono konstrukcijos atsparumas ugniai
  • Nario dydzio normos ilgis ir dydis

Turi būti tikrai įsitikinta, ar spindžio gylis įsiskverbė į betoną už viršelio. Betono stiprumas turi būti įvertintas išbandant pagrindinį betoną, pašalinus betoną.

  • Betono konstrukcijos atsparumas ugniai Perskaitę šį straipsnį, sužinosite apie betono konstrukcijos atsparumą ugniai.
  • Ar nario dydis dideja, kai susijaudinus

Būtinai reikia įsitikinti, ar betono cemento gelis dar gyvas arba buvo sunaikintas. Jei sunaikinta, betono su pažeistu cementu gelis turi būti nuimamas. Betonas, kurį paveikė aukšta temperatūra, paprastai gauna gelsvą atspalvį, o tai rodo paveiktą betoną.

Dėl gelio vandens išgarinimo betonas tampa nudegusiu. Jei sutvirtinimas yra veikiamas dėl sutankinimo, reikia nustatyti plieno stiprumą. Apie mm ilgio plieno gabalą galima išimti ir nusiųsti į laboratoriją, kad būtų galima nustatyti esamą stiprumą.

Gavus informaciją, betonas iki to gylio, kurį cemento gelis buvo pažeistas arba įtariamas sugadintas, turi būti pašalintas ir paviršius tinkamai išvalytas. Dangtelis turi būti atkurtas taip, kaip reikalaujama pagal lentelės duomenis, ir, jei reikia, gali būti numatytas apsauginis sutvirtinimas, kai vardinė armatūra yra 6 mm.

Betono konstrukcijos atsparumas ugniai

Tačiau, jei betonas buvo pažeistas po remonto, t. Pastoviai pažeistos konstrukcijos cemento želė patyrė sunaikinimą arba plienas prarado jėgą, konstrukcija turi būti nugriauta ir pakeista.

Naudojant epoksidą ar polimerą taisant, jis turėtų būti naudojamas pagal konkretų pasiūlymą ir specifikaciją, kurią gamintojas pateiktų atsižvelgdama į gautą informaciją.