Ramiojo vandenyno varpos dydis, Barnacles'ų paslėptos varpos siunčia spermą jūros kelionėje - Erdvė -

Nebandyta sukurti ir vaizdinių diagramų, kurios perteiktų sustandėjusių ar suglebusių penių dydžių pasiskirstymą. Ramybės būsenoje vidutinis varpos ilgis yra 9,16 centimetro, o apimtis - 9,31 centimetro. Tai gali nustebinti, tačiau dauguma moterų, atlikdamos poelgį, nekreipia tiek daug dėmesio į vaikino varpos dydį.

  • Užfiksuoti žuvų narkotikų užpuolikai su į heroiną panašiu nuodu - Erdvė -
  • Pasaulinis vandenynas – Vikipedija

Barnacles'ų paslėptos varpos siunčia spermą jūros kelionėje Barniai naudoja tiek ypač ilgą varpą, tiek tran liuojamu permatozoidukad galėtų kergti iš kitų barnių Vienoje vietoje į trigu iem barniam ek a gali būti keblu. Buvo žinoma, kad lukštento jūro būt Turinys Barniai naudoja tiek ypač ilgą varpą, tiek transliuojamus spermatozoidus, kad galėtų kergtis iš kitų barnių Vienoje vietoje įstrigusiems barniams seksas gali būti keblus.

Buvo žinoma, kad lukštentos jūros būtybės savo artimiausiems kaimynams apvaisinti naudoja ypač ilgus penius. Dauguma barnių yra hermafroditai, kurie suaugusiųjų Ramiojo vandenyno varpos dydis praleidžia priklijuoti prie kietų paviršių. Norėdami išspręsti šią mobilumo problemą, barniai, susiję su omarais ir krabais, dauginsis praktikuodami save.

Retai pasitaikius seksui, barniai pseudokopuliuos arba išdygs ypač ilgus penius, kad išlaisvintų spermatozoidą artimų kaimynų lukštuose ir juos apvaisintų. To, žinoma, neįmanoma pavieniams barniams. Neseniai Albertos universiteto biologas Marjanas Barazandehas su kolegomis pastebėjo, kad viena ryklių rūšis, gyvenanti Ramiojo vandenyno šiaurės rytuose, Pollicipes polymus, varpos buvo trumpesnės nei kojos; o varpos ilgis per visą veisimosi sezoną neatrodė skirtingas.

Jie taip pat pastebėjo, kad atoslūgio metu kai kurie barniai spekuliatus nutekėjo į vandenį, todėl komandai kilo klausimas, ar barniai skleidžia spermą, kaip ir kiti stacionarūs padarai, pavyzdžiui, kempinės ir koralai. Kad suprastų, kaip barniai gauna savo genetinės įvairovės dozę, komanda paėmė daugybę matavimų - įskaitant varpos ilgį, atstumą iki artimų kaimynų ir apvaisinimo būseną - nuo barnių prie Britų Kolumbijos pakrantės.

Jie rado 37 izoliuotus barnius, kurie, pasak genetinių tyrimų, buvo apvaisinti svetimais spermatozoidais. Tai parodė, kad barniai siuntė spermą į vandenynus, kad juos pasiimtų tolimųjų kelių draugai.

Vis dėlto ši išvada kelia galimybę, kad kitos barnių rūšys, turinčios trumpą varpą, transliuoja spermą, rašo jie.

Что лучше: экстендер или стретчер?

Kaip tęsinį, autoriai sakė, kad jie norėtų tiksliai suprasti, kaip vyksta šis poravimas.