Padidinti vaizdo plocio vaizdo irasa

Tai yra jūsų pradinis etapas. Pažiūrėkime, kaip galite pagerinti standartinio raiškos turinio pasirodymą savo didelės raiškos televizoriuje. Tai gana savaime aišku. Nes tai santykis, o ne taškų ar didelės raiškos vaizdo įrašų skaičiaus matavimas. Vilkite parinkiklį į kairę, kad padidintumėte šaltų tonų vaizdą, arba vilkite selektorių į dešinę, kad padidintumėte šiltų tonų vaizdą.

Tentas Shift " - Tai padeda radialiniu arba linijiniu būdu sulieti vaizdo kraštus, atkreipiant dėmesį į vaizdo centre esančias detales. Pagaląsti - Tai padeda paryškinti tam tikras vaizdo detales, suteikiant dramatiškesnį išvaizdą subtilesniems nuotraukos elementams.

Kai būsite pasirengę pereiti prie kito veiksmo po redagavimo, spustelėkite rodyklės mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe. Įveskite antraštę. Gaukite novatoriškumo ir sukurkite padorų, patrauklų užrašą prie savo nuotraukos.

Įrašų optimizavimui naudokite žymas su grotelėmis. Laikydamiesi šių eilučių, turėtumėte atkreipti dėmesį į savo užrašą, kad sukurtumėte atitinkamas žymas su grotelėmis.

lt.phhsnews.com

Esant galimybei, kad kas nors ieško grotažymės, kurią nustatėte savo antraštėje, jie gali susekti jūsų įrašą, kaip ir kiti, kurie įtraukė panašų įrašą. Pažymėkite draugus.

Reikia, kad jūsų draugas ar jų pasekėjai pamatytų nuotrauką, kurią paskelbėte apie jus abu? Pažymėkite juos!

„YouTube“ kodai, skirti išspręsti įprastas vaizdo įrašo problemas

Vėlgi, jūs galite įtraukti jų rankeną arba vartotojo vardą, prasidedantį atvaizdu į savo antraštę. Pridėkite savo vietą.

  • Penio dydis ir koncepcija
  • Kaip padidinti vaizdo įrašus - Viso-Namų -
  • Kaip padaryti "YouTube" vaizdo įrašus mažesnius - laisvalaikistau.lt
  • Kiek verta didinti lytiniu organu zmogu
  • „YouTube“ kodai, skirti išspręsti įprastas vaizdo įrašo problemas - - Kaip -
  • Leiskite „YouTube“ vaizdo įrašus bet kokiu santykiu, kurį norite -

Tai taip pat yra senesnių filmų formato santykis. Jei turite namų filmų VHS kasetėje, tikriausiai tai rasite. Tačiau šį kraštinių santykį rasite ir daugelyje kompiuterių monitorių ir net keliuose ankstyvuosiuose HD televizoriuose.

Nes tai santykis, o ne taškų ar didelės raiškos vaizdo įrašų skaičiaus matavimas. Tai tiesiog jų proporcijos vienas kitam matas stačiakampyje. Jis taip pat paprastai žinomas kaip plačiaekranis.

„Instagram Posts“ - kaip paskelbti nuotraukas ir vaizdo įrašus „Instagram“?

Kiekvienam šešiolikos colių pločiui tai yra devyni centimetrai. Jei vaizdo įrašas buvo nufilmuotas HD, galite padidinti jo dydį ir neprarasti jokios kokybės. Taigi tai apie tai!

Labai paprasta iš tikrųjų, kad vaizdo įrašas būtų mažesnis. Dabar pažvelkime į galimybes: 1. Parodykite siūlomus vaizdo įrašus, kai baigsis vaizdo įrašai.

Teksto, vaizdų ir vaizdo įrašų dydžių keitimas (mastelio keitimas)

Tai gana savaime aišku. Jei vaizdo įrašą norite tiesiog paleisti ir sustabdyti po jo pabaigos, tada atžymėkite šį laukelį. Įjunk privatumo padidinimo režimą.

Pagal numatytuosius nustatymus "YouTube" gali užfiksuoti informaciją apie kiekvieną lankytoją, kuris ateina į puslapį, kuriame yra "YouTube" vaizdo įrašas. Jei norite pamatyti šį pavyzdį tiesiogiai, galite paspauskite čia.

Kaip padidinti vaizdo įrašus - Viso-Namų - 2021

Tai gali būti naudinga jūsų verslui. Tai jums labai sklandus būdas derinkite naudingą ir įdomų turinį su vaizdo įrašu demonstruokite savo produktus ar paslaugas! Įsivaizduokite, kaip galite naudoti šią taktiką jūsų vaizdo įrašai su produktu bus automatiškai bendrinami socialiniame tinkle. Čia sužinosite apie visas skirtingas metažymas, jų naudojimą, funkcijas ir pranašumus, kuriuos jos teikia jūsų turiniui.

Žinoma, jei visa tai atrodo kiek per daug techniška, nedvejodami perduokite vadeles savo agentūrai ar technikos direktoriui. Bet tęskime, kad galėtumėte visiškai suprasti, kokį vaidmenį ši taktika gali atlikti jūsų socialinės žiniasklaidos rinkodaroje ir ką ji gali reikšti jūsų verslui.