Padidinti nario Mumia.

Taigi, tai, ką savininkas gali gauti dėl teisingai atlikto sukčiavimo: didinti bendruomenės narių skaičių; didesnis auditorijos pasiekimas, kuris padeda pritraukti naujus grupės narius, taip pat skleisti tam tikrą informaciją; jei įrašas yra įdomus, galima padidinti komentarų skaičių; gali padidinti reitingą ieškant konkrečių užklausų. Vertybinių popierių biržų administravimas veikia tik kaip tarpininkas, o ginčytina situacija gali grąžinti pinigus tik tada, kai tik ji yra jūsų pusėje. Nedaug žmonių tiesiog išleis materialines lėšas tik tam, kad išgirstų savo savigarbą.

Smulkiau Atnaujinta: 16 Balandis Padidinti nario Mumia. m. Konkurso tikslas — įtraukti mokinius į kūrybinę veiklą, skatinant dailės kalba išreikšti savo santykį su knyga, biblioteka, bibliotekininkais.

Komisijos atrinkti darbai bus eksponuojami įvairiose Lietuvos bibliotekose Vilniuje, Palangoje, Klaipėdoje, Plungėje, Telšiuose. Akcija buvo sumanyta metais, kai šalies prezidentė gavo laišką iš Šiaulių Povilo Višinskio viešosios bibliotekos jaunųjų skaitytojų, kuriame jie prašė padovanoti naujų knygų. Prezidentė kreipėsi į Lietuvos žmones, ragindama aukoti knygas šalies viešosioms ir mokyklų bibliotekoms.

Kas gauna naudos?

Su aktyviomis bibliotekos bičiulėmis ketvirtokėmis — Austėja Zubavičiūte, Neda Strelčiūnaite ir penktos klasės geriausiomis skaitytojomis Ugne Ramanauskaite, Simona Mulevičiūte, Migle Kubiliūte ir Julita Kancleryje — nuvykome į Lavėnų socialinės globos namus. Prieš važiuodamos pasigaminome šventinių atvirukų globos namų gyventojams ir renginyje dalyvavusiems globos namų darbuotojams.

Penktokės padainavo mėgstamą dainą. Julita ir Simona pasekė pasakas, Neda, Austėja, Miglė deklamavo eilėraščius.

Socialinės globos namų darbuotoja Vilija Užpulevičiūtė gimnazijos bibliotekai padovanojo K. Džiaugiamės prasidėjusia draugyste, sutarėme ir toliau bendradarbiauti. Nuoširdžiai dėkojame visiems, dovanojusiems knygas.