Kaip feat nariai, Radistai DJs – Vikipedija

Pasvalyje J. Atlikėjas ir dainų kūrėjas Justinas Stanislovaitis prieš pat Kalėdas pristatė pirmąjį kūrinį iš suplanuoto tarptautinio albumo, kuriamo su užsienio atlikėjais.

Pasiekimai[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] m. Ši įrašų kompanija m.

Justinas Jarutis - Summer Dreams Radistai feat. Beatrich - Alright Radistai DJs ft.

Justė Starinskaitė - L. Radistai DJs feat. Abe - Champagne Radistai DJs feat. Šeimoje augo su trejais metais vyresniu broliu. Jo mama — kirpėja, o tėvas — verslininkas.

Pasvalyje J. Nainys mokėsi iki m. Šiaulių Universitete baigė filosofijos bakalauro studijas.

Account Options

Jurgio bažnyčioje vedė Simoną Šermukšnytę, kuri dabar žinoma kaip Simona Nainė gimė m. Sutuoktiniai Kaip feat nariai kol kas neturi, tačiau augina tris Maltos bišonų veislės šunis. Rolandas Mackevičius[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Gimė m. Nuo vaikystės gyveno mažame vieno kambario bute su mama ir tėvu, kuris yra policijos pareigūnas. Mokėsi Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijoje.

Mackevičius baigė teisės ir teisės valdymo bakalauro studijas Mykolo Romerio universitete. Pirmasis festivalis įvyko m.

Dabar šis festivalis rengiamas Obuolių Saloje, Molėtų rajoneŽalvarių kaime. Kiekvienais metais festivalio scenoje pasirodo žinomi Lietuvos ir užsienio atlikėjai. Elektroninės muzikos fiestoje Radistų kvietimu koncertuoja užsienio atlikėjai.

Pirmojo renginio žvaigždė buvo italų didžėjus ir prodiuseris EDX m.

  • Gyvunu nariu matmenys
  • Kaip padidinti savo varpa per 5 minutes
  • Pasiekimai[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] m.
  • Atlikėjas ir dainų kūrėjas Justinas Stanislovaitis prieš pat Kalėdas pristatė pirmąjį kūrinį iš suplanuoto tarptautinio albumo, kuriamo su užsienio atlikėjais.