Normalus nario dydzio laikrodis. - Mokslo ir technologijų pasaulis

Jeigu Apple, kaip rašoma straipsnyje, į laikrodį įmontuotų visą eilę skaitytyvų ir kt. Tai nemanai, kad logiška, jog kai esi patenkintas kažkuo, kitokio nesinori? Tai tu nesi cypa??? Atsparumas vandeniui nėra nuolatinis ir laikui bėgant gali suprastėti. Prie įkrovimo įrenginio prijungtas kabelis kaip bet kuris kitas metalinis laidas ar kabelis gali tapti silpnas ar pažeidžiamas, jei jis visada lenkiamas toje pačioje vietoje.

Normalus nario dydzio laikrodis ''Šilelio'' dydžio ekranas jau per didelis kaip laikrodžiui sigitas69s " Apple laikrodyje daug dėmesio bus skirta " Na štai ir laikrodis pensininkams arba neigaliems Visa tai bus reikalinga tiek paties įrenginio saugumui " Ką laikrodis žada sunegaluoti?

Matuoja pagrindinę veiklą

Donattello Nesu ir nebuvau Apple gerbėjas, bet šitas prietaisėlis gali būti ir greičiausiai bus puikus "niekutis" šakės Pensininkam? Imo, biometriniai sensoriai ir bus įdomiausia šio laikrodžio dalis.

Kitu atveju būtų tiesiog mažas tabletas, pritvirtintas prie rankos. Net kraujospūdžio aparatai ant riešo dedami pensininkam netinkami naudoti, tik jauniem, berods iki 45m. Jau prieš kurį laiką išleistas. Svarbu, kad ekosistemos nėra. Apple ją sukurs per savo marketingo kanalus ir atvers rinkas kitiems žaidėjams, kurie, deja, marketingo nesupranta Beveik prilygsta krikščionybei.

„Withings Steel HR“ - mano hibridinis laikrodis

Tik pirmoji jau gyvuoja beveik 2, metų. Aš išvis nemanau, kad tas laikrodis bus pristatytas. Kokią problemą tas laikrodis Normalus nario dydzio laikrodis Per sunku telefoną išsitraukti iš kišenės, kai kažkas skambina? Negali palaukti 10 min neperskaitęs atėjusios žinutės?

Galų gale, ką šioj srity išvis galima įnešti naujo į rinką? Nike turi laikrodį sportui su GPS, Sony turi priedą prie telefono. Motorola turi telefono ir sportinio GPS laikrodžio hibridą. Dar tas Pebbie ar kaip ten jis vadinasi yra Kiekvienas naujas Apple produktas visada turėdavo sprendimą kažkokiai problemai.

Kiti gamintojai jau pristatė vienokias ar kitokias problemas išsprendžiančius laikrodžius. Apple nebeturi ką spręsti šitoj srity. Mano nuomone to laikrodžio net nebus. Tuo tarpu Google netyčia sukūrė dar didesnę sektą android fanataikurios nariai dvigubai piktesni ir bjauresni už Apple sektantus immortallt Man nėra didelio skirtumo, android'as ar Windows phone.

Turi būti normalus laikrodis (pvz., Plieno HR)

O šiaip jei nesinaudočiau internetu, paštu telefone ir kaip sporto kompo, tai naudočiausi turbūt savo senu Nokia Express music Akumas laiko ilgiau, telefonas mažesnis, puikiai atlieka savo funkcijas.

O šiaip kartais Apple patys dar nėra patvirtinę, kad kuria? Tiesiog Android naudoja, nes nėra alternatyvų. Creatium Apple niekada nepatvirtina, kad kuria vieną ar kitą produktą. Galbūt tik užsimena, kad nori įeiti į TV rinką ar pan.

Tačiau tai gali reikšti ir paslaugų pasiūlymą, o ne produktą. Jeigu Apple, kaip rašoma straipsnyje, į laikrodį įmontuotų visą eilę skaitytyvų ir kt. O dar pridėkime lankstų ekraną pagal Apple patentą ir laikrodis taptų tikru hitu.

Jei ant laikrodžio užtikš vandens, nuvalykite jį neabrazyvine šluoste, kurios sudėtyje nėra medvilnės.

Ir nesvarbu, kad anksčiau visi pagrindiniai gamintojai buvo pristatę savo laikrodžius, nei vienas iš jų nei iš tolo neprilygtų man aukščiau aprašytam įrenginiui. Ir tai faktas. Klausimas tik ar Apple ketina išvis tą laikrodį pristatyti. O jeigu ir ketina, tai manau abejonių nėra, kad tai bus dar vienas revoliucinis produktas remiuosi paprasčiausia paskutine Apple praktika pristatant naujus produktus. Aišku, su sąlyga, kad Apple išlaikė savo inovatyvumo dvasią.

Tai nemanai, kad logiška, jog kai esi patenkintas kažkuo, kitokio nesinori? Ir aš nekalbu apie vartotojus.

Aš kalbu apie fanatus. Kaip maža dalis Apple vartotojų yra fanatai, taip ir mažoji dalis Android vartotojų yra fanatai. Aš tiesiog sakau, kad tie vadinamieji fandroidai yra tikrai nemalonūs žmonės. Prieš kelis metus dar teko įdomią statistiką matyti. Rezultatai teigė, kad nemaža dalis Android vartotojų šią platformą pasirinko vien todėl, kad tiesiog labai nemėgsta Apple.

Nežinau, kiek tame realiai yra tiesos, bet nemanau, kad visiškai pro šalį Dar labai asocijuojasi su išpyzėjimu.

Kiek pažįstu žmonių su iPhone, tai tik vienas rimtas inžinierius. Dauguma tai tokios cypos barakudos. Tai tu nesi cypa???

Kol kas nežinau, kad kokia medicininių prietaisų kompanija būtų sukūrusi daviklius, kurie tiktų nuo riešo rinkti duomenis ir dar stipriai neaptempus. Pvz mano naudojamas pulso diržas eina ant krūtinės ir negali būti bent kiek laisvas, nes iškart dingsta duomenys.

Kiekvieną kartą, po kelių mėnesių, grįždavau į įprastą laikrodį. Antra pastaba yra tai, kad tai nėra įprasta peržiūra, o yra orientyras žmonėms, kurie norėtų, kad jų laikrodžiai būtų šiek tiek protingesni, tačiau jiems nerūpi išleisti 1,5—2 zlotų vien tam, kad apmokestintumėte visus dieną dar vienas įtaisas. Viskas puiku, bet dydis, pakrovimas ir kaina. Dėkoju Konrado filmas praėjusiais metais tyrinėjau hibridinių laikrodžių temą, kuri, nepaisant jų ribotumo, man atrodė geriausias pasirinkimas.

O jei ten apie kokias high-tech technologijas Normalus nario dydzio laikrodis iš prakaito ar dar ko analizuoja, tai pamirškit, toks laikrodis kainuos daugiau nei jūsų namai.