Tikrai padidino savo nari. MB už savo narį „Sodros“ įmokas mokėjo nuo MMA, bet nemokėjo atlyginimo - Mokesčių SUFLERIS

MB narys galės sudaryti sutartis su MB Nuo šiol MB narys turi teisę su savo įmone sudaryti ne tik paslaugų sutartį dėl vadovavimo, bet ir kitas sutartis dėl paslaugų ir darbų atlikimo, paskolų suteikimo, ar nuomos ir panaudos sutartis. Dar viena, nutolusi kasa — Kvėdarnoje Šilutės kredito unija yra gavusi sutikimą iš Lietuvos banko reorganizuotis ir šiuo metu rengiasi prisijungti Kvėdarnos kredito uniją.

Seimas taiso savo klaidas: padidino mokesčius turtingiesiems Nuoroda nukopijuota aA Priimdami mokesčių reformą parlamentarai praleido pro akis faktą, jog dideles pajamas gaunantiesiems mažėja mokesčiai.

birdlife.lt - Mes dirbame paukščiams ir žmonėms

Antradienį priimtu įstatymu mokesčiai padidinti, tačiau kai kurių parlamentarų teigimu — nepakankamai. Šiuo siūlymu panaikinama anksčiau atsiradusi apmokestinimo spraga lyginant su kitų pajamų apmokestinimu, nes nuo kitų metų įsigalios mažesni socialinio ir sveikatos draudimo įmokų tarifai.

Susiję straipsniai Seimas ėmėsi turtingiesiems naudingų mokesčių pataisų: taikys 20 proc. GPM 91 Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas teigė, kad nepalaikant šio siūlymo kils klausimas, kas remia turtinguosius.

Tikiuosi, kad suprantame, kad tai atsakingas ir balansuojantis mokestinės naštos dalykus sprendimas. Jis reikalingas.

Pakeitimai nuo 2021 metų

Tačiau parlamentaras Mykolas Majauskas teigė, kad šiuo įstatymu klaida taisoma kita klaida. Tai vieną klaidą taisote kita klaida.

Priminsiu, kad tas žmogus, kuris gauna minimalią algą, jo pajamos dėl šios mokesčių reformos padidės 14 Eur, jei jis kaups ateičiai, tai jo pajamos net sumažės 2 Eur. Seimo nario pajamos dėl šios reformos padidės 52 Eur, ministro pirmininko į rankas 84 Eur dėl šios reformos. Tų žmonių, kurie uždirba 10 vidutinių darbo užmokesčių VDU pajamos į rankas padidės Eur, o konkrečiai šis įstatymo projektas sako, jei tie, kurie uždirba 10 VDU išsimoka tantjemomis, jų pajamos padidės Eur.

Suprantu, kad nėra labai daug žmonių, kurie gauna tokias pajamas ir čia ne baseinai pinigų, bet čia yra socialinio teisingumo klausimas. Prieš balsuoti ragino Tikrai padidino savo nari parlamentarai Algirdas Sysas bei Juozas Olekas.

Pasak jų, nauji tarifai Tikrai padidino savo nari nepakankami, mokesčiai turtingiesiems padidinami per mažai. Už pakeitimus balsavo Seimo narys: už 95, prieš 5, susilaikė Įstatymas priimtas. Jakeliūnas po balsavimo taip pat patikino, kad mokestinės reformos nauda nebus didesnė Seimo nariams nei mažas pajamas uždirbantiesiems Lietuvos gyventojams.

Tantjemoms, atlygiui už veiklą stebėtojų taryboje ar valdyboje, paskolų komitete, mažųjų bendrijų vadovų pagal civilines sutartis gautoms pajamoms bei autoriniams atlyginimams iš darbdavio bus taikomas toks pat apmokestinimas gyventojų pajamų mokesčiu, kaip ir pajamoms, gautoms iš darbo santykių. Nustatomas 20 procentų gyventojų pajamų mokesčio GPM tarifas pajamų daliai iki VDU per metus, viršijančiai šį dydį — 27 procentų gyventojų Tikrai padidino savo nari mokesčio tarifas.

Seimas taiso savo klaidas: padidino mokesčius turtingiesiems

Bendras apmokestinimas įvertinus ir mokėtiną gyventojų pajamų mokestį tantjemoms bei mažųjų bendrijų vadovų pagal civilines sutartis gautoms pajamoms sieks 35,7 proc. Skaičiuojama, kad tantjemų bei mažųjų bendrijų vadovų pagal civilines sutartis pajamoms, viršijančioms VDU vėlesniais metais viršijančioms 84 VDU ir dar vėlesniais — atitinkamai 60 VDUbendra mokestinė našta būtų apie 34 proc.

Vasarą priimdamas mokesčių reformą Seimas buvo nustatęs, kad nuo kitų metų sausio tantjemos būtų apmokestinamos 30,7 proc. Naujomis įstatymo pataisomis taip pat nustatyta prievolė pateikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją nenuolatiniams Lietuvos gyventojams, kuriems atsiranda pareiga perskaičiuoti mokėtiną pajamų mokestį dėl progresinio tarifo taikymo.

Siekiant teisinio aiškumo, papildomai nustatyta, kad m.