Nariai Mens nuotrauku dydziai

Bajoraičio viešosios bibliotekos lankytojai, pageidaujantys išsiryškinti savo nuotraukas, negatyvus ar skaidres pozityvus , sukuriant skaitmeninius vaizdus. Apie tai taip pat pranešime. Mokymų metu skenuotos pozityvų skaidrės, parodant, kokius parametrus reikia nusistatyti, kad būtų gautas aukštos kokybės skaitmeninis vaizdas. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus vyresnysis bibliotekininkas.

Kaip lengvai pakeisti savo nuotraukų dydį Kaip Kaip Kartai jum reikia greito ir paprato būdo, kaip pakeiti avo nuotraukų dydį el.

Paštu, pakelbti tinklaraštyje ar įdėti į mobilųjį įrenginį. Paštu, paskelbti tinklaraštyje ar įdėti į mobilųjį įrenginį. Norėdami jį naudoti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite nuotrauką ir pasirinkite Keisti paveikslėlių dydį iš kontekstinio meniu.

Pagrindiniame režime galite pasirinkti iš 4 skirtingų dydžių… Mažas ×Vidutinis ×Didelis × arba Mobilusis įrenginys × Spustelėkite mygtuką Išplėstinė, kad gautumėte daugiau parinkčių ir pakeistumėte paveikslėlio dydį pagal savo pasirinktinį dydį. Vaizdo dydis pakeistas į tą patį katalogą kaip ir originalas, kurio dydžio tipas skliaustuose yra failo pavadinime. Be to, man taip pat pavyko pasirinkti kelias nuotraukas vienu metu ir pakeisti jų dydį Tai yra paprastas būdas greitai pakeisti savo atostogų nuotraukų dydį ir įvairiais būdais jas perduoti šeimos nariams ir draugams.

Tai yra visiškai nemokama ir veikia XP, Vista ir Windows 7 versijose, skirtose 32 ir 64 bitų vartotojams.