Padidinti Nario rinkinys, Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Mažosios bendrijos nariai, jų teisės ir pareigos 1. Mažosios bendrijos atstovas savo veikloje vadovaujasi įstatymais, kitais teisės aktais, mažosios bendrijos nuostatais, mažosios bendrijos narių susirinkimo sprendimais.

Viceprezidentas Gretchen McGinnis.

Gerindami tiek mūsų siunčiamų, tiek siunčiančiųjų tinkamumą, mes efektyviau dirbdami su mūsų doleriais ir galiausiai geriau tarnaujame savo nariams ". Platforme taip pat fiksuojamos ir saugomos narių kanalo nuostatos pvz.

Paštas, tekstas, paštas, automatinis balso perdavimassiekiant pagerinti pristatymą ir maksimaliai padidinti mažesnių sąnaudų metodus. Apie Kolorado prieigą "Colorado Access", įsteigta "", yra vietinis, nekomercinis sveikatos planas, kuriame dirba daugiau nei milijonas narių.

Norėdami sužinoti daugiau apie Padidinti Nario rinkinys prieigą, apsilankykite coaccess. Apie Welltok, Inc "Welltok", pirmaujanti vartotojų sveikatos priežiūros paslaugų įmonė "Software as a Service", siekia suteikti vartotojams geriausią sveikatą. Be to, bendrovės technologijos palaikomos paslaugos skatina tiek pažangią analizę, kad gautų prasmingą vartotojų įžvalgą ir daugiakanalį ryšį, kad pasiektų vartotojus per tinkamą kanalą su tinkamu pranešimu.

Sekite Welltok Twitter Welltok. Neatsirado to, ko ieškote?