Nuotrauku nariu patobulinimo technika

Tai ypač pasakytina apie žemiau nei akių lygis esančių objektų, pavyzdžiui, vaikų ar naminių augintinių, fotografavimą. Čia bus tinkama patalpų infrastruktūra, veiks gamybai skirta įranga, bus teikiamos apie

Savo ruožtu fotografai pastebi, kad toli gražu ne visos į socialinius tinklus keliamos nuotraukos vertos patiktukų, nes yra arba netinkamai nufotografuotos, arba sugadintos be saiko jas redaguojant. Pasak spaudos fotografo Liudo Masio, turinčio ne vienerių metų patirtį fotografuojant nuotraukas žurnalams, naujienų portalams ir asmeninėms šventėms, greičiausiai daug kam pažįstama situacija, kai plika akimi matomas vaizdas atrodo tobulas, o jį nufotografavus nuotrauka išeina nei šiokia, nei tokia.

„52Frames“ - pasaulinis savaitinis fotografijos iššūkis

Vieniems pakanka prisiminti ir pasikartoti, o kitiems — įsisavinti techninius įrenginio ir fotografavimo principus. Dažniausia mokymų dalyvių minima bėda — išsiliejusios nuotraukos, kurios yra nesufokusuoto kadro ar sujudinto įrenginio rezultatas. Masys pateikia pagrindines taisykles tiek naujokams, tiek jau įgudusiems, kaip padaryti tobulą nuotrauką.

Laikykitės nuotraukų kompozicijos taisyklių Fotografuojant peizažus L. Tai reiškia, kad kadras negali būti padalintas lygiai per pusę, o turi būti, pavyzdžiui, du trečdaliai dangaus ir vienas žemės. Kita populiari taisyklė susijusi su tinkama pagrindinio objekto, kurį fotografuojate, vieta kadre.

Įsivaizduokite, kad jūsų fotoaparato ar išmaniojo telefono ekraną į lygius stačiakampius dalija dvi vertikalios ir dvi horizontalios linijos. Fotografuojamas objektas turėtų būti ne kadro viduryje, o kuriame nors šone ten, kur susikerta šios linijos. Daugelis išmaniųjų telefonų ir skaitmeninių fotoaparatų leidžia nustatyti šiuos parametrus, pasirinkus kameros tinklelio įjungimo funkciją.

5-ios geriausios nuotraukų redagavimo programelės telefonams su „Android“

Masys išvardija dar kelias smulkmenas, kurios gali nuotrauką arba patobulinti, arba sugadinti. Atkreipkite dėmesį į apšvietimą Profesionalūs fotografai fotografavimui lauke dažniausiai nesirenka vidurdienio, nes tuo metu šviesa pernelyg ryški.

Kad nuotraukoje atsiskleistų šiltos ir akiai malonios spalvos, L. Masys pataria geriausia fotografuoti ryte arba vakarop, prieš saulei leidžiantis. Netinka portretams ir kitas kraštutinumas Nuotrauku nariu patobulinimo technika gilus ir tamsus šešėlis.

„LinkedIn“ profilio patarimai, kaip patobulinti jūsų asmeninį prekės ženklą

Kad taip nenutiktų, reikia pasitraukti bent žingsniu toliau nuo fotografuojamo objekto ir prieš fotografuojant įsitikinti, kad jis tikrai visas tilpo į kadrą. Pasak L. Masio, dar labai svarbi smulkmena, į kurią dažnai neatsižvelgiama, yra ta, kad žmogui fotografuojantis gamtoje horizonto linija jokiu būdu negali kirsti jo galvos ar kaklo.

  • Kaip padidinti varpos turi
  • Kauno gatvėse pasirodė neįprasta transporto priemonė — dviejų sumanių kauniečių sukonstruotas velomobilis, kurį galima pritaikyti įvairiai veiklai.
  • Tai verčia savo narius kūrybiškumą paversti savo gyvenimo būdu ir tai leidžia jiems pamatyti pasaulį įvairiais būdais, formomis ir formomis.
  • TOP 5 fotografo patarimai, kaip išgauti tobulas nuotraukas - Sūduvos Gidas
  • „52Frames“ - pasaulinis savaitinis fotografijos iššūkis - Kelionė -
  • Visos nuotraukos iš Shutterstock.
  • WAYS ▷ 26 BŪDAI PATOBULINTI SAVO TINKLARAŠČIO TURINĮ ✅ - TECHNIKA -

Atraskite tinkamiausią fotografavimo kampą Ar jums pažįstama situacija, kad fotografuojate žydintį krūmą, o nuotraukoje kažkokiu būdu atsiranda ir greta buvusi šiukšlių dėžė, kelio ženklas ir panašiai?

Arba nuotraukoje yra be proto daug detalių ir smulkių objektų ir tampa nebeaišku, ką norėta parodyti?

26 būdai patobulinti savo tinklaraščio turinį

Taip nutinka, nes fotografuojant nepasirenkate tinkamo kampo. Masio, tą padaryti pavyks ne Nuotrauku nariu patobulinimo technika, nes kai kurie objektai, pavyzdžiui, bėgančios stirnos, gali geranoriškai nelaukti, kol išsirinksite geriausią rakursą, tačiau esant galimybei netingėkite to padaryti. Per objektyvą stebėkite, kas į jį pakliūva, pasisukite, paėjėkite į šoną, kol vaizdas jus tenkins. Rezultatą gali pagerinti ir fotografavimas iš kitokio nei akių lygio, nes dažniausiai mes fotografuojame stovėdami.

Tačiau kartais kadras gali atsiskleisti visai kitaip, jei pritūpsite ar pasistiebsite. Tai ypač pasakytina apie žemiau nei akių lygis esančių objektų, pavyzdžiui, vaikų ar naminių augintinių, fotografavimą.

Nepersistenkite nuotraukas redaguodami Klaidinga manyti, kad bet kokią nuotrauką pagerinti galima ją paredagavus ir naudojant filtrus.

Masys perspėja, kad redaguoti reikėtų geriau mažiau negu daugiau. Nuotraukų redagavimo programėles fotografas pataria gerai išnagrinėti, išbandyti su įvairiomis nuotraukomis, tačiau į rezultatą visada stengtis žvelgti kritiškai. Pasak V. Žilinskaitės, skaitmeninių nuotraukų redagavimo mokymais domisi vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių, o ypač šiltuoju sezonu.

Populiariausi jie tarp 30—55 metų amžiaus moterų, kurios mėgsta dalyvauti renginiuose, keliauti ir viską fotografuoti. Ji pabrėžia, kad mokymuose pasakojama ir apie saugų nuotraukų dalijimąsi socialiniuose tinkluose ar el.

Programa skirta siekiantiems susipažinti su skaitmeninės fotografijos pagrindais, išmokti įkelti nuotraukas iš fotoaparato į kompiuterį, jas koreguoti ir paskelbti internete.

Šią medžiagą rasti arba registruotis į mokymus bibliotekose bei skaitmeninio raštingumo klases internete galima svetainėje www. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.