Kas yra didziulis nario dydis

Padauginus minėtų koeficientus iš bazinės algos dydžio — eurų, matyti, kad šių politinio pasitikėjimo tarnautojų darbo užmokestis kils atitinkamai ir eurais neatskaičius mokesčių. Komitetų pirmininkų pavaduotojų mėnesinė alga, neatskaičius mokesčių, siekia 3 ,50 euro, komitetų vadovų — 3 ,90 euro. Pirminiais skaičiavimais, kai kuriems tarnautojams algos per mėnesį kils keliais šimtais eurų. Jo dydis priklauso nuo pareiginės algos dydžio — kuo ji didesnė, tuo solidesnis priedas. Saudargas, ir A. Seimo kanceliarijos duomenimis, jų koeficientų vidurkis yra 13,59, arba eurai per mėnesį neatskaičius mokesčių.

Nustebę net kolegos: Seimo narys galingą visureigį pirko paspanguoliauti LNK nuotr. Lietuvą purtant ekologiniams ir aplinkosauginiams skandalams Seimo automobilių stovėjimo aikštelėje atsirado naujas automobilis.

Ekologija nepasižymintis pikapas iškart sukėlė diskusijas tarp Seimo narių.

Čia sunkvežimis. Atsiprašau, aš nusikeikiau Seimo nariams užkliuvo tai, kad automobilis labai didelis ir taršus, o juo važinėja Valstiečių ir žaliųjų partijos narys, Biržų krašto ūkininkas Audrys Šimas.

Tai yra kitų pomėgių, ne tik medžioklė, yra žvejyba.

Yra grybavimas, yra uogavimas, kur reikia privažiuoti, parinkti spanguolių pelkėje. Kiek kainavo galingas amerikietiškas visureigis, Seimo narys A. Žiūrint kam, gal jums brangu, gal kitam brangu, gal trečiam brangu. KK2 žurnalistams atradus didžiulį automobilį, diskusija persikėlė net į Seimo salę.

Besiginčijančius ir vienas kitą nepamatuota tarša gamtai kaltinančius E. Gentvilą, Aurimą Gaidžiūną ir A. Šimą raminti teko posėdį vedančiai Seimo vicepirmininkei Rimai Baškienei.

Konfliktas Seime ir išskirtinio automobilio apžiūra — šį trečiadienio vakarą, KK2 laidoje per LNK.