Vidurio vyru dydzio nuotrauka.

Prašome nedvejodami kreipkitės į mus su kokių nors klausimų ar pasiūlymų, Mes girdime, kad padėtų visiems mūsų klientams ir suteikti puikų aptarnavimą! Kai jums priimti mūsų siuntinių,jei esate nepatenkinti mūsų produktai,prašome kontaktus man Start-Rialto. Jūs galite susisiekti su mumis, jei turite kitų batus , Mes suteiks jums profesionalias paslaugas ir aukštos kokybės batus. Rugsėjis 1 : Parengti tuščią popieriaus Rugsėjis 2 : Vieta jūsų koja ant tuščių popieriaus Rugsėjis 3 : Mark pabaigos savo kulno ir patarimas jūsų ilgiausias pirštas Rugsėjis 4 : Išmatuokite ilgį su liniuote ir sužinoti, dydį, žemiau grafike Svarbi Pastaba : Tai batai'size yra standartas, suknelė bateliai dydis. Rekomenduojama metodas yra pamerkti šilko į šaltą vandenį 5 - 10 minučių, tada naudoti specialių šilko plovikliu arba neutralus muilas švelniai patrinti ir išspausti. Jei jūsų pėda yra plati, ar storas, prašome pasirinkti didesnį batų dydį.

Jūs galite susisiekti su mumis, jei stebėjimo Vidurio vyru dydzio nuotrauka apie savo sklypo nebuvo atnaujinti per ilgą laikąmes galime jums padėti susisiekite su post office patikrintijei jūsų sklypas prarastimes galime išsiųsti arba grąžinti visi pinigai.

Kai jums priimti mūsų siuntinių,jei esate nepatenkinti mūsų produktai,prašome kontaktus man Start-Rialto. Jei mes negalime išspręsti jūsų problemą, arba, jei esate nepatenkinti,galite atidaryti ginčų.

Ačiū už jūsų supratimą.

Apie mūsų kompaniją Esame profesionalų batai tiekėjas. Mes turime mūsų pačių gamykloje ir prekės ženklo.

Mes teikiame Aukštos kokybės batai ir geros paslaugosgalite būti tikri, pirkti mano parduotuvėje. Jūs galite susisiekti su mumis, jei turite kitų batusMes suteiks jums profesionalias paslaugas ir aukštos kokybės batus.

Apie Atsiliepimą 1.

Jei jums jaustis patenkintas mūsų gaminiųpls suteikia mums gerą grįžtamąjį ryšį su 5 žvaigždėsjūsų parama yra didžiausia motyvuoti mums.

Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktų ar paslaugųPls susisiekti su mumis pirmiausia prieš savo neigiamų atsiliepimų.

Mes išspręsti jūsų problemą ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams. Jei jūsų pėda yra plati, ar storas, prašome pasirinkti didesnį batų dydį. Prieš pasirinkti jums JAV dydžiojums būtų geriau, išmatuoti savo pėdos ilgį.