Bridle ir varpos dydis

Yra bendrų rekomendacijų, susijusių su elgesio algoritmu gauti panašius sužalojimus. Visa frenulotomijos operacija trunka nuo dešimties iki trisdešimt minučių, priklausomai nuo situacijos.

Priežiūra po procedūros Bridle ir varpos dydis "frenulotomija" reiškia bet kokią operaciją, kurioje kiaurymės įtempimas yra chirurginiu būdu atsipalaidavęs.

Dulkiu siurblio nario padidejimas

Tačiau dažniausiai šis terminas vartojamas kalbant apie operaciją, skirtą silpninti apyvarpės frenulumą. Mes kalbame apie anatominį elementą, priklausantį vienai ar kitai organai ir ribojantį jo variklio amplitudę.

Žmogaus kūne yra keletas organų, turinčių panašų elementą: tai yra lytinių organų organai labia, klitoris, varpaliežuvis ir liežuviai.

Medicinos ekspertas

Todėl ne visai teisinga vadinti frenulotomiją tik intervencija į varpos kamaną: tai yra bendras terminas, turintis įtakos visų tipų tokioms operacijoms. Procedūros nuorodos Frenulotomija chirurginiu būdu atlaisvinus frenulum vyrams apyvarpė yra būtina, jei jos ilgis nepakankamas tam tikroms funkcijoms atlikti. Jūs galite įtarti, kad asmuo turi sutrumpintą apatinio briauną, esant tokiems simptomams: atsiradus skausmui lytinio kontakto metu; su ankstyvu ejakuliacija; dažnai susižeidžiant ir kraujavus iš frenulumo; su apatiniu varpos posūkiu erekcijos fazėje.

Didelis laivų ir Padidinkite, kaip padaryti naria skaidulų skaičius yra sujungtas į kiaurymę: priekinės dalies judėjimo metu nervų galūnės yra sudirgintos mechaniškai, todėl padidėja susijaudinimas ir orgazmas.

  1. Apyvarpės apykaklės plastiškumas - kas tai yra?
  2. Nuotykis. Sveikatos rizika, susijusi su "Bridle" patologija. Franulotomija urologijoje.
  3. Procedūra atliekama ambulatoriniu, naudojant vietinę anesteziją.
  4. Kaip galite padidinti nari is maisto

Jei kamanas sužeistas akto metu, jis sukelia ankstyvą ejakuliaciją, skausmą ir kraujo išsilaisvinimą iš pažeistų laivų. Bridle ir varpos dydis tiltas sutrumpintas?

Atotrūkio priežastys

Tai gali būti įgimta anomalija, cicatricial po trauminis pokytis. Frenulotomija skiriama tokioms skausmingoms sąlygoms kaip fimozė ir parafimozė.

Vidutinis 13 metu berniuko narys

Be to, burnos ertmėje yra keletas bridles, dėl kurių kartais reikia kreiptis į frenulotomiją. Pavyzdžiui, tarp lūpų ir dantenų yra nedidelis gleivinės elementas, kuris taip pat vadinamas kamanomis.

Naturalus padidejimas

Dažnai uždegiminės reakcijos išsivysto į gingivitą, periodontitą, dar labiau pažeidžiant odontologiją. Mažiems vaikams pernelyg trumpas liežuvis gali sukelti sutrikusią kalbą, nenormalaus įkandimo susidarymą ir net virškinimo sistemos ligą dėl netinkamo maisto kramtymo.

Moters lytinių organų sistemos struktūra. Varpos struktūra vyrams - tai, kas daro vyrų kūną

Kiekvienoje iš šių situacijų gydytojas gali patarti atlikti paprastą operaciją - frenulotomiją. Paruošimas Daugeliu atvejų frenulotomijai nereikia jokių parengiamųjų veiksmų.

Tai trumpalaikė ir paprasta operacija, kuri atliekama pagal vietinę anesteziją. Gerai, jei yra galimybė iš anksto pasirinkti patyrusį gydytoją, kuris jau atliko tokius pataisymus ir žino visus patologijos niuansus.

DĖMESIO: Y-Plastic!

Kai kuriais atvejais reikia atlikti preliminarią diagnozę: gydytojas gali patarti atlikti išsamų kraujo ir šlapimo tyrimą, taip pat pašalinti ŽIV, sifilį ir hepatitą. Jei įtariamas kraujavimo sutrikimas, bus paskirta koagulograma. Tiesiogiai klinikinėje įstaigoje, kurioje bus atliekama frenulotomija, sveikatos priežiūros darbuotojas ištirs, ar nėra alergijos anestetikai.

Visos pirmiau minėtos procedūros atliekamos, visų pirma, siekiant nustatyti, ar pacientas turi kontraindikacijų operacijai. Ryte prieš frenulotomijos procedūrą, jūs turite imtis dušo.

Intymios teritorijos tyrimas: moterys

Jei operacija atliekama burnos ertmėje, tada dantys turi būti kruopščiai išvalyti, o jei lytinių organų srityje jie turi būti nuskusti ir švarūs drabužiai. Nereikalaujama hospitalizuoti po frenulotomii. Paprastai pacientas siunčiamas namo kelias valandas po procedūros.

Po 2 savaičių turite apsilankyti pas gydytoją. Technika frenulotomija Frenulotomijos procedūra atliekama naudojant vietinę anesteziją tik retais atvejais, jei yra indikacijų.

Visa frenulotomijos operacija trunka nuo dešimties iki trisdešimt minučių, priklausomai nuo situacijos.

Ką daryti, jei aš supjaustysiu narį?

Gydytojas atlieka šiuos veiksmus: apdoroja sandorio lauką; atlieka odos sankryžos skerspjūvį; siūlių išilgai. Jei per tyrimą gydytojas suranda randus, kurie galėjo likti po to, kai sužalojimai buvo gauti anksčiau, tada jis švelniai išpjauna juos skalpeliu. Susiuvant žaizdą, dažniau naudojama savaime absorbuojanti medžiaga: ji puikiai tvirtina audinį ir nereikalauja vėliau pašalinti siūlių. Po frenulotomii paciento hospitalizavimo paprastai nėra būtinas: asmuo ramiai praleidžia laiką, o sveika sveikata eina namo.

Kodėl vyrai NENORI SEKSO? (8 galimos priežastys!)

Frenulotomijos rūšys Yra dviejų tipų operacinė frenulotomija - klasikinė išvaizda ir lazerinis plastikas. Trumpai apsvarstykite kiekvieną iš jų.

Apie ekstremalų kūną

Tradicinė klasikinė frenulotomija yra dažniausiai praktikuojama chirurgija, kurioje gydytojas atlieka tiesioginę prieigą su skalpeliu.

Chirurgas pjauna odos elementą, taip išplečdamas odą. Šio metodo privalumai: operacija; Bet kuris praktikuojantis chirurgas gali tai padaryti. Šio frenulotomijos metodo trūkumai yra šie: yra žaizdos infekcijos pavojus; gydymo procesas užtrunka ilgiau; operacijos metu ir po Bridle ir varpos dydis, žaizdoje gali atsirasti kraujavimas.

Frenulotomiją pacientai lengviau suvokia lazeriu, bet tokios operacijos įranga nėra prieinama kiekvienoje ligoninėje. Lazerinės frenulotomijos privalumai yra akivaizdūs: mažiausias audinių pažeidimas.