Padidejo kraujo banga prie nario

Kruviniausias išpuolis buvo šiitų šiauriniame Šaabo rajone, kur, sprogus paliktam automobiliui, žuvo 13, sužeisti 25 žmonės, pranešė policijos ir sveikatos pareigūnai. Smurtas pasireiškė ir sunitų rajonuose - Samaroje šiauriau Bagdado ir vakarinėje Anbaro provincijoje. Būdami atsakingi už visų šalies gydymo įstaigų aprūpinimą krauju, kviečiame ir labai laukiame kraujo donorų savo padaliniuose didžiuosiuose miestuose: VILNIUJE: Nemokama telefono linija — 8 Tel.

Akcija: "Nebūk abejingas!

Nusiraminkite

Padovanok kraujo — išgelbėk gyvybę! Gegužės 27 d. JOD Jaunimo organizacijos "Darbas" Padidejo kraujo banga prie nario skyriaus nariai dalyvavo savo pačių inicijuotoje akcijoje "Padovanokime lašelį kraujo".

Jos metu skyriaus nariai lankėsi "Nacionaliniame kraujo centre", kur dovanojo kraują tiems žmonėms, kuriems labai jo reikia ir kuriems dėl sveikatos sutrikimų būtinas kraujo perpylimas.

  • Nuo pirmadienio šalyje buvo sugriežtintos karantino priemonės — dviem savaitėms uždaryta dauguma parduotuvių; iki balandžio 7-osios neveiks darželiai ir pradinės mokyklos.
  • kur nusipirkti prailginamų marškinių apykaklę - Kaip padidinti savo varpą
  • Vidutinio dydzio tautu narys
  • 6 būdai pataisyti kraujo spaudimą be vaistų - Verslo žinios
  • VšĮ Nacionalinis kraujo centras
  • V. Zemlys-Balevičius: trečiosios COVID bangos rizika – labai didelė | laisvalaikistau.lt
  • Kaip padidinti nari su liaudies agentais

Pagrindinis šios akcijos Padidejo kraujo banga prie nario — JOD Vilniaus skyriaus narys Gražvydas Kaškelis teigia, jog kraują duoti naudinga ir pačiam donorui. Jis pat jau ne kartą savanoriškai paaukojo savo kraujo. Kaškelis pastebėjo, kad po kraujo pridavimo pagerėja nuotaika ir pajunti moralinį pasitenkinimą.

Be to, jis pastebėjo, kad kraujo duodantis žmogus gauna daug naudos: nemokamai ištiriamas kraujas ir sužinai apie savo sveikatą. Taip pat, pasak mokslininkų, kraujo davimas stimuliuoja kaulų čiulpų funkcijas ir stiprina imunitetą.

NAUJAUSI KOMENTARAI

O tiems, kurie bijo duoti kraujo, galime Padidejo kraujo banga prie nario užtikrinti, kad nėra jokios rizikos, pašalinio neigiamo poveikio ar Sekso nario dydzio vaidmuo. Pagrindiniai šios akcijos tikslai: Skatinti aktyvų jaunų žmonių pilietiškumą ir solidarumo jausmą, neatlygintinai paaukojant kraujo, kurio labai trūksta, Skatinti jaunimą dalyvauti panašiose akcijose, Atkreipti visuomenės dėmesį į kraujo trūkumo problemą, Skatinti suvokimą, kad neatlygintinas kraujo davimas yra pozityvus reiškinys, Įtraukiant į šią akciją ir kitus jaunimo organizacijų narius, visuomenę, mažinti žmonių abejingumą opioms socialinėms problemoms, Tikimės ir raginame visus sveikus ir kraujo galinčius duoti JOD organizacijos narius, nuo 18 metų dalyvauti šioje akcijoje.

Juk kiekvieno iš mūsų neatlygintinai duotas kraujas — gali išgelbėti kito žmogaus gyvybę. Be to, niekada nežinai, gal netikėtai tavo artimui, draugui ar šeimos nariui, ištikus nelaimei, prireiks kraujo, tad nebūkime abejingi! Taip pat kviečiame prie šios kilnių tikslų siekiančios akcijos prisijungti ir visus neabejingus žmones JOD organizacijos nariai, kuriems nėra 18 metų ir kurie negali be tėvų sutikimo paaukoti kraujo, maloniai kviečiami į šią akciją įtraukti savo šeimos narius, giminaičius ar draugus.

Tikimės, kad visi neabejingi žmonės aktyviai dalyvaus akcijoje, kartu populiarindami neatlygintino kraujo davimą jaunimo ir visuomenės tarpe.

Gauk nemokamą LAISVALAIKIO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Manome, kad akcija "Padovanokime lašelį kraujo" taps tradicinė, ir kad kasmet, sveiki, Padidejo kraujo banga prie nario žmonės prisijungs prie šios akcijos ir neatlygintinai paaukodami kraujo, pagelbės daugeliui ligonių, kuriems kraujas gyvybiškai reikalingas. Akcijos šūkis: "Nebūk abejingas! Greiti, elektriniai ir įsiutę: žalų statistika paspirtukams negailestinga Gegužės 28d. Šiltuoju metų laiku gatvėse vis daugėja elektrinių paspirtukų.

Išsivystęs nuomos sektorius didžiuosiuose Lietuvos miestuose paverčia šią transporto priemonę lengvai prieinamą. Deja, daugėjant elektrinių paspirtukų, daugėja ir su jais susijusių įvykių — tiek sveikatos sutrikimų, tiek turto Ministro vizitas į Respublikinę Šiaulių ligoninę Gegužės 27d.

Pirmadienį, gegužės 31 d. Taip pat ministras susitiks su Šiaulių miesto meru Artūru Ekranų epidemija — vargas vaiko akims Gegužės 27d. Ekspertai vis dažniau pabrėžia, kad šiuo metu ekranai yra pagrindinis akių sveikatos priešas. Skystoji biopsija — daugiau galimybių plaučių vėžiui ištirti Gegužės 27d.

Mano įrankiai

Plaučių vėžys visame pasaulyje ir toliau išlieka dažniausiai diagnozuojamu piktybiniu naviku ir daugiausiai gyvybių nusinešančia onkologine liga. Tačiau medicinos mokslui sparčiai žengiant į priekį, atsiranda vis daugiau galimybių, leidžiančių pacientams paskirti efektyviausią gydymą, net jeigu Gegužės tąją minėsime Tarptautinę moterų sveikatos gerinimo dieną Gegužės 27d.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro toliau — ULAC medikai, minėdami Tarptautinę moterų sveikatos gerinimo dieną, dar kartą nori atkreipti visuomenės dėmesį į žmogaus papilomos viruso infekciją toliau — ŽPVkuri gali sukelti gimdos kaklelio vėžį — tai ketvirtas pagal paplitimą Šeimos gydytoja pataria, ką daryti, kad smagi iškyla gamtoje nesibaigtų žarnyno infekcija Gegužės 27d.

Šiltuoju metų laiku ypač padidėja sergamumas bakterinėmis žarnyno ligomis, kuriomis dažniausiai užsikrečiama nuo gyvūninės kilmės produktų ir užteršto vandens.

Jų priskaičiuojama daugiau nei rūšių. Paprastai šios ligos pasireiškia pykinimu, vėmimu ar pilvo skausmais, tačiau kartais gali Nuolat karšta arba šalta?

Vaistininkas paaiškina, ką tai išduoda apie jūsų sveikatą Gegužės 27d. Vieniems žmonėms dažniau karšta, kitiems — šalta.

Vaistininkai sako, kad į šiuos pojūčius nereikėtų numoti ranka, mat tai organizmo siunčiamas signalas apie sveikatą. Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys: niekas nėra saugus, kol kiekvienas nėra saugus Gegužės 26d.

COVID pandemija pasaulį užklupo nepasiruošusį tokio masto krizėms, tačiau paskatino išmokti vertingas pamokas. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys antradienį kreipėsi į Pasaulio sveikatos asamblėjos dalyvius ragindamas telkti pastangas kuriant sveikesnį ir saugesnį pasaulį, siekti ne Lietuva rengiasi su demencija susijusiems iššūkiams Gegužės 26d.