Kas vyksta nario dydis,

Taip pat po pateikimo buvo pritarta pataisoms, kad išeitinės Seimo nariams baigus kadenciją būtų mokamos dalimis, o ne visa iškart, ir tuo atveju, jei nepradeda dirbti darbo valstybės sektoriuje. Pagal įstatymo projektą į šį fondą darbdaviai mokėtų nuo 0,1 proc.

Seime tyliai įregistruotos pataisos: neperrinktiems parlamentarams — renta Kas vyksta nario dydis gyvos galvos delfi.

Darbdaviams nebepatinka tai, kas vyksta dėl išeitinių

Ilgojo Vėlinių savaitgalio išvakarėse, praėjusio penktadienio popietę, prieš baigiantis darbo dienai, Seimo kanceliarijoje įregistruoti du Seimo narių papildymai dar ais metais dvi procedūrines stadijas — pateikimo ir svarstymo — praėjusiam įstatymo projektui. Šio projekto esmė — įteisinti buvusių Seimo narių valstybines rentas, prilyginant buvusius ir naujai į Seimą neišrinktus parlamentarus Nepriklausomybės akto signatarams, nustatant jiems tokias pačias privilegijas.

Naujais pasiūlymais papildomai siekiama, be buvusių ir neperrinktų Seimo narių, valstybinę rentą mokėti ir visiems buvusiems premjerams.

Seime tyliai įregistruotos pataisos: neperrinktiems parlamentarams — renta iki gyvos galvos delfi. Ilgojo Vėlinių savaitgalio išvakarėse, praėjusio penktadienio popietę, prieš baigiantis darbo dienai, Seimo kanceliarijoje įregistruoti du Seimo narių papildymai dar ais metais dvi procedūrines stadijas — pateikimo ir svarstymo — praėjusiam įstatymo projektui. Šio projekto esmė — įteisinti buvusių Seimo narių valstybines rentas, prilyginant buvusius ir naujai į Seimą neišrinktus parlamentarus Nepriklausomybės akto signatarams, nustatant jiems tokias pačias privilegijas. Naujais pasiūlymais papildomai siekiama, be buvusių ir neperrinktų Seimo narių, valstybinę rentą mokėti ir visiems buvusiems premjerams. Pasiūlymų iniciatoriai — liberalas ir darbiečiai Pasiūlymų iniciatoriai — Seimo vicepirmininkas, Liberalų sąjūdžio atstovas Jonas Liesys ir Darbo partijai Seime atstovaujantys Artūras Skardžius ir Andrius Mazuronis.

Pasiūlymų iniciatoriai — liberalas ir darbiečiai Pasiūlymų iniciatoriai — Seimo vicepirmininkas, Liberalų sąjūdžio atstovas Jonas Liesys ir Darbo partijai Seime atstovaujantys Artūras Skardžius ir Andrius Mazuronis.

Būtent šių trijų parlamentarų parašai yra ant pasiūlymų originalų.

  1. Ministerija derėsis su profsąjungomis dėl naujo algos bazinio dydžio
  2. Vaizdo komisija didinti nario torrent
  3. Europos Parlamento narių atlyginimas EP nariai pagal m.
  4. Skaičiuojama, kad daugiausiai kadencijų Seime išdirbę ir ilgiausią darbo stažą sukaupę Gediminas Kirkilas, Irena Degutienė ir Irena Šiaulienė pretenduoja gauti ir didžiausias išeitines išmokas.
  5. Narys ir ilgio storis
  6. Uzsakyti tepala, kad padidintumete nario

Liesys, A. Skardžius, P. Čimbaras ir I. Šiaulienė po ųjų spalį vykusių Seimo rinkimų nebuvo perrinkti dar vienai kadencijai. Tam, kad įstatymas būtų priimtas, Seime užtektų vieno balsavimo, kuris galėtų įvykti jau šį ketvirtadienį. Tikėtina, kad balsų tokio projekto priėmimui bus surinkta pakankamai, ypač žinant, kokia didelė dalis šios kadencijos parlamentarų nebuvo perrinkti naujai kadencijai. Dirbti buvusiems parlamentarams — neapsimokėtų Abu pasiūlymai — identiški, net gramatinė klaida aiškinamajame rašte — ta pati.

Skiriasi tik įstatymo įsigaliojimo data ir siūlomos rentos dydis. Liesio pasiūlyme siūloma įstatymo įsigaliojimo data laikyti jau šių metų lapkričio ą dieną, A. Skardžiaus ir A. Mazuronio — ateinančių metų sausio 1-ąją.

Liesys siūlo braukti projekte numatytą ių procentų Seimo nario vidurinės pareiginės algos dydį iki ies, sumažinant ir rentos signatarams dydį, suvienodinant ją iki Seimo nario rentos dydžio, gi paraleliniame pasiūlyme visiems siūlomas nustatyti vienodas 75 procentų Seimo nario vidutinės algos rentos dydis. Šiuo metu galiojančiame įstatyme signatarams yra nustatytas 50 proc.

Seimo nario atlyginimo dydžio renta, tačiau konservatorių naktinės mokesčių reformos aisiais metais metu, tuometinio premjero Andriaus Kubiliaus ir buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės sprendimu šis dydis sumažintas iki 38,79 procento, jis iki šiol neatstatytas ir šiuo metu siekia eurus per mėnesį.

Apie EP narius

Tiek rentos šiuo metu gauna Nepriklausomybės akto signatarai. Priėmus Ziureti, kas yra normalus nario dydis pataisas, 75 proc.

Darbdaviams nebepatinka tai, kas vyksta dėl išeitinių Nuoroda nukopijuota aA Stebėdami Seimo narių blaškymąsi dėl naujo Darbo kodekso DK ir projektus, kuriais bus reguliuojamos išeitinės išmokos atleidžiamiems darbuotojams, darbdaviai pradėjo abejoti, ar reikalingas naujas fondas, ar įsteigus jį nebus padidinti mokesčiai.

Seimo nario atlyginimo dydžio renta siektų eurus per mėnesį. Ją, pagal Seimo narių pateiktus pasiūlymus, siūloma mokėti visiems be išimties buvusiems ir vėliau neišrinktiems Seimo nariams bei ministrams pirmininkams.

What do I think of the Gospel of Barnabas?

Renta būtų mokama atgaline data už visą laikotarpį nuo Nepriklausomybės atkūrimo pradžios už laikotarpį, nuo kada tokia teisė į rentą buvo įgyta, ir mokėti iki gyvos galvos, kaip dabar nustatyta signatarams. Renta parlamentarams ir buvusiems premjerams būtų mokama net ir tada, jei jie išvyktų nuolatinai gyventi į užsienio valstybę. Rentos negalėtų gauti draudžiamųjų pajamų turintys neišrinktieji parlamentarai, t.

Senatvės pensija neįsiskaito į draudžiamąsias pajamas, taigi, pensininkai parlamentarai gali tikėtis ir neblogos senatvės pensijos, ir valstybinės rentos papildomai. Kai tie patys šaltiniai patvirtino, kad greičiausiai toks sumanymas bus bandomas įgyvendinti lengviausiu ir tiesiausiu keliu — nupučiant dulkes ir ištraukiant dar Gedimino Kirkilo premjeravimo laikų įstatymo projektą, kurio priėmimui telikęs vienas balsavimas Seime, tebuvo laiko klausimas susekti, kada toks siūlymas bus teikiamas.

Tokia diena išaušo prieš Vėlinių savaitgalio išeigines.

Surasti užregistruotus pasiūlymus, nežinant ir specialiai nesekant įstatymo projekto registracijos numerio, būtų buvusi neįmanoma misija, nes šie pasiūlymai apdairiai buvo paslėpti į archyvą, o žurnalistai paprastai mato tik naujai teikiamų projektų dokumentus. Dar daugiau — pamačius registruotus pasiūlymus, kas iš esmės reiškė, kad minėtas įstatymo projektas teoriškai jau artimiausią posėdį gali būti skubiai apsvarstytas Seimo biudžeto ir finansų komitete ir iš karto pateiktas Kas vyksta nario dydis balsavimui plenarinio posėdžio metu, nė ant vieno iš pateiktų pasiūlymų nebuvo išlikusių dokumento metaduomenų, t.

Seime tyliai įregistruotos pataisos: neperrinktiems parlamentarams – renta iki gyvos galvos

Daugiau naujienų Kas vyksta nario dydis čia. Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Share on facebook.