Vaizdo iraso nario vaizdo iraso padidinimas,

Jei taip nesijaudinate dėl erzinančių žmonių, atsiųskite nuorodą kuo daugiau žmonių. Reaguodama į tai, subredditas sukūrė devynių taisyklių rinkinį. Be to, pabandykite paleisti bet kurį neprisijungus pasiekiamą garso ar vaizdo įrašą savo kompiuteryje. Jūs tikrai turite ieškoti auditorijos, kurti turinį ir linksminti žmones.

Pagalvokite, kada jūsų auditorija gali žiūrėti ir paviešinti vaizdo įrašą prieš tai vakarai ir savaitgaliai paprastai yra gera mintis. Siųskite savo vaizdo įrašą el. Paštu draugams, šeimos nariams ir kolegoms.

vaizdo įrašų padidinimas „iMac 5k“ su VLC (ar kitu grotuvu) - tiesiog padidinkite langą?

Sudarykite pakankamai gerai pažįstamų žmonių el. Jūs netgi galite pridėti: "Man įdomu, ką tu galvoji!

 • Liaudies metodai Kaip padidinti nari
 • Ziurekite nuotrauku narius su matmenimis
 • Nario dydis 15 metu paauglys

Jei taip nesijaudinate dėl erzinančių žmonių, atsiųskite nuorodą kuo daugiau žmonių. Jei turite intriguojančią temą ir patrauklų el. Laišką, yra didelė tikimybė, kad visi norės pažvelgti į vaizdo įrašą, net ir gerai jūsų nepažindami.

Žengti 1 dalis iš 5: Sukurkite tinkamus aprašus Suteikite vaizdo įrašui tinkamą pavadinimą. Suteikite savo vaizdo įrašui patrauklų pavadinimą. Padarykite tai trumpas, patrauklus ir tikslus. Tai turėtų skatinti žiūrovų susidomėjimą per daug neatskleidžiant.

Bendrinkite savo vaizdo įrašą per socialinę žiniasklaidą. Savo vaizdo įrašams reklamuoti naudokite tinklaraštį ar svetainę. Jei turite tinklaraštį ar svetainę, galite jį naudoti reklamuodami savo vaizdo įrašus. Jei to neturite, bet žinote draugų, kurie turi populiarių svetainių ar tinklaraščių, paprašykite jų padėti jums atkurti jūsų vaizdo įrašą, dalindamiesi juo su savo gerbėjais.

Pritraukite daugiau žiūrinčiųjų savo vaizdo įrašams „YouTube“

Sukurkite savo vaizdo įrašą, eikite į redaktorių ir pašalinkite ilgas pauzes ir kitus trukdžius iš vaizdo įrašo. Jei vaizdo įrašo greitis didesnis, žmonės toliau žiūrės. Pridėkite muzikos prie savo vaizdo įrašo.

Geras garso takelis gali pagardinti vaizdo įrašą ir užmaskuoti galimas garso problemas. Tokiu atveju taip pat norite jiems pranešti, kas jūs esate.

Viduje Elsagate, konspiracija skatinamas karas dėl Creepy „YouTube“ vaikų vaizdo įrašų

Tekstas taip pat gali pritraukti arba nukreipti dėmesį į ekraną. Panaudok tai savo naudai.

E. skautų TV konkursas \

Padarykite kreditus gal net kai kurie blooperiai. Vaizdo įrašo pabaigoje paskelbkite ką nors, kad jie žinotų, kur jus rasti.

Kanalo narysčių teikiamos privilegijos

Pridėkite keletą grupių ar papildomų filmuotų vaizdų. Mes esame pasiryžę gauti šią teisę ir didiname tiek žmogiškuosius, tiek inžinerinius išteklius, kad išspręstume šį nuolat besivystantį kraštovaizdį. Reaguodama į tai, subredditas sukūrė devynių taisyklių rinkinį. Taisyklės negali sustabdyti žmonių skelbimo, bet kai nariai bando iškviesti asmenis, postai paprastai yra užblokuoti modų, kol jie gali padaryti per daug žalos. Spalvų pavadinimas yra klasikinis vaikų žaidimas, tačiau kai kurie naudotojai rado tą patį spalvų modelį, kuris naudojamas vėl: raudona, mėlyna, geltona, rožinė, žalia.

 • Aptarkime varpos dydi
 • Pusiau vyru dydziai
 • Kuno daliu ir nariu matmenys

Paleiskite kompiuterį iš naujo Kada paskutinį kartą paleidote kompiuterį iš naujo? Nėra žalos vėl paleisti iš naujo, net jei šiandien tai įjungėte paprastai. Kartais paprastas pakartotinis paleidimas turi magiškų galių.

Jei joje mažai garso, girdėsite mažą garsą, net jei jūsų kompiuterio garsumas yra didelis. Taigi jūs turite tai patikrinti ir pakeisti.

narių padidėjo vaizdo įrašų atsisiuntimas

Leiskite bet kurį vaizdo įrašą. Bus parodytas garsumo slankiklis.

Padidinkite garsumą. Arba palaikykite nuspaudę klavišą SHIFT ir naudokite rodykles aukštyn arba žemyn, kad padidintumėte arba sumažintumėte garsumą.

 1. Kanalo narysčių teikiamos privilegijos - YouTube Žinynas
 2. Jis nežinojo, kas buvo atsakingas, bet jis žinojo, kad kažkas negerai.
 3. Viduje Elsagate, konspiracija skatinamas karas dėl Creepy „YouTube“ vaikų vaizdo įrašų - Tech
 4. narių padidėjo vaizdo įrašų atsisiuntimas - Kaip padidinti savo varpą
 5. Kurie megsta didelius nariu dydzius
 6. Prieš tęsdami šiame trikčių šalinimo vadove nurodytus taisymus, naujame skirtuke turėtumėte paleisti kitą vaizdo įrašą.

Yra du būdai, kaip ją išspręsti. Eikite į sistemą.