Visi magijos padidinimas Narys, Gimtadienio magija

Piktadariai lenkdavosi vyriausiajam velniui atsukę jam užpakalius. Pirmiausia pastebėčiau didelę inerciją tradiciškai finansuojamų sričių požiūriu. Per jas viskas buvo daroma atvirkščiai nei krikščionių mišiose.

Iki PVM lengvatos panaikinimo smulkioms siuntoms iš trečių šalių liko mėnuo. Ką svarbu žinoti?

Kaip profesionalai, mes labai džiaugiamės, kad Lietuvoje atsirado toks projektas, kuriame magijos meistrai gali pademonstruoti savo sugebėjimus. Vieni magai žavės protu nesuvokiamu rankų miklumu, kiti — charizma, treti — hipnotizuojančia iškalba, ketvirti — neįtikėtina drąsa.

Projekte bus galima išvysti ir itin pavojingų triukų. Atvirkščiai — džiaugiasi, kad Lietuvoje atsiranda naujų žmonių, profesionaliai užsiimančių magija.

Mes turime keletą favoritų, tačiau nenorime jų atskleisti. Tiesa, Dianai ir Arvydui rečiausiai teks užlipti ant scenos.

Juk mes profesionalai. Tačiau buvo atsiradęs drąsuolis, kuris asistuoti pakvietė Arvydą.

Tai Visi magijos padidinimas Narys triukas su tramdomaisiais marškiniais, reikėjo iš jų išsilaisvinti. Tai fantastika.

Visaginas Publikuota: m. Rugpjūčio mėn. Rugpjūtis yra stebuklingas mėnuo — gamta lepina mus šiluma ir vasaros gėrybėmis, lyja žvaigždėmis, na o visaginiečiams, ir visiems, mylintiems mūsų miestą, šį mėnuo ypatingas tuo, kad prieš 45 metus, rugpjūčio mėnesį, suspindo ryškiausia iš žvaigždžių — Visagino miestas. Kaip sakė vienas iš Visaginą sveikinusiųjų svečių: žmogui tai — pats jėgų žydėjimas, o miestui — dar tik paauglystė.

Taip pat mane visada sužavi triukai su kortomis, dingstančiais ir atsirandančiais daiktais. Projekto kūrėjai intriguoja, jog žiūrovų laukia ne tik įspūdingi, magiški pasirodymai, bet ir nenuspėjamos, iki ašarų juoktis privesiančios komisijos narių diskusijos.

Ginčai, pokštai, flirtas — visa tai ir dar daugiau demonstruos komisijos nariai bei projekto vedėjai Andrius Rožickas ir Vaida Skaisgirė.