Vyriski pirstai ir nariai

Rugsėjo mėn. Eele komanda aiškino, kad santykį tarp vidutinio ir bevardžio pirštų ilgio nulemia lyties hormonų kiekis kraujyje dar vyrui negimus. Eksponuojamas naujoje parodoje Londono Docklands muziejuje. Aišku, pirmaisiais mėnesiais po operacijos veidas iš tiesų labai primena kaukę, tačiau maždaug po pusmečio jis įgauna vis natūralesnę išvaizdą. Šiedu dėl balandžių pamišę, įspūdingus nuosavus namus Vilijampolės ir Šilainių rajonuose turintys vyrai nuolat rengia tarptautines karvelių paroda s.

Kasmet nuo jo miršta apie tūkst. Mokslininkai patikrino savo tyrimą praktiškai.

Kuo laimingos poros skiriasi nuo nelaimingų? Tyrimą atlikę mokslininkai tikina užčiuopę tiesioginį ryšį tarp vyriškos lyties kūdikio motinos įsčiose gaunamų hormonų, to kūdikio rankų vystymosi ir jo bendravimo su moterimis jau suaugus. Vyrų pirštų ilgį dar motinos gimdoje nulemia vyriški hormonai, ypač testosteronas, tad kuo šių hormonų jis gauna mažiau, tuo suaugęs jis maloniau bendrauja su moterimis.

Tyrime dalyvavo sergančiųjų prostatos vėžiu ir sveikųjų. Vyrams buvo rodomos skirtingų pirštų ilgių nuotraukos ir prašoma palyginti, kurioje nuotraukoje jie randa daugiausiai panašumų su savaisiais.

Tarp sergančiųjų tarpe daugiau nei pusė nurodė nuotrauką, kurioje pirštų vidutinis ilgis mažesnis už bevardžio.

Onkologo užrašai Kaip laiku aptikti vėžį ar net užkirsti jam kelią? Dviejų vyrų griaučiai buvo rasti palaidoti dvigubame kape Londone, supinti jų pirštai. Pradžios, nuo 26 mylių 42 kilometrų geležinkelio linijos nuo Vakarų - Rytų Londonas.

Jie teigė, kad vyrai galėjo būti kažkokiu būdu susiję su krauju ar romanu. Buboninis maras? Iškasta iš kapinių netoli Londono Smithfield mėsos turgaus, kuriame buvo daugiau nei 50 lavonų, pora ilsėjosi trečiame ir paskutiniame kapų sluoksnyje, datuojamame XV amžiaus pradžioje. Ištyrus kaulus, paaiškėjo, kad vienas vyras mirė nuo 36 iki 45 metų, o kitas - ne mažiau kaip 46 metų.

Atlikus DNR tyrimus 12 iš 25 iš kapinių iškastų griaučių, nustatyta, kad keturių bakterijų rezultatai teigiami Yersinia pestis, kuris sukelia marą. Buvo išmatuoti tyrimo dalyvių rodomojo ir bevardžio piršto ilgiai, tuomet 20 dienų tyrimo dalyviai buvo nuolat stebimi atsižvelgiant į jų bendravimą dalyvaujant įvairiuose socialiniuose renginiuose.

Patys dalyviai taip pat turėjo vertinti savo bendravimą su kitais žmonėmis nurodydami, ar jis buvo malonus, ar ne.

Taip pat skaitykite: 8 sekso pozos, kurios garantuos moteriai orgazmą Oksfordo universiteto mokslininkai prieš kurį laiką tikino, kad vyrų pirštai gali atskleisti ir jų polinkį į neištikimybę.