Padidinkite nario metodo pakabinima. Brainstorming procese principas nenaudoja. Žurnalo ataka

Sukurkite 3-ąją idėją, kuri turės pirmųjų dviejų idėjų stiprybes. Operacijos sėkmė priklauso ir nuo žmogiškojo faktoriaus, todėl yra rizika susirgti komplikacija: impotencija, mikrotrauma ir kt.. Kartais vyrai nėra patenkinti bendru varpos dydžiu, tačiau linkę padidinti varpos galvutes. Duomenys ir žinios. Sėkmingai taikyti individualią smegenų ataką, turite išmokti paklausti savęs su galimais alternatyviais atsakymais. Moderatorius siūlo idėjos vertinimo kriterijus biudžetas, terminai ir kt.

Patarimai Valios jėga yra būtina norint atlikti daug sunkių užduočių. Jei norite numesti svorio, mesti rūkyti ar pasiekti tam tikrų savo karjeros tikslų, valios jėga yra gyvybiškai svarbi. Yra būdų, kaip laikui bėgant pagerinti savo valią.

Išsikelkite tikslus, laikykitės jo ir pakeiskite savo gyvenimo būdą, kad taptumėte atsparesni. Žengti 1 metodas iš 3: Padidinkite nario metodo pakabinima tikslus Pertrauka viską į valdomas gabalus.

Kai tave apima didžiulis uždavinys, sunkiau sekasi. Negalėsite išlaikyti savo valios, jei pajusite, kad keliate sau neįmanomai aukštus reikalavimus.

Padidinkite savo valios | Patarimų | June

Savo valią galite sustiprinti suskaidydami sunkias užduotis į mažesnius, lengvai valdomus gabalus. Savo autobiografijoje Paukštis Paukštis, rašytoja Anne Lamott aprašo, kaip jos brolis rengė ataskaitą mokyklai, kurioje kataloguoti įvairūs paukščiai.

Kadangi jis atidėjo projektą Padidinkite nario metodo pakabinima akimirkai, jos brolis buvo priblokštas užduoties, kol jų tėvas priėjo, apsikabino jam petį ir pasakė: "Po vieną paukštį, tik po vieną paukštį".

Tai, žinoma, Ka reikia atlikti pratimus, kad padidintumete savo nari, kad milžiniškas užduotis galima suskirstyti į valdomus gabalus.

Jei norite ką nors padaryti ir esate priblokšti užduoties, gydykite po vieną paukštį. Jei turite baigti 20 puslapių darbą, pažadėkite sau, kad per kelias savaites iki termino parašysite du puslapius per dieną. Jei norite atsikratyti 20 kilogramų, išsikelkite sau tikslą numesti 4 kilogramus per mėnesį. Kai suskirstome dideles užduotis į mažesnius komponentus, jos staiga ima atrodyti įgyvendinamos.

Nustatykite sau pagrįstus terminus. Jei norite sukurti daugiau valios pastangų, turėsite nustatyti sau terminus.

Niekas negali funkcionuoti be planavimo. Nustatykite ir laikykitės terminų, kurių turėtumėte pagrįstai sugebėti laikytis. Įsivaizduokite, kad norite treniruotis 5 dienas per savaitę, bet visai nesportuojate, tada po savaitės būsite perdegęs, jei norėsite iš karto pasiekti savo tikslą. Vietoj to, kad grafiką. Pirmiausia Padidinkite nario metodo pakabinima treniruotis 2 dienas per savaitę, tada padidinkite tai iki 3 dienų, tada 4 dienų ir galiausiai 5 dienų. Stebėkite savo sėkmę.

Investuokite į didelį kalendorių, kurį galėsite pakabinti ant sienos ar šaldytuvo. Kiekvieną dieną kalendoriuje užrašykite nedidelę pastabą apie tos dienos sėkmę. Gebėjimas taip konkrečiai perskaityti savo sėkmę gali suteikti pasididžiavimo jausmą, kuris motyvuos tęsti. Pavyzdžiui, galbūt nebenorite valgyti cukraus, bet einate į gimtadienį ir žinote, kad bus pyragas.

Parengto plano turėjimas gali padėti sumažinti savo valios naštą, nes iš esmės jūs jau priėmėte sprendimą ir jums tuo metu nereikia kovoti su cukraus potraukiu. Tai gali veikti net tada, kai jūsų savikontrolė yra išnaudota. Esminis žingsnis didinant bendrą valios galią yra tam tikra prasme prisiimti atsakomybę. Darykite tai dėl savo sėkmės ir kliūčių, su kuriomis susiduriate siekdami savo tikslų.

Gali padėti garsus kalbėjimas ar užrašymas, kokie yra tavo veiksmai. Paaiškinkite, ką padarėte ir kaip tai privertė jus jaustis. Norint prisiimti visą atsakomybę reikia didžiulio sąžiningumo. Tai gali paremti jūsų valios galią, nes suprantate, kad jūsų jėgos yra pakeisti dalykus. Valdykite neigiamas mintis. Neigiamos mintys tam tikru momentu Padidinti varpos didinimo budus jūsų Padidinkite nario metodo pakabinima link tikslo.

Galite laikyti nesėkmę kaip įrodymą, kad niekada negalėsite pasikeisti, arba tiesiog jūsų galvoje yra balsas, kuris nuolat barškina, kad jums nepasiseks, dėl ko jus slegia. Jei norite išsiugdyti daugiau valios pastangų, negatyvumas jums tikrai nepadės, nes tai leis jums jaustis nugalėtam ir beviltiškam.

Nors neįmanoma visiškai sustabdyti neigiamų minčių, galite pakeisti tai, kaip reaguojate į jas ir kaip jas valdote. Užsirašyti neigiamų minčių.

Brainstorming taisyklės

Užrašai yra naudingi daugeliu atžvilgių, o vienas dalykas, kurį galite padaryti, yra užrašyti neigiamas mintis, kylančias per dieną. Netrukus pradėsite atpažinti neigiamų pranešimų modelį, po kurio galėsite ištirti jo kilmę.

Darykite tai ieškodami faktinių įrodymų, o ne tik to, ką jums sako jūsų neigiamas balsas. Kai žiūriu į dieną ar savaitę, man labai sekasi.

Anksčiau Turiu tikslus baigti mokslus, gauti pakėlimą ir mesti Padidinkite nario metodo pakabinima Tikriausiai buvo neprotinga tikėtis, kad sugebėsiu mesti cukrų tiesiog taip, kai man tai labai patinka, turėsiu tai dar kartą išbandyti, galbūt naudodamas kitą metodą.

Būk savimi. Tai reiškia, kad žinote, kokios yra jūsų ribos, ir kad nustatote tinkamus tikslus. Bet galbūt tai jums netinka - galbūt jums vis dar patinka rūkyti ir tai darote ne vienerius metus.

Užuot atspindėję save idealu, kaip tas, kuris gali taip atsisakyti priklausomybės įpročio, galbūt norėsite jį palaipsniui nutraukti. Šiuo atveju jūs esate tikras sau, tuo pačiu padidindamas sėkmės tikimybę, nustatydamas tikslus, pagrįstus savęs pažinimu.

Apdovanokite save. Svarbu neatsilikti nuo užduoties ir prisiimti atsakomybę už tai, ką darai. Tačiau taip pat svarbu žinoti, kaip apdovanoti save už gerą darbą.

Niekieno valios jėga nėra pakankamai stipri, kad galėtų tęstis neatlygindama kas kartais.

Biologiškai aktyvūs agentai

Darbas atlygio sistema už save. Pavyzdžiui, jei bandote sulieknėti, pažadėkite sau, kad kiekvienai savaitei galite nusipirkti po vieną drabužį, kurio laikysitės laikydamiesi dietos ir mankštos tvarkaraščio.

Kiekvienas žmogus turi savo sistemą, kuri jam tinka. Raskite tai, kas jums patinka ir kaip galite laikas nuo laiko sau tai palepinti. Suplanuoti atlygį dabar ir tada reiškia, kad kelyje į savo tikslą galėsite daug ilgiau išlaikyti pasirinktą kelią, toliau palaikydami savo valią.

Stresas yra puikus valios naikintojas.

Brainstorming etapai

Kai esame pervargę ir nusivylę, pasiduodame elgesiui, kurio norime vengti. Ugdydami gerus įpročius, mes labiau linkę išlikti kelyje, kai esame įsitempę. Į savo dienotvarkę įtraukite tam tikras veiklas, tokias kaip mankšta ir mokymasis. Tai gali padėti jums kovoti su stresu. Jei veikla, kuriai reikia valios, yra laikoma būtina kasdienio gyvenimo dalimi, pavyzdžiui, dantų valymas prieš einant miegoti, tada jūs mažiau linkę bandyti išsisukti iš tokių užduočių, jei esate įsitempęs.

Žmonės, turintys gerų įpročių, taip pat mažiau veikia stresą.

Varpos padidinimo būdai namuose

Reguliarus fizinis krūvis, sveika mityba ir tvirtas miego grafikas gali padėti sumažinti įtemptus įvykius jums mažiau. Atidėliojimas gali užmušti tavo valią. Atidėjus užduotis, kurios jums atrodo kaip našta, padidėja tikimybė, kad mes jų visiškai Padidinkite nario metodo pakabinima.

Kiek įmanoma venkite atidėlioti, jei norite ugdyti daugiau valios. Atidėliojimas dažnai įsišaknijęs perfekcionizme. Žmonės dažnai linkę atidėlioti, kai bijo nesugebėti to padaryti tobulai. Supraskite, kad atidėjus darbą šis stresas tikrai nesumažėja ir iš tikrųjų gali jį dar labiau pabloginti.

Nepaisant abejonių, geriau tiesiog eiti į darbą, nei jaudintis dėl atliktos užduoties. Veskite žurnalą.

Žurnalo vedimas gali padėti sustiprinti savo valią, nes jame galite sekti savo pažangą. Recidyvas jausis ne toks sunkus, kai palyginsite jį su savo pasirodymu. Tarkime, per Kalėdų atostogas priaugote 2,5 kilogramo. Tada eikite per žurnalą nuo dietos pradžios, kad primintumėte sau, kiek toli pasiekėte. Kreipkitės pagalbos. Niekas negali padaryti visko vienas.

Jei norite išlaikyti savo valią, pasitelkite kitų pagalbą. Norėdami padėti tam tikriems Padidinkite nario metodo pakabinima iššūkiams, pavyzdžiui, mesti gerti ar rūkyti, ligoninėse ir bendruomenės centruose yra pagalbos grupės. Kalbėkitės su draugais ir šeima apie tai, ko norite pasiekti.

Paprašykite jų padėti jums pasiekti tikslą. Pavyzdžiui, jei bandote sumažinti alkoholio vartojimą, paprašykite šeimos narių nenaudoti prieš jus jokių gėrimų. Patarimai Nebijokite dar kartą pasiimti ką nors vertingo po pertraukos ar patyrę nesėkmę. Roma nebuvo pastatyta per dieną, todėl padarykite pertraukas, kai jų prireiks. Naujausi Straipsniai