Kaip padidinti savo nari, sedinti namuose

O gal šis figos lapelis tiesiog slepia, o gal kaip tik atskleidžia gilesnes asmenines L. Nuo smūgio bėgdama pro duris atitrenkė į jas 2 tomas, b. Jiedu atvyko į iškvietimą dėl smurto artimoje aplinkoje. Būdamas vos os jau buvau įtrauktas į nepilnamečių įskaitą.

Nufotografuota 5 asmenų — 3 vaikų ir 2 suaugusių, grupė, sėdinti pievelėje medinio pastato sienos fone.

Nufotografuota 5 asmenų — 3 vaikų ir 2 suaugusių, grupė, sėdinti pievelėje medinio pastato sienos fone. Antrame plane sėdi Platelių pašto viršininkas Boleslovas Korza, o pirmame plane, dešinėje pusėje — jo žmona, Platelių pradžios mokyklos mokytoja Emilija Mačernytė-Korzienė. Tarp jų viduryje E. Fone matosi ant aukšto, skaldytų akmenų mūro cokolio pastatyto pastato sienos, apkaltos horizontaliomis lentomis, fragmentas. Vaizdo pakraščiuose — baltas rėmelis.

Antrame plane sėdi Platelių pašto viršininkas Boleslovas Korza, o pirmame plane, dešinėje pusėje — jo žmona, Platelių pradžios mokyklos mokytoja Emilija Mačernytė-Korzienė. Tarp jų viduryje E. Fone matosi ant aukšto, skaldytų akmenų mūro cokolio pastatyto pastato sienos, apkaltos horizontaliomis lentomis, fragmentas.

Vaizdo pakraščiuose — baltas rėmelis. Nežinomas fotografas.

Plateliai, Platelių vls. Nuotraukoje sedinti namuose asmenys: Boleslovas Korza, g.

Baigęs Telšių gimnazijos dvi klases, nuo m. Nuo m.

(ne)SVEIKAI GAMINAME #1 - baltyminis pyragas

Enkavedistų suimtas, kalintas Kretingoje, perkeltas į Telšių kalėjimą. Sadistiškai nukankintas Rainių miškelyje kartu su kitais 74 Telšių kalėjimo politiniais kaliniais.

Emilija Mačernytė-Korzienė, g. Šarnelės k.

Įgijusi pradžios mokyklų mokytojos cenzą, mokytojavo Nevarėnų, Platelių, Alsėdžių ir kt. Mirė apie m. Kazimieras Girdvainis, Barstyčių k.

Vietinės rinktinės narys. Bronislava Girdvainytė, Barstyčių k. Birutė Straupytė Kilesienė, Jereminienėg.

Jurga Žiugždienė. Tausoti aplinką, gamtą reiškia nepjauti šakos, ant kurios sėdi. Aišku ir logiška. Nešiukšlinti, rinkti šunų ekskrementus, rūšiuoti atliekas, tausoti išteklius, ekologiškai ūkininkauti, važinėti ne automobiliais, o dviračiais, nenaudoti sauskelnių, o natūralius vystyklus, statyti namus iš šiaudų, gaminti elektrą iš saulės, vėjo ir šiukšlių, nenaudoti aerozolinių oro gaiviklių… neauginti gyvulių, nevalgyti mėsos, nepirkti natūralios odos gaminių …. Jei nustosime daugintis, pamažu išnyksim, ir pagaliau žemė atsikvėps nuo mūsų ir vėl atsigaus, teigiama judėjimo puslapyje.

Užaugusi tapo mokytoja, gyvena Šventojoje, Palangos sav.