Greito nario pratimai,

Rekomendacijos senjorams, nutarusiems pradėti mankštintis -Vyresnio? Pasak jo, taip reikėtų daryti min. Fiziškai aktyvesnis gyvenimo būdas padeda išlaikyti normalų kūno svorį, sumažina lėtinių ligų vystymąsi cukrinis diabetas, hipertonija , pagerina lankstumą, pusiausvyrą, jėgą, grakštumą. Taidziciuan tikslas — sustiprinti sveikatą ir pagerinti gyvenimo kokybę. Grąžinimo garantija Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus už bet kurią nenaudotą internetinėje parduotuvėje ar telefonu įsigytą prekę.

Taidziciuan Tai Či — judesio ir meditacijos gydomoji mankšta » Kas Greito nario pratimai Tai Či Taidziciuan Tai Či — tai universali kinų sveikatingumo, savireguliacijos ir visapusiško tobulėjimo sistema.

Ji tobulina ir kūną ir sąmonę ir dvasią. Šios sistemos pratimų paskirtis — vystyti fizinį, mentalinį ir dvasinį žmogaus lygmenis. Taidziciuan — tai judesio ir meditacijos menas, turintis šimtmečių istoriją ir apjungiantis daugelį aspektų.

Kūnui — tai gydomoji, sveikatingumo mankšta, savotiškas grakštus šokis ir efektyvus kovos menas; sąmonei — tai koncentracijos, valios jėgos ir vizualizacijos lavinimas; dvasiai — tai meditacija, harmonizuojančių bei stabilizuojančių psichinę būseną pratimų sistema.

Taidziciuan tikslas — sustiprinti sveikatą ir pagerinti gyvenimo kokybę. Šios sistemos pagrindas — natūralūs, plastiški, lėti judesiai, kurie harmonizuoja žmogaus kūną ir psichiką. Šiandien Taidziciuan privalumus vertina milijonai žmonių visame pasaulyje.

Šio meno populiarumas sparčiai auga ir jis tampa populiariausia pratimų rūšimi pasaulyje. Tokio greito populiarumo augimo priežastis yra vienas pagrindinis faktas — ši universali sistema iš tikrųjų pastebimai pagerina savijautą ir sustiprina sveikatą.

Taidziciuan esmė — kūno ir sąmonės atpalaidavimas. Minkšti ir ramūs judesiai padeda įveikti stresą ir su juo susijusius negalavimus. Taip pat pagerėja kraujotaka, kūno laikysena, sustiprėja imuninė sistema.

Visa tai pagerina gyvenimo kokybę ir prailgina jo trukmę. Taigi, Taidziciuan pratimai: atpalaiduoja kūną ir sąmonę nuo bereikalingos įtampos skatina gyvybinės energijos Ci tekėjimą kūne švelniai masažuojami vidaus organai pagerina visų organizmo sistemų, ypatingai kvėpavimo ir širdies — funkcinę būklę skatina kraujo ir kitų skysčių apykaitą organizme gydo ir stiprina visus vidaus organus stiprina raiščius, sausgysles, raumenis, sąnarius ir kaulus pagerina Greito nario pratimai laikyseną ir judesių koordinaciją padidina kūno lankstumą ir sąnarių paslankumą šalina ir padeda išvengti nugaros skausmų, padidinti stuburo judesių amplitudę, koreguoti iškrypimus ir laikysenos defektus stiprina sveikatą stiprina imuninę sistemą, didina atsparumą ligoms moko kontroliuoti emocinę būklę pašalina nuovargį ir blogą savijautą suteikia jėgų, energijos, žvalumo, darbingumo, gerą nuotaiką ir puikią savijautą Taip pat: vysto žmogaus kūrybinį, dvasinį potencialą, intelektą skatina dvasios ramybę.