Vaizdo irasu pletra 2. Gerbiamasis skaitytojau,

Leidėjai ir verslo plėtros darbuotojai gali susisiekti su mumis el. Dalykitės savo mėgstamais socialinės žiniasklaidos kanalais arba siųskite el. Filtrai: pasirinkite iš kelių įkvėptų filtrų, kad pagerintumėte savo vaizdo įrašus. Svetainės populiarumas Vaizdo peržiūros internete auga neįtikėtinais greičiais — kasdien yra peržiūrima ne milijonai, bet milijardai vaizdo įrašų. Taip išstumsite konkurentus iš paieškos rezultatų bei padidinsite galimybę, kad potencialus klientas pasirinks Jus. Dydžio keitimas: pakeiskite vaizdo įrašo dydį vaizdo kadre.

Kirpimas: iškirpkite visas nepageidaujamas akimirkas. Garso efektai: Pasirinkite iš gyvūnų sklindantį triukšmą, dujų išleidimą, sprogimą, juoką ir kt.

Vietos bendruomenė ir mokyklos savininkas: įsipareigoję Apie interneto svetainę Mokytojo TV — virtuali erdvė, kur visi švietimo sistemos dalyviai — mokytojai, mokiniai, tėvai, bibliotekininkai, švietimo specialistai — ras vertingos vaizdo informacijos aktualiomis švietimo temomis. Šiuo metu kviečiame žiūrėti šiuo metu itin aktualius vaizdo įrašus apie nuotolinį mokymą si. Čia viešiname tiek NŠA metodininkų parengtus vaizdo įrašus, tiek kitų švietimo bendruomenės dalyvių parengtų vaizdo įrašų nuorodas. Dėkojame visiems, kurie dalijasi savo patirtimi! Jei norite pasidalyti turimais vaizdo medžiagos ištekliais, rašykite mokytojotv nsa.

Sulėtintas režimas arba pagreitintas režimas : nustatykite vaizdo įrašo greitį sulėtintu ar pagreitintu režimu. Sureguliuokite ekraną: pakeiskite ryškumą, kontrastingumą sodrumą ir kt.

Sujungimas: sujunkite kelis vaizdo įrašus į vieną. Balso perdavimas: įrašykite savo balsą vaizdo įrašo metu.

Animaciniai pavadinimai: pristatykite savo vaizdo įrašus su animaciniais pavadinimais. Filtrai: pasirinkite iš kelių įkvėptų filtrų, kad pagerintumėte savo vaizdo įrašus. Perėjimai: Pasirinkite iš 4 perėjimų, kad animuotumėte tarp vaizdo įrašų.

Nuotraukos: lengvai kurkite skaidrių demonstraciją. Dydžio keitimas: pakeiskite vaizdo įrašo dydį vaizdo kadre.

Vaizdo atsukimas atgal: vaizdo įrašų atkūrimas atgaline eiga. Kopijavimas: sukurkite vaizdo įrašų kopijas. Didelės raiškos vaizdo įrašai.

Dalykitės savo mėgstamais socialinės žiniasklaidos kanalais arba siųskite el. Pastaba: pridėję didelį daug turinio ir efektų, jūsų telefono apdorojimo galia gali būti per didelė, todėl būkite nuosaikūs! Leidėjai ir verslo plėtros darbuotojai gali susisiekti su mumis el.

Svetainės populiarumas Vaizdo peržiūros internete auga neįtikėtinais greičiais — kasdien yra peržiūrima ne milijonai, bet milijardai vaizdo įrašų.