Nario storis skersmens ir grums, Все виды домашних заготовок. Соленья. Маринады. Квашения

Garsus "Limburger" nesirengia kojinių, kaip ir britų ar moterų aromatai, kaip ir prancūzai. Be to, be nepamirštamo skonio, infekcijos pavojus su lichenioze yra susieta. Toks kvapas bus signalas apie produkto pažeidimą. Tačiau reikėtų įspėti, kad šis sūris yra ne tik skanus, bet ir gana pavojingas. Švediško deraino sėkla išvaloma iš minkštimo. Pieno produktai yra kiekvieno žemės gyventojo subalansuotos mitybos pagrindai.

Pikantiški sūriai. Visiems ir apie viską Pikantiški sūriai. Visiems ir apie viską Nario storis skersmens ir grums tvirtai įžengė į atsitiktinę dietą šiuolaikinio žmogaus. Dauguma teiktų tradicinių sūrio veislių. Tačiau yra gurmanų, kurie tarnauja labiausiai egzotinėms sūrio veislėms.

Sidabrinė "Epus", "Vyu-Lille", "sidabro vyskupas", Milbenkese su erkėmis - visi šie produktai labai dideliam mėgėjui. Įrodyta panašių sūrių kainos. Dėl didžiulio sūrio sąnaudų priežastis yra tai, kad vieno kilogramo šio balto laisvo produkto gamyba trunka apie 25 litrų asilo pieno.

Norint sukurti šį rūkytą sūrį, nereikia jokių kitų specialių ingredientų. Tačiau sūris nėra gaminamas komerciniu pagrindu, ir net brangiuose sūrio parduotuvėse Europoje jūs to nerasite. Galite mėgautis kitais sūrio tipu - Stilton Stiltonturint didžiulį brangiausiausią Britaniją. Vienos iš Stiltono tipų kaina yra dolerių už kilogramą.

Tačiau dauguma tipų išskirtinio sūrio tapo žinoma dėl savo ypatingo kvapo. Taigi, vienas iš Napoleono mėgstamų sūrių - " Epua. Paruoškite jį iš žaliavinio karvės pieno, o pluta yra supjaustyta su obuolių konjaku. Šviežio produkto kvapas yra tarsi prakaitas, bet tokio sūrio gabalas, kvapo amoniako, nėra verta - " Epua. Šiame skyriuje: Naujienų partneriai Nepaisant nemalonaus kvapo " Epohasa.

  1. „Derain Swedish“: naudingos uogų savybės, nuotr - Namudė -
  2. Я работаю на Накамуру, распоряжаюсь проститутками.
  3. Kas yra varpos dydzio
  4. Matomas padidejimas nariui
  5. Pikantiški sūriai. Visiems ir apie viską

Šio sūrio logotipas rodo, kad dujų kaukėje yra žmogus. Iš tiesų, šarminis kvapas ir aštrus, sūrus skonis išgąsdins nuo šio sūrio nervų. Sūris taip pat vadinamas" Puant De Lille "ir" Muant ".

Macere, kad vertimas reiškia "smirdantis marinatas". Nepaisant ankstesnio produkto garbės statuso, Prancūzijos sūrio "monstras" yra "Münster". Šis produktas yra sūrio pieno sūris, kuris brandinamas žaliavų rūsiuose ir reguliariai mirkomi sūrymu. Sūrio "aromatas" primena prakaitines kojų kvapą. Jau aštuoni šimtmečiai Nario storis skersmens ir grums gurmanų žinojo kitą "kvapiąjį" prancūzų sūrio "Pont Levek".

Šio pieno produkto kaina išlieka labai didelė nuo XIII a. Siaubingas valstiečių aromato produktas suteikia daugiausia liejimo žievelės, kuri nuskendo, kurią galite mėgautis švelniu skoniu su riešutų vaisiais. Paprastai pripažintas prancūzų delikatesas taip pat yra grietinėlės rudos spalvos-brie de mo, pagamintas iš žaliavinio pieno.

Už savo galvos yra storas baltas sluoksnis pelėsių, kurie sūrio gurmanai pataria ne išmesti, bet valgyti. Verta pažymėti, kad suspaustas kvapas primena amoniako kvapą. Dar labiau nemalonus kvapas iš kito brangaus išskirtinio sūrio Camembert. Šis pieno produktas iš Normandijos kvapų amonio junginių, natrio chlorido Nario storis skersmens ir grums gintaro rūgšties.

Camembert daro iš nepasterizuoto karvės pieno. Jis brandina tik 3 savaites, todėl minkšta, techninė ir ji gali būti tik šaukštu. Nepaisant to, kad šis gurmanų sūris yra žinomas kaip "Dievo kojos", jis didžiuojasi Prancūzijos pieno pramonėje. Šiandien mažos gamintojai vadovauja karui su dideliais klausimais, kurie bando sumažinti šio delikateso, virimo jį nuo pasterizuoto, "miręs" pienas.

Pažymėtina, kad ši žinoma "Cambert" rūšis retai randama mūsų parduotuvėse, kur, kaip taisyklė, pateikiamas kitoks šio prekės ženklas - minkštas sūris su pelėsių pelėsiais.

Išvada Cornus suecica - Švedijos derainas auga Barenco ir Baltosios jūros pakrantėse.

Toks sūris yra atleidžiamas nuo trijų savaičių iki 35 dienų. Mažiau aprūpinto sūris yra tankesnis ir viduje - baltas kaip kreida. Jei Camembert yra brandus, tada bus rausvos dėmės ant plutos, o vidinė dalis įgis gelsvą atspalvį. Skirtingai nuo jo garsiojo kolegos, šis sūris išsiskiria lengvas malonus aromatas - nesubrendęs produktas ir aštrus - brandžiai.

Sūris išsiskiria aštriu, aštriu skoniu, šiek tiek panašus į grybų skonį. Vienas iš labiausiai pageidaujamų sūrių pasaulyje yra Roquefort.

Все виды домашних заготовок. Соленья. Маринады. Квашения

Pagaminta iš žaliavinio avies pieno ir brandinimo urvuose netoli Rockfort kaimų Pietų Prancūzijašis konkretus brangus maisto produktas laikomas pavojingu sveikatai. Faktas yra tai, kad pienas nėra paslaptis prieš pašarą, o iš žalsvos rokoro gabalo gali būti lengvai paimta lemariozė, bakterinis važiavimas, kuris gali būti mirtinas. Nėščioms moterims, raidė sukelia persileidimus. Ant Rusijos parduotuvių lentynose taip pat pateikia keletą tipų šio garso sūrio Prancūzijoje.

Roquefort's Shop Windows stovi ant parduotuvės Windows yra šiek tiek aštrus kvapas charakteristika avių pieno. Gerame sūryje neturėtų būti rūgšties.

Aukštos kokybės sūrio skonis yra aštrus ir piktas, pakankamai tvirtas. Taip pat būtina pasakyti apie sūrius, pagamintus Vokietijoje, taip pat žinomas dėl savo išskirtinių šio pieno produktų rūšių.

MARIO WARFARE - THE COMPLETE SAGA

Populiariausias egzotiškas vokiečių sūris yra "Limburger". Šį produktą fermentuoja Brevibaterium patalynės bakterijų kultūrų - tie patys mikroorganizmai dalyvauja prakaito kvapo formavime žmonėms.

Šiuo atžvilgiu Bavarijos vienuolyne vienuoliai išrado savo sūrio gamybos būdą, taip pat populiarus tarp Vokietijos gurmanų.

Vienuolyno technologijos pagrindas yra vieta, kurioje sūris yra atleidžiamas - vienuoliai buvo nešiojęs jį po smuomis per savaitę, atlikus sunkų darbą, kad produktas būtų impregnuotas vėliau.

Stebėtina, kad šis sūris, anot vokiečių, yra neįtikėtinai skanus. Gali būti, kad Bavarijos vienuolių idėją įkvėpė kitas populiarus egzotiškas sūris Vokietijoje - "sidabro vyskupas". Tai yra viena iš seniausių sūrio veislių pasaulyje, jis yra žinomas nuo cistercian vienuolių tvarkos X-Xi šimtmečių. Šis produktas yra pagamintas iš glochesterio roko karvių pasterizuoto pieno ir mirkymo tam tikros "vienuolinės" veislės kriaušės sultyse.

Dėl kurio "susilpnėjantis vyskupas" įsigyja oranžinį atspalvį ir tampa labai lipnus. Šio sūrio brendimas tęsiasi nuo 6 iki 8 savaičių. Daugelis palyginkite šaltinį su ne kojinių kvapu. Tačiau šis Nario storis skersmens ir grums išgaruos, tik verta nuskęsti plutą. Šis produktas turi labai švelnų skonį ir stovi vidutiniškai rublių už gramų. Dar daugiau ekscentrinis vokiečių sūris yra "Milbenkazė".

Šis populiarus pieno gurmaniškas yra išgrynintas su erkių ekskrementais.

Visų pirma Milbenkes yra gaunamas Nario storis skersmens ir grums varškės sūrį, kad supainiojo tūkstančius dulkių erkių, kurios paverčia jį į delikatesą. Replės skiria fermentą, kuris daro "brandaus" sūrio: po mėnesio, produktas įgyja gelsvą atspalvį, po trijų mėnesių jis tampa rusvos, ir po metų, sūris virsta beveik juodais gabalėliais, garbindami kai kurių sūrio mėgėjų.

Valgyti su sūriu. Kai kurie sūriai turi gana intensyvų kvapą. Tarp jų yra tokios Nario storis skersmens ir grums, kurias galima painioti nepatyrusiam asmeniui. Paradoksalu, kad, atsižvelgiant į atbaidantį produkto kvapą, jo skonis yra tiesiog nuostabus. Dažniausiai Nario storis skersmens ir grums yra pagaminti iš pieno, kuriam netaikoma pasterizacija. Didžiausias skaičius yra minkštas su dideliu ištrauka. Apsvarstykite dešimt ryškiausių trapios sūrio šeimos atstovų.

Šio Italijos sūrio šedevro istorija turi dešimt amžių. Virimo istorikai mano, kad "Talingeo" yra senovės minkštos veislės. Dėl savo brandinimo tolimoje praeityje buvo pasirinktos pakrantės grotelės. Juose periodiškai žaliavinės galvutės buvo plaunamos jūros vandeniu, kuris buvo prisotintas mikroskopiniais organizmais. Tai yra ši aplinkybė, kuri padeda gauti sūrio su neįprastu turtingu skoniu ir nepamirštamą aromatą. Tradiciškai virimo sūrio laikas buvo rudens ir žiemos laikotarpis, nes tuo metu jis turi tam tikrą savybių rinkinį.

Šiuolaikinio "Tallezhio" gamintojai naudoja specialias mašinas, galinčias kurti ir išlaikyti mikroklimatą, atitinkantį klimatą jūrų grums. Tačiau šiuolaikinio sūrio kvapas skiriasi nuo to, kuris gaminamas natūraliomis sąlygomis.

Nepaisant to, kad tai yra pelningiau padaryti sūrį naudojant šiuolaikines technologijas, yra gamintojų, kurie gamina mažas klasikinės Talledjio partijas. Tuo pačiu metu jie nenaudoja pasterizuoto pieno, o sūrio galvutės yra reaguojamos ant medinių lentynų, kurie yra dedami į grotoje ant jūros kranto. Dėl savo savaitės panaikinimo, naudojama jūros kempinė, kuri prisideda prie tam tikros pelėsių išvaizdos.

Pagal struktūrą sūris yra riebi su maža pluta, kurio atspalvis yra panašus į medienos plutą su druskos kristalais ant paviršiaus.

Jo skonis yra būdingas ypatingas minkštumas su vaisių užrašais ir originaliu skoniu. Talalingo virimo metu jis naudojamas kaip salotos komponentas, taip pat jis pridedamas rengiant risotto Nario storis skersmens ir grums pol. Britai prideda Stiltoną sriubos. Jo gamyba leidžiama tik Derbyshire, Lettershire ir Nottinghampsh.

Tai smalsu, kad likimas įsakė, kad kaimas, kuriame jis buvo pirmą kartą pasirengęs, nėra vienoje iš nurodytų apskričių, todėl neįmanoma gaminti sūrio.

Šio sūrio tekstūra yra plati. Tai gali būti tokia minkšta, kad sviesto, kaip sviesto, arba turėti tvirtą nuoseklumą, į kurių struktūra, kurios mėlynos pelėsių, priklausančių genties penicill. Labiausiai išskirtinis kvapas turi seniausią sūrio. Stiltono pridėjimas sriubose - koše Potatibus praturtina patiekalų skonį.

Floridijos vyskupas Sūris "sidabro vyskupas" brandina apie 4 mėnesius.

Antrasis gimimas įvyko m. Šios veislės gamyba prasidėjo Charles Martell ir Sūnus. Dėl savo gamybos pieno, kuris suteikia karvių tam tikros veislės. Spalvų žaidimo plutos svyruoja nuo baltos ir geltonos iki oranžinės pilkos spalvos atspalvio. Originalus pavadinimas kilo iš pavadinimo. Iš šių vaisių, sidras gauna, su kurių pagalba buvo mėnesinis ablution sūrių galvas.

Šlapias trečiadienis ir druskos neįtraukimas iki to momento, kai sūris yra atskirtas nuo formos, prisideda prie palankių sąlygų tam tikrų mikroorganizmų veiklai.

„Derain Swedish“: nuotrauka ir aprašymas

Tai yra specifinė mikroflora, kuri sudaro savotišką kvapą, kuris yra panašus į Nestirany kojinių ir drėgnų rankšluosčių kvapą. Šis sūris su tokiu išskirtiniu kvapu atrodo kaip Prancūzijos kolega Burgundijos epupa. Šis sūris labai mylėjo Nario storis skersmens ir grums, o kai kuriems sudėtingiems prizų jo kvapas yra tiesioginis įžeidimas.

Dėl brandinimo sūrio, ištrauka yra reikalinga apie keturis mėnesius. Šio proceso pabaigoje žaliavinė pluta įgyja lipnumą, kaip grybai. Norėdami jį nusipirkti, būtina turėti konteinerį su jumis, kuris yra visiškai užsandarintas, kitaip galite atnešti daug nepatogumų žmonėms su nepakeliamu. Priešingai nei aromatas, jo skonis sukrėstas neįprastu švelnumu.

Norėdami Mano penis su amziumi sumazejo dydzio kvapą, pakanka pašalinti plutą. Viduje jis yra toks minkštas, kad be sunkumų jis gali būti tepamas ant duonos ar Galleeti. Limburgeris Limburgeris turi ypatingą kvapą.