Kaip padidinti narius su nuotraukomis, Nuotraukų redagavimas Photoshop'u: 7 žingsniai

Geriausiai tinka: Žmonės, turintys daugybę nuotraukų savo asmeniniuose kompiuteriuose ir telefonus. Jūsų šeimos nariai galės ne tik lengvai atsisiųsti originalius vaizdus be paskyros tiesiog naudodami bendrą nuorodą į jūsų slaptažodžiu apsaugotą albumą , bet ir užsisakyti atspaudus ir net nuotraukų gaminius.

Jei nuotrauka guli 'ant šono' reikia ją pasukti.

Apkarpymas Kirpimas Jei reikia nukirpti dalį vaizdo, įrankių paletėje dešinėje spaudžiate Crop Tool. Pasirinkus šį įrankį nuotraukoje brėžiamas iškerpamas vaizdas. Kirpimo rėmelį galima koreguoti paėmus už krašto.

  1. Čia yra keletas kitų patikimų nuotraukų dalijimosi parinkčių, kad būtų lengva dalytis nuotraukomis su draugais ir šeimos nariais taip, kaip norite.
  2. Jei nuotrauka guli 'ant šono' reikia ją pasukti.
  3. 11 papildomų darbų, kurių galima imtis per krizę: padės padidinti pajamas - DELFI Darbas

Jį galima net pasukti paėmus už kampo - taip galima koreguoti pasvirusias nuotraukas. Atsisakyti - ESC. Sumažinimas Sumažinimas Publikuoti internete ar siųsti paštu padoru tik sumažintas nuotraukas. Rekomenduotinas nuotraukų plotis taškų, aukštis - apie taškų.

Nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimas su „iPhone“

Kitų nustatymų neliesti. Vaizdą labai gerai charakterizuoja šviesumų pasiskirstymo grafikas - histograma.

Techniškai tvarkingos, ryškios reklaminės, buitinės nuotraukos turi tolygią histogramą visame šviesumų diapazone nuo krašto iki krašto. Tad paprasčiausias būdas sutvarkyti nuotraukos šviesumą - išlyginti histogramą.

Tai daroma stumdant trikampiukus histogramos apačioje. Juodą ir baltą reikia pritrauki prie histogramos kraštų, o centriniu nustatomas Kaip padidinti narius su nuotraukomis nuotraukos tonalumas subjektyviai.

Geriausi nemokami būdai dalytis nuotraukomis su draugais ir šeima (išskyrus „Facebook“)

Pradinė būsena Pakoregavus tamsius tonus Pakoregavus bendrą šviesumą galutinis rezultatas Naktinių nuotraukų histograma turi pakilimą kairėje pusėje, o šviesių vasarinių, sniego nuotraukų histograma žymiai pakilus dešinėje. Taip ir turi būti.

Šiame lange galima sutvarkyti ir paprastas spalvų balanso problemas: pvz. Tam reikia šiame Levels lange atskirai pasirinkti kanalus Channel ir juos sureguliuoti.

11 papildomų darbų, kurių galima imtis per krizę: padės padidinti pajamas

Efektai Juodbaltė fotografija Paprasčiausia efektas - juodai baltas vaizdas. Jame spalvų intensyvumą Saturation sumažinti iki Tai blogas spalvų panaikinimo būdas duodantis tik pakenčiamą rezultatą.

Rimtesni būdai bus aprašyti vėlesniuose straipsniuose Nors spalvotos nuotraukos konvertavimas į nespalvotą tėra nuotraukos trūkumų slėpimas Bet tai nėra tinkamiausi būdai. Plačiau apie spalvonaiką. Paryškinimas Mažinant nuotrauką nukenčia jos ryškumas.