Priemone

Sparti interneto prieiga ir skaitmeninių paslaugų prieinamumas yra ypač svarbūs ekonomikos augimui, todėl Telekomunikacijų sektoriaus projektams skirta 1,05 mldr. Surinktos informacijos neplatiname.

CE ženklu neženklinamos tik pagal užsakymą pagamintos medicinos priemonės, tiriamosios medicinos priemonės bei in vitro diagnostikos medicinos priemonės skirtos veikimui vertinti.

Tinkamas ir netinkamas CE ženklai.

Mūsų svetainė naudoja slapukus angl.

Medicinos priemonės etiketėje turi būti nurodyta ši informacija. Prie visų medicinos priemonių turi būti pridėta naudojimo instrukcija. Naudojimo instrukcija gali būti nepridėta prie I priemone II a klasės medicinos priemonių, jei ir be tokių instrukcijų medicinos priemonė gali būti saugiai naudojama.

Gamintojo pateikiama priemone etiketėje ir naudojimo instrukcijoje turi būti lietuvių kalba. Atkreiptinas dėmesys, kad etikete laikoma rašytinė, spausdintinė ar grafinė informacija, nurodyta ant pačios priemonės, ant kiekvieno vieneto pakuotės arba ant kelių kartu supakuotų priemonių pakuotės.

Transportavimo pakuotė kurioje gabenamos ar laikomos medicinos priemonės dideliais kiekiais nelaikoma prekine pakuote.

Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Slapukų naudojimo parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo priemone.

Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti.

Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės. Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius — tik turėdami tokią informaciją priemone patobulinti svetainės veikimą.

Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine.