Paauglio nario matmenys, Standartiniai kūdikių lovų dydžiai: vaikams nuo 0 iki paauglių - Gimdymas June

Atsižvelgdami į vaiko amžių ir ūgį, apsilankę parduotuvėse, kuriose pristatomi kūdikių produktai, galite pasirinkti optimalų lovytės dydį.. Išvada Vaikai, paaugliai savo elgesiu, įpročiais dažnai kopijuoja suaugusiuosius - jie skaito lovoje, tūnosi joje su planšete, telefonu, gulėdami žiūri televizorių.

Atsiradus vaikui, visada kyla miegamosios vietos klausimas. Renkantis loveles Minske, atsižvelgiama į daugelį svarbių niuansų.

Lopšio dydis yra vienas iš pagrindinių punktų perkant baldus.

Turinys: Nurodykite lovą mažiausiems Ką tik gimusiems kūdikiams dažniausiai perkami lopšiai. Lovytė primena vežimėlius, kurie yra kuo patogesni kūdikiams. Lopšys primena savotišką Paauglio nario matmenys vaikai jaučiasi apsaugoti. Patiekia lovelę iki 6 mėnesių.

Standartiniai kūdikių lovų dydžiai: vaikams nuo 0 iki paauglių

Lopšio matmenys yra 80x40 Paauglio nario matmenys, be to, lovos dekoruojamos muzikiniais elementais ar apšvietimu. Lovelė gali būti pakabinama arba ant ratų, su papildoma judesio ligos galimybe. Standartinis lopšio dydis yra x60 cm, tačiau nukrypimai galimi priklauso nuo modelio. Geriau pasirinkti variantus su nuimamomis sienomis. Paprastai jie tarnauja vaikams iki 3—5 metų. Kadangi vaikai mėgsta šokinėti ant lovos, atidžiai apsvarstykite pagrindo pasirinkimą: jis turi būti grotas ir patvarus.

Nurodykite lovą mažiausiems

Ikimokyklinio amžiaus lovos pasirinkimas Keturių penkerių metų kūdikiui nebereikės bėgių tvorai, vaikas nori daugiau sėdėti ant sofos, žaisti, šokinėti ant lovytės. Todėl ikimokykliniame amžiuje vaikų lova padidėja, keičiamas jos dizainas.

Krantinės plotis padidėja iki 70 cm, ilgis siekia cm.

Dažnai perkamos stumdomos galimybės, kurios didėja priklausomai nuo vaiko amžiaus. Tokios lovos pakaks kūdikiui iki 10—11 metų. Aktyvus sūnus ar dukra auga? Geriau pirkti didesnio pločio baldus - iki 80 cm. Atminkite: vaikiški baldai perkami iš medžio masyvo - buko, ąžuolo ar rago. Medžiaga nepalieka drožlių, yra ekologiška. Lova paaugliui vaikui Paaugliai laikomi 11 metų vaikais.

Šiuo metu keičiasi vaiko stilius ir ritmas, jo kambaryje lankosi svečiai, laisva erdvė tampa būtina aktyviam laisvalaikio praleidimui ir mokymuisi. Keičiasi ir miego reikalavimai.

Optimalus Paauglio nario matmenys lovos dydis yra 90x cm. Dažnai tėvai nusprendžia pirkti didesnę lovą iš karto - 90x cm, nes vaikas greitai užauga ir turės įsigyti naują.

Be padidinti dydžio genitalijas, atsiranda ir kitų svarbių hormonų pokyčiai: stiprinti plaukų augimą srityje kirkšnies ir ant veido; apvalinant srityje kapšelio; keitimas ilgio ir storio penio; formavimas yra ne kūne. Plėtra yra tokia forma — svarbus procesas. Tėvai turi sekti šiuos pokyčius.

Geriau rinktis produktą kartu su sūnumi ar dukra, atsižvelgiant į jų pageidavimus. Dviaukštės lovos pasirinkimas Kai šeima turi du vaikus, dviejų pakopų modelio pirkimas gali būti praktiškas sprendimas. Miegojimo vietos gali būti išdėstytos viena virš vienos arba lygiagrečiai viena kitai su pamaina. Be patogumo, funkcionalumo, vaikai galės jį Paauglio nario matmenys kaip treniruoklį ar žaidimus.

Yra modelių su specialiomis spintelėmis drabužiams ar žaislams taupyti. Galima pastatyti rašomuosiuose staluose. Standartiniai lovų dydžiai 2 pakopose yra cm aukščio ir pločio.

Atkreipkite dėmesį, kad prie lubų turėtų būti pakankamai vietos, kad vaikas sėdėdamas neliestų galvos. Bet miego vietai paprastai būdingi parametrai - x cm. Kartais patartina įrengti miego vietą antrame aukšte vienam vaikui, pirmame aukšte bus stalas, spintelės ir lentynos. Transformatoriaus lovos parametrai Periodiškai atnaujinti lovą yra brangus sprendimas, ir ne visi tėvai gali tai sau leisti.

Varpos dydis paaugliai

Todėl kartais praktiška pasirinkti ilgesnį transformatoriaus modelį. Dažniausiai yra vaikiškos lovelės, kurios vėliau virsta laisvomis lovomis paaugliams. Čiužinio pasirinkimas Vaikams iki 2 metų čiužiniai parenkami tvirti ir elastingi. Tada jie pereina prie vidutinio kietumo variantų. Geriau atsisakyti minkštų produktų, kol Pusiau Dick formos nuotrauku dydziai vaiko raumenų ir kaulų sistema.

Čiužinių dydžiai paprastai yra tokie patys kaip jūsų lovos. Jie perkami kartu arba atskirai, atsižvelgiant į konfigūraciją, klausantis rekomendacijų.

Atsižvelgdami į vaiko amžių ir ūgį, apsilankę parduotuvėse, kuriose pristatomi kūdikių produktai, galite pasirinkti optimalų lovytės dydį. Standartiniai kūdikių lovelių dydžiai nuo naujagimių iki paauglių Kūdikio lova yra svarbiausias mažo žmogaus kambario baldas, kuriuo reikia pasirūpinti dar iki gimimo.

Standartiniai lovelių dydžiai svyruoja nuo mažo naujagimio lopšio iki suaugusiesiems tinkamo paauglių dizaino. Svarbu įsigyti baldus iš aplinkai nekenksmingos medžiagos, kuri negali pakenkti kūdikio sveikatai.

Pagrindiniai kriterijai renkantis loveles Patogumas, saugumas yra svarbiausi parametrai renkantis bet kokius vaikiškus baldus. Kūdikių miegamojo balduose yra apsauginė grotelė, neleidžianti atsitiktinai nukristi ant grindų. Kai vaikas užauga jam jau 5, 7 ar 10 metųjo dėmesį patraukia nestandartinio dizaino lovos, tokios kaip automobilis, lėktuvas, valtis, kaip princesė iš animacinio filmo.

Šiuo atveju pasirinkimas priklauso ne tik nuo vaikų lyties, bet ir nuo įsigytų baldų atitikimo dabartiniams standartams. Saugumas - į ką reikėtų atsižvelgti Saugus produktas yra tas, kuris sąveikaudamas su juo negali sužeisti. Lovoje neturėtų būti tarpų tarp detalių - smalsus vaikas sugeba ten prikišti pirštą, skaudžiai Paauglio nario matmenys. Bet koks šiurkštumas taip pat yra nepriimtinas - drožlės yra labai nemalonus dalykas plonai kūdikio odai.

Kas turi įtakos dydis lytinio organo paaugliai

Visi metaliniai tvirtinimo elementai yra užmaskuoti mediniais, plastikiniais kištukais. Atstumas tarp kūdikio lovelės strypų yra ne didesnis kaip šeši cm. Šonai yra nuimami, stacionarūs. Lova turi būti gana stabili - kuo siauresnis, aukštesnis modelis, tuo didesnė tikimybė ją apversti.

Draudžiami bet kokie aštrūs kampai, įvairus trauminis dekoras. Gamybinė medžiaga Geriau pasirinkti natūralią medžiagą, iš kurios paklota lova. Populiariausi yra mediniai gaminiai, kurie nėra apdorojami dažais, lakais ar kruopščiai šlifuoti. Tai ypač svarbu mažiems vaikams - kai kūdikis dygsta, jis graužia viską, įskaitant šonus, lovų kotus. Pirkdami turite reikalauti higienos sertifikato - konstrukcijoje neturėtų būti nemalonaus kvapo, jokių cheminių priemaišų.

Kai lova yra padengta dažais, sertifikate turi būti visiškai aprašyta jos sudėtis - švinas ir kitos panašios medžiagos yra nepriimtinos. Taip pat dažnai naudojami mišrių medžiagų modeliai - mediena su MDF, medienos plaušo plokštė, medžio drožlių plokštė, tačiau reikėtų išsiaiškinti, kokios klasės medžiagos naudojamos. Mediena derinama su metalu, plastiku, tačiau ji Paauglio nario matmenys būti labai kokybiška. Tokios struktūros yra nudažytos ryškiomis spalvomis, turi neįprastą formą.

Sąlygos, vaiko lovos keitimo taisyklės Kūdikių krepšelį reikia pakeisti didesne lova, kai jaunas šeimos narys ruošiasi jaustis ankštas. Paauglio nario matmenys trejų ar ketverių metų kūdikis pasiekia — cm aukštį, standartiniame dizaine jis tampa ankštas grotelėmis, nors vis tiek egzistuoja tikimybė, kad miegant netyčia nukris ant grindų.

Iki to laiko yra įsigytas ikimokyklinio amžiaus produktas - čia vis dar yra barų su žemomis ribomis, tačiau kūdikis gali pats lipti ir išlipti iš lopšio. Dažnai mažas žmogus, vos sulaukęs mažylio amžiaus, yra priverstas atiduoti lopšį jaunesniam broliui ar seseriai, kuris netrukus gims.

Iš pradžių aplink naują lovą netyčia nukritus dedamos pagalvės ir čiužiniai. Apytikslės vaikų lovos pakeitimo sąlygos: po mėnesių; po metų; po metų. Tikslesnis laikas, kada pakeisti lovą nauja, priklauso nuo mažo žmogaus ūgio ir svorio.