Zarna. / T. Contact us

Plonosios žarnos funkcija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Tai labai svarbi virškinimo sistemos dalis. Gausite tokią prekę, kokia ji pavaizduota.

Sudomino autodetalės kaina internetu?

Plonosios žarnos sienos sandara[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Plonoji žarna yra sudaryta iš trijų dangalų: gleivinės, raumeninės sienos bei serozinio dangalo. Gleivinė, lot. Po ja yra gerai išvystytas pogleivis, kuriame išsidėstę daug kraujagyslių bei limfagyslių. Virškinimas geriausiai vyksta dvylikapirštėje žarnoje dėl į ją atsiveriančių kasos ir tulžies latakų, tačiau visoje plonosios žarnos gleivinėje yra liaukų, išskiriančių žarnų virškinimo sultis. Raumeninio dangalo, lot.

Autodalies kaina ir aprašymas, neįskaičiavus autodetalės pristatymo į namus mokesčio, yra nurodytos viršuje. Naudotos automobilių dalys : prekė, kuri buvo naudota anksčiau.

Can we create the \

Detalė gali turėti kosmetinių nusidėvėjimo požymių, tačiau veikti nepriekaištingai ir Zarna. / T taip, kaip turėtų. Prašome patikrinti detalę ir jos numerį prieš pirkimą.

Detalė bus parduota tokia, kokia vaizduojama nuotraukose. Vaizduojamas daiktas yra tas, kurį jūs ir gausite būtent tokį, kokį matote, su juo nebus pateikiama jokių kitų dalių ar detalių.

Automobilių supirkimas visoje Lietuvos teritorijoje. Superkame važiuojančius ir nevažiuojančius įvairių gamitojų naudotus, daužtus ar naujus automobiliai iš amerikos. Atitikimas yra pirkėjo atsakomybė.

  1. Silikoninės žarnos
  2. Обе матери навеки распрощались со своими сыновьями.

Prašome naudotis pateikta informacija įsitikinant, kad ši dalis yra tinkama jūsų transporto priemonei. Gausite tokią prekę, kokia ji pavaizduota.

Prieš užsakydami susisiekite su mumis, kad gautumėte patvirtinimą, jog galime atsiųsti prekę jūsų adresu. Papildomas mokestis gali būti taikomas saloms ar sunkiai pasiekiamoms vietovėms.

Plonoji žarna

Prašome susisiekti su mumis prieš perkant prekę, jei esate sunkiai pasiekiamoje vietovėje. Užsakymas bus vykdomas per darbo dienas po to, kai mokėjimo įvykdymas bus patvirtintas.

Užsakymas bus pristatytas apytiksliai per d. Jei negausite prekės per 10 dienas, prašome susisiekti su mumis.

Sudomino autodetalės kaina internetu? Autodalies kaina ir aprašymas, neįskaičiavus autodetalės pristatymo į namus mokesčio, yra nurodytos viršuje. Naudotos automobilių dalys : prekė, kuri buvo naudota anksčiau. Detalė gali turėti kosmetinių nusidėvėjimo požymių, tačiau veikti nepriekaištingai ir funkcionuoja taip, kaip turėtų.

Standartinis pristatymo laikas į Lietuvos miestus yra darbo dienas. Standartinis pristatymo laikas į Europos Sąjungos šalis yra darbo dienų. Standartinis pristatymo laikas į kitas šalis yra darbo dienų.

HD 100 T (1SN)

Pristatymo laikas gali būti ilgesnis dėl jūsų šalies muitinės procedūrų arba pašto tarnybos vėlavimo. Jei grąžinama Zarna. / T mūsų kaltės jei prekė neveikia, yra kitokia, nei aprašytapirkėjas gaus visą grąžinamąją išmoką, o mes padengsime grąžinimo išlaidas. Elektrinėm detalėm purkštukams, pompos, kompiuteris ar panašioms detalėm reikia išrašo iš normalaus specializuoto serviso įrodančio prekes neveikimą.

Ну, давай, - сказал он Николь.

Mes visada pasiruošę spręsti iškilusius nesklandumus. Prieš nuspręsdami palikti neigiamą arba neutralų atsiliepimą, arba, jei turite klausimų, pirmiausia susisiekite su mumis! Parašyti įvertinimą.