Ka traukti nariui padidinti. Kaip pagausinti pieno?

Kasčiūno, vienas iš būdų mažinant skurdą ir socialinę atskirtį, yra būtent minimalios mėnesinės algos didinimas. Jeigu nesijaučiate blogai po vidutiniško kiekio česnako ir svogūno valgymo ir mažyliui jie taip pat patinka, galite naudoti juos pieno gamybai gausinti. Jis turi maloniai prie krūties priglundančią pagalvėlę, atkartojančią natūralų kūdikio čiulpimą ir stimuliuojančią laktaciją. Inovatyvus pagalvėlės dizainas apsaugo nuo pieno pratekėjimo. Tai jei gerai supratau tai musu atveju, akumuliatorius jau bus kaip pajamos natura. Kaip palengvinti pieno nusitraukimą?

Olgos Posaškovos nuotr.

Kaip pagausinti pieno? | Žlaisvalaikistau.lt

Tą ir stengiuosi daryti. Politikas puikiai prisimena prieš metus vykusių Seimo rinkimų metu girdėtus priekaištus, kad jis, vilnietis, čia važinėja tik prieš rinkimus, o kai baigsis — nė nepasirodys.

Šiandien tokių priekaištų autoriams tektų kaltai nuleisti akis ir prisipažinti ka traukti nariui padidinti net ir nelaimėjęs vienmandatėje Dzūkijos apygardoje, L. Kasčiūnas mūsų krašte lankosi labai dažnai. Ir ne tik pats vienas — dažnai su visa kolegų komanda. Ir ne tik pramoginiuose renginiuose, bet ir mūsų savanorio A.

Sakalausko vardo diskusijų klube, kurį su Artūro artimaisiais pats ir iniciavo. Kasčiūnas, per pirmuosius šios kadencijos Seimo metus pateikęs ne vieną pasiūlymą, kaip mažinti atskirtį tiek tarp regionų, tiek tarp socialinių grupių, kaip užtikrinti jaunų šeimų ir senjorų gerovę.

Vadina politine byla

Sugrąžino lengvatą šildymui L. Kasčiūnui kartu su kolegomis iš Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pavyko apginti socialiai jautriausius šalies gyventojus, su valdančiąja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija ir jų Vyriausybe radus sutarimą dėl PVM lengvatos šildymui grąžinimo.

Sutarta, kad lengvatinis PVM tarifas šildymui bus taikomas ir nuo kitų metų sausio, nors buvo siūloma šią lengvatą naikinti.

Lietuva virsta vieno miesto valstybe? Viena didžiausių šiandienių Lietuvos problemų — regioninė atskirtis, kuri skatina žmonių, ypač jaunimo, emigraciją tiek į didžiuosius miestus, tiek į kitas šalis. Jauni žmonės, neturėdami pakankamai galimybių įsitvirtinti, susikurti bent minimalios gerovės, palieka regionus. Jiems išvykstant, regionuose traukiasi verslas, gamyba, sukuriama BVP dalis.

Susidaro uždaras nedarbo ir emigracijos ratas.

Pagrindinis meniu

Būtina stiprinti regionus, nes Lietuva jau virsta vieno miesto valstybe. Tuo neabejoja Seimo narys L. Kasčiūnas, pasiūlęs suteikti papildomą paramą norintiesiems įsigyti būstą regionuose ir taikyti pelno mokesčio lengvatą verslui, kuris kuria darbo vietas regionuose. Konservatoriai pateikė įstatymų pataisas, kad mažiau pasiturintiems jauniems žmonėms ir šeimoms greta dabar valstybės suteikiamos 10 arba 20 proc.

Vidutinis darbo užmokestis skiriasi 35 procentais. Iš regionų žmonės daugiausia juda į didmiesčius arba išvyksta svetur.

Jūs esate čia

Turime sustoti ir paklausti, kokios Lietuvos norime? Pasak jo, siekiant paskatinti darbo vietų ka traukti nariui padidinti regionuose, reikėtų smulkioms ir vidutinėms įmonėms metus ar du nuo veiklos pradžios taikyti nulinį pelno mokesčio tarifą. Tai būtų ne daugiau kaip 50 darbuotojų turinčios įmonės, o jų pajamos negalėtų viršyti tūkst. Šeimos politika Ką daryti, kad šeimoms gyvenimas šalyje būtų mielesnis ir lengvesnis? Padidinti šiuo metu taikomą papildomą neapmokestinamąjį pajamų dydį PNPD nuo eurų iki eurų už antrą ir kiekvieną paskesnį vaiką.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Ir nors tokio konservatorių siūlymo nepalaikė Finansų ministerija, politikai nežada pasiduoti ir ketina toliau siekti, kad būtent vidurinioji klasė, kuri yra ka traukti nariui padidinti stuburas, būtų labiau remiama valstybės. Kasčiūnas atkreipia dėmesį į dar vieną problemą, kurią būtina nedelsiant spręsti. Dar blogesnėje situacijoje yra tos moterys, kurios savo gyvenimus paskyrė mūsų valstybės piliečių auginimui ir auklėjimui, todėl negalėjo derinti šeimos ir karjeros.

Atsižvelgiant į tai pravartu išplėsti teisę gauti valstybinę pensiją motinoms, užauginusioms ir išauklėjusioms 4 ir daugiau vaikų. Konservatoriai jau įregistravo valstybinių pensijų įstatymo pataisas, Padidinti nari 4 mm 3 menesius tikslas — užtikrinti teisingesnę paramą pensinio amžiaus moterims, kurios išaugino ir gerai išauklėjo keturis ar daugiau vaikų.

Socialinės atskirties mažinimas Ypatingą dėmesį socialinės atskirties, kainų, šeimos politikos ir ekonominio neteisingumo problemoms spręsti skiriantis Seimo narys L. Kasčiūnas pabrėžė, kad būtina stipirinti socialinį teisingumą ir visuomenės solidiarumą, nes didelė dalis Lietuvos visuomenės yra nusivylusi valstybe. Anot L. Kasčiūno, vienas iš būdų mažinant skurdą ir socialinę atskirtį, yra būtent minimalios mėnesinės algos didinimas.

Tai tik dalis Seimo nario L. Kasčiūno rengtų įstatymų projektų bei vykdytų iniciatyvų Seime prer pirmuosius darbo jame metus.

Pagrindinė navigacija

Politikas patikino, kad kartu su visa komanda jau yra pasiruošęs naujam Seimo darbo sezonui. Jis nusiteikęs ir toliau gilintis į socialinės atskirties, kainų, šeimos politikos bei ekonominio neteisingumo problemas, tęsti pradėtas iniciatyvas ir teikti naujus pasiūlymus regionų stiprinimui.

Komentarų nėra.