Steroidai padidinti nari

Kauno klinikose gydomas 28 metų ligonis, kurio kepenys vos veikia. Svarbu nenaudoti jų savo nuožiūra beprasmiams tikslams. Testosteronas ar dehidroepiandrosteronas greitina kaulėjimą, stabdo augimą ir žmogus lieka mažo ūgio.

Pavyzdžiui, vieną minutę nuo labai laimingo jausmo galite pereiti į dirglumą, depresiją ar neramumą kitą. Tačiau osteoporozė gali būti nuolatinė problema, ypač jei esate vyresnis nei 65 metų.

Anaboliniai steroidai Peržiūrų skaičius: Tai vaistiniai preparatai gaminami tabletėmis ir ampulėmisvartojami medicininėse jstaigose raumenų atstatymui, kai pacientas ilgą laiką nejudėjo.

Tai gali padaryti jus labiau pažeidžiamą dėl kaulų lūžių. Jūsų gydytojas gali skirti vaistus ir kalcio bei vitamino D papildus, kurie padeda sustiprinti jūsų kaulus ir gali kompensuoti prednizolono poveikį. Sužinokite daugiau apie osteoporozės gydymą. Jums taip pat gali būti skirtas rentgeno spindulių tipas, vadinamas dvigubos energijos rentgeno absorbcijosometrija DEXA. Tai gali būti naudojama norint įvertinti jūsų kaulų tvirtumą.

Gydymo metu jums gali prireikti kelių DEXA nuskaitymų.

Anaboliniai steroidai. Dažnai užduodami klausimai

Daugiau informacijos žr. Osteoporozės diagnozavimas. Skrandžio opos gali būti dar viena problema žmonėms, kurie ilgą laiką vartoja dideles geriamųjų kortikosteroidų dozes.

Norėdami apsisaugoti nuo skrandžio opų, jums gali būti paskirtas toks vaistas, vadinamas protonų siurblio inhibitoriumi PPI.

Tai sumažina rūgšties kiekį jūsų skrandyje, todėl mažiau pažeidžiate besivystančias skrandžio opas. Sužinokite daugiau apie skrandžio opų gydymą. Taip pat tikriausiai reguliariai tikrinsitės ir tikrinsite tokias ligas kaip diabetas, Dydziu kraujospūdis ir glaukoma, jei jums reikia gerti kortikosteroidus ilgai.

Psichikos sveikata Maždaug 1 žmogus iš 20, vartojančių geriamąjį kortikosteroidą prednizoloną, patiria psichinės būklės pokyčius. Šie pakeitimai gali apimti: jaučiasi prislėgtas ir savižudiškas jaustis maniakiškas labai laimingas, kupinas energijos ir idėjų jaučiantis didelį nerimą haliucinacijos dalykų, kurių nėra iš tikrųjų, matymas ar girdėjimas turėdamas keistų ir gąsdinančių minčių Jei pasireiškia bet kuris iš šių simptomų, kuo greičiau kreipkitės į gydytoją.

Anaboliniai steroidai - Temos - Ligos, sveikata, vaistai - laisvalaikistau.lt

Infekcijos pažeidžiamumas Geriamieji kortikosteroidai padarys jus labiau pažeidžiamus infekcijos, ypač virusų, kurie sukelia: vėjaraupiai ir juostinė pūslelinė vėjaraupių-zoster virusas Steroidai padidinti nari sukelta paramiksoviruso Jūs galite labai susirgti, jei išsivystysite šios virusinės infekcijos, net jei anksčiau buvote užsikrėtę.

Venkite artimo kontakto su vėjaraupiais, juostine pūsleline ar tymų infekcija. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei manote, kad patyrėte infekciją, sukeliančią vėjaraupius, juostinę pūslelinę ar tymus, arba jei jūsų šeimos nariui pasireiškia viena iš šių infekcijų.

Sąveika su steroidais Kortikosteroidų tabletės gali sąveikauti su kitais vaistais, o vieno iš jų poveikis gali būti pakeistas. Tai vadinama vaistų sąveika. Mažesnė sąveikos tikimybė su kortikosteroidų injekcijomis ar purškalais, nors kartais jų gali pasitaikyti. Sąveika su kitais vaistais Kai kurios dažniau pasitaikančios sąveikos yra išvardytos toliau, tačiau tai nėra išsamus sąrašas.

Jei norite patikrinti, ar vaistus saugu vartoti kartu su kortikosteroidais, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką arba perskaitykite Steroidai padidinti nari informacinį lapelį, pateiktą kartu su vaistu. Antikoaguliantai Antikoaguliantai yra vaistai, dėl kurių kraujas tampa mažiau lipnus.

Jie dažnai skiriami žmonėms, kuriems yra buvę kraujo krešulių ar padidėjusi rizika juos susirgti. Kortikosteroidų derinimas su antikoaguliantais kartais gali sumažinti antikoaguliantų veiksmingumą. Arba tai gali padidinti jų kraują skystinantį poveikį, kuris gali sukelti kraujavimą virškinimo sistemoje. Antikonvulsantai Antikonvulsantai yra vaistai, naudojami traukuliams išvengti traukuliai ir dažnai vartojami epilepsijai gydyti. Tačiau jie gali sumažinti kortikosteroidų Steroidai padidinti nari.

Priklausomai nuo to, kaip dažnai ir sunkiai pasireiškia jūsų priepuoliai, ir nuo būklės, kai kortikosteroidai vartojami gydyti, antikonvulsantų kursas gali būti laikinai nutrauktas.

Vaistai nuo diabeto Kortikosteroidai, ypač steroidinės tabletės geriamieji kortikosteroidaigali sumažinti diabetu gydomų vaistų veiksmingumą.

Jei jums reikia vartoti abu Steroidai padidinti nari, rekomenduojama reguliariai tikrinti gliukozės kiekį kraujyje, nes gali tekti koreguoti vaistų nuo diabeto dozę. Bronchus plečiantys vaistai Bronchus plečiantys vaistai yra vaistai, kurie atveria mažus plaučių kvėpavimo takus bronchuskad būtų lengviau kvėpuoti.

Related Content

Jie dažnai naudojami tokioms ligoms gydyti, kurios gali sukelti kvėpavimo takų susiaurėjimą ar uždegimą, pavyzdžiui: astma Steroidai padidinti nari - plaučių būklė, kai nenormaliai išsiplėtę kvėpavimo takai lėtinė obstrukcinė plaučių liga LOPL - nuolatinis plaučių pažeidimas, kurį dažniausiai sukelia rūkymas Kortikosteroidų ir bronchus plečiančių vaistų derinys kartais gali sumažinti kalio kiekį organizme.

Tai gali sukelti nenormalų širdies ritmą. Jei jums reikia vartoti abiejų rūšių vaistus, gali būti rekomenduojami reguliarūs kraujo tyrimai kalio kiekiui matuoti. Gyvos vakcinos Kai kuriuose skiepuose yra susilpnėjusi infekcijos forma, nuo kurios jie skirti apsaugoti.

Tai vadinama gyvomis vakcinomis. Gyvų vakcinų pavyzdžiai: tymų, kiaulytės ir raudonukės MMR vakcina bacilos Calmette-Guérin bCG vakcina nuo tuberkuliozės Dėl kortikosteroidų imunitetą silpninančio poveikio turėtumėte atidėti bet kokią vakcinaciją gyvąja vakcina mažiausiai tiems mėnesiams, kai Nario padidejimo apzvalga kortikosteroidų kursą. Nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo Nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo NVNU yra dažniausiai Steroidai padidinti nari nuskausminamųjų, tokių kaip ibuprofenas, grupė, kurią vaistininkai Steroidai padidinti nari įsigyti be recepto.

Derinant NVNU ir kortikosteroidus, gali padidėti skrandžio opų ir vidinio kraujavimo rizika. Atsižvelgiant į kitus rizikos veiksnius, jums gali būti skiriamas papildomas vaistas, vadinamas protonų siurblio inhibitoriumi PPI. PSI padeda sumažinti skrandžio rūgščių gamybą, o tai gali sumažinti opų susidarymo riziką.

Kaip veikia steroidai Kortikosteroidai blokuoja daugelio cheminių medžiagų, kurias imuninė sistema naudoja uždegimo procesui pradėti, poveikį.

Jie taip pat gali sutrikdyti normalias baltųjų kraujo kūnelių funkcijas, kurias imuninė sistema naudoja virusams ir bakterijoms nukreipti ir sunaikinti.

Tačiau kortikosteroidų trūkumas yra tas, kad jie labiau pažeidžia infekciją. Skaitykite daugiau apie šalutinį kortikosteroidų poveikį. Uždegimas Jei dalis jūsų kūno užsikrečia, imuninė sistema natūrali organizmo apsauga nuo infekcijos ir ligų reaguoja užliedama vietovę antikūnais, kovojančiais su infekcijomis.

Galvos skausmas Raumenų ir sąnarių skausmas Vienas iš rimčiausių abstinencijos simptomų, susijusių su steroidų vartojimu, yra depresija, nes kartais tai gali sukelti bandymus nusižudyti, praneša NIDA.

Antikūnai riboja infekcijos Steroidai padidinti nari ir naikina virusą, bakterijas ar grybą. Tačiau proceso metu pažeista vieta bus patinusi, šilta, o odos atveju - raudona. Tai vadinama uždegimu.

Pavyzdžiui, vieną minutę nuo labai laimingo jausmo galite pereiti į dirglumą, depresiją ar neramumą kitą.

Uždegimas yra naudingas, padedantis išvengti infekcijos plitimo. Tačiau kartais imuninė sistema veikia netinkamai, sukelia uždegimą, nors infekcijos neįvyko.

Taip atsitinka tokiomis sąlygomis kaip reumatoidinis artritas, kurie vadinami autoimuninėmis ligomis. Arba imuninė sistema gali suklaidinti nekenksmingas medžiagas, tokias kaip žiedadulkės ar dulkių erkutės, ir sukelti alerginę reakciją. Kortikosteroidų rūšys Kai kurie dažniausiai skiriami kortikosteroidų tipai yra šie: hidrokortizonas - paprastai naudojamas kaip kremas ar losjonas, hidrokortizono injekcijos kartais naudojamos sąnarių ir sausgyslių uždegimui malšinti.

Kai kuriais atvejais gali užtrukti, kol surandama pakankamai didelė dozė, kad būtų galima suvaldyti simptomus, tačiau pakankamai maža, kad būtų išvengta kai kurių ar visų nemalonių šalutinių Kaip padidinti varpa be intervencijos. Jei pavartojus kortikosteroidų atsiranda nerimą keliantis šalutinis poveikis, nenustokite vartoti vaistų tol, kol gydytojas nepasakys, kad tai daryti yra saugu.

Jei staiga nustosite vartoti vaistus, galite labai susirgti.

Gydymo trukmė Jei kortikosteroidų tabletes geriamuosius kortikosteroidus turite vartoti ilgiau nei tris savaites arba per pastaruosius kelis mėnesius vartojote pakartotinius kursus, staiga nutraukus tablečių vartojimą tikriausiai turėsite abstinencijos simptomų.

Kai jūsų simptomai bus suvaldyti, paprastai rekomenduojama dozę palaipsniui mažinti per kelias savaites ar mėnesius, kol visiškai nustosite. Kortikosteroidų inhaliatoriai ir purškalai paprastai gali būti vartojami ilgai, nesukeliant jokio neigiamo šalutinio poveikio, išskyrus padidėjusį pažeidžiamumą grybelinės infekcijos atsiradimui burnoje burnos pienligė. Kortikosteroidų injekcijos paprastai gali būti atliekamos kartą per tris ar šešis mėnesius. Steroidai padidinti nari švirkšti nerekomenduojama, nes jie gali pakenkti audiniams.

Ką atrodo anaboliniai steroidai?

Be to, jei jūsų simptomai nereaguoja į retas kortikosteroidų injekcijas, tikėtina, kad alternatyvūs gydymo būdai suteiks didesnę sėkmės tikimybę. Geriausia, jei geriamųjų kortikosteroidų kursas neturėtų trukti ilgiau kaip tris savaites. Praėjus šiam laikui, žmogui yra labiau tikėtina, kad jam atsiras varginantis šalutinis poveikis ir abstinencijos simptomai. Tačiau vidutinio sunkumo ar ilgalaikis geriamųjų kortikosteroidų kursas dažnai yra vienintelė veiksminga gydymo forma.