Padidejes narys uz ir pries

Didesnės išmokos už vaikus Nuo m. Iš privatizacijos sukaupusi milžinišką kapitalą, ši grupuotė pirmaisiais Lietuvos nepriklausomybės metais darė didžiulę įtaką Lietuvos politikai ir ekonomikai. Pabrėžtina, kad ir naujoviški langai reikalingi priežiūros ir periodinio sureguliavimo, kad išliktų sandarūs. Daugiau apie išmokas skaitykite Sodros puslapyje. Pagal šilumos kainą m. Jei anksčiau buvo fiksuojama — žmogžudysčių per metus, m.

Seimas trečiadienį po pateikimo pritarė Seimo narių Rimos Baškienės ir Rimantės Šalaševičiūtės įstatymo projektui, kuriuo jau nuo kitų metų daugiavaikėms mamoms ir neįgaliųjų slaugytojams gali dvigubai padidėti šalpos senatvės pensijos.

Už įstatymo pateikimą balsavo 72 Seimo nariai, prieš — 1, susilaikė — 7.

Baškienė ir R. Šalaševičiūtė siūlo nustatyti, kad motinoms įmotėmsišauginusioms vaikų mirties atveju - ne trumpiau kaip iki 8 metų penkis ar daugiau vaikų ir tėvams įtėviamsglobėjams ar rūpintojams, kurie ne mažiau kaip 15 metų slaugė namuose neįgaliuosius, kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros pagalbos poreikis, būtų skiriama 2 šalpos pensijų bazių dydžio šalpos senatvės pensija.

Prognozuojama, kad teisę gauti didesnio dydžio šalpos pensiją įgytų apie daugiavaikių mamų ir apie neįgaliųjų slaugytojų. Pasak R. Šalaševičiūtės, įstatymui įgyvendinti m.

Šiuo metu vadovaujantis įstatymu, visiems senatvės pensijos amžių sukakusiems asmenims, neatsižvelgiant į tai, dėl kokių priežasčių jie neįgijo teisės gauti socialinio draudimo pensijų arba jų gaunama pensija labai maža, skiriama vienodo dydžio — 1 šalpos pensijų bazės — šalpos senatvės pensija. Pagrindiniu komitetu toliau svarstyti šį klausimą birželio 13 d.

Seimas įstatymo projektui dar turės pritarti po svarstymo ir priėmimo stadijų.