Nario dydis ant pirsto ilgio

Tokia teorija yra klaidinga. Kaip nustatyti varpos dydį, rankas, pirštus, nosį ir kt. Lengviau jaustis jaustis lovoje, jei sužinosite, kiek laiko jis laikomas norma, ir, priešingai, jis nepasiekia reikiamų rodiklių. Tyrimo stoka yra ta, kad rezultatai buvo tikrinami tik vyrų ir korėjiečių. Didelio skersmens varpa gali paveikti visas erogenines zonas, kurios prisideda prie galingos erogeninio impulso aktyvavimo, dabartinė moteris yra didžiausia malona. Jei pasikliaujate moksliniais faktais, vis dar yra ryšys tarp šių rodiklių.

Nuoroda nukopijuota aA Tyrinėtojai tvirtina, kad pagal jaunuolių pirštų ilgį galima pasakyti, ar jiems gresia ankstyvi širdies priepuoliai. Pasak mokslininkų, rizika yra didesnė, jei bevardis pirštas yra tokio paties ilgio ar trumpesnis už smilių.

Tikėtina, kad ilgesnio bevardžio piršto savininkai su širdies problemomis gyvenime susidurs vėliau.

Liverpulio Didžioji Britanija universiteto komanda ištyrė įvairaus amžiaus vyrų, kuriuos buvo ištikęs širdies priepuolis. Pasak mokslininkų, berniukai, kurių smilius sudaro tik 90 proc.

Tie, kuriems šis dydis lygus 97 proc. Manoma, kad pirštų ilgių skirtumą organizme nulemia lytiniai hormonai.

Ilgesni bevardžiai pirštai aptinkami pas tuos, kurie turi aukštesnį testosterono lygį. Kaip jau nustatyta anksčiau, didelis šio hormono kiekis — ženklas, kad širdies priepuolio tikimybė yra didelė. Nuorodos kopijavimas Širdies ligą galima diagnozuoti pagal pirštus? Nuoroda nukopijuota Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.