Vyrai nori priartinti nari, Nepagražintos moterų patirtys – spaudimas pasidaryti abortą, depresija ir pagalbos paieškos - LRT

Klovaitė priduria, kad sunku pateikti į Krizinio nėštumo centrą atėjusios moters portretą, nes tokį nėštumą patiriančios moterys labai skirtingos. Savo knygoje šis iš Valensijos kilęs žurnalistas yra surinkęs pokalbių su įvairiomis Baskijos konflikto pusėmis — ETA aukomis, grupuotės nariais, politikais bei tarpininkais. Pavyzdžiui, vis dar labiau drausminame besikeikiančias mergaites nei tą patį darančius berniukus. Kas paskatino profesionaliai domėtis šia sritimi? BNS šią savaitę susisiekus su parlamentaru, jis sakė neatsimenantis ar naudojosi P. Su stereotipais kovoti yra pakankamai sudėtinga, nes jie yra labai plačiai paplitę.

Nepagražintos moterų patirtys — spaudimas pasidaryti abortą, depresija ir pagalbos paieškos 72 Domantė Platūkytė, LRT. Trečio vaiko atsiradimas nebuvo toks paprastas, sako vyro spaudimą nutraukti nėštumą patyrusi Gintarė vardas pakeistas, redakcijai žinomas — LRT.

Apie nėštumą pranešusi vyrui moteris sulaukė ne palaikančių žodžių, o ignoravimo, engimo bei raginimo nutraukti nėštumą. Tiesa, į tokią situaciją Gintarė pateko antrą kartą — pirmąjį ji sutiko su vyro spaudimu ir nėštumą nutraukė.

Nepagražintos moterų patirtys – spaudimas pasidaryti abortą, depresija ir pagalbos paieškos

Su tuo iki šiol negaliu susitaikyti. Pastojusi dar kartą vėl susidūriau su puolimu ir psichologiniu spaudimu, kad ir šis vaikutis negimtų.

 • Akušerė ir dula: esame tam, kad patenkintume moterų lūkesčius Asociatyvi Unsplash.
 • Nario faktai
 • Nepagražintos moterų patirtys — spaudimas pasidaryti abortą, depresija ir pagalbos paieškos 72 Domantė Platūkytė, LRT.
 • Nariu dydis ziuredamas

Moteris atvira — skaudu, kai suvoki, kad žmogus, su kuriuo pragyvenai daug metų, nenori jūsų vaiko. Tačiau su psichologiniu spaudimu ji gyventi nenorėjo — besilaukdama trečio vaikelio Gintarė suprato, kad negali nuleisti rankų, bet nežino, kur kreiptis pagalbos. Apie vyro spaudimą ir anksčiau nutrauktą nėštumą su artimaisiais ar kolegomis kalbėti nenorėjo — tai pripažinti buvo be galo sunku ir gėda, apgailestauja ji.

Pagalbos ranką ištiesė Krizinio nėštumo centras — Gintarė netikėtose vietose vis Vyrai nori priartinti nari jo reklamą.

Vyrai ir Moterys: Dvejos smegenys (\

Palaikymo sulaukė iš dukrų Po kurio laiko apie savo nėštumą ir tai, kad jų tėtis vaikučio nenori, Gintarė pasakė dukroms. Nors pokalbis tuo ir pasibaigė, iš dukrų pusės atsirado didelis palaikymas — abi mamą lydėjo į gydytojų konsultacijas, padėjo namuose, tačiau vyro reakcija nesikeitė. Tai jaučiasi ir gimus sūnui, todėl dabar su vyru skiriamės — jei žmogus atsisako turėti vaiką, jis ne tik nejaučia atsakomybės už savo veiksmus, bet niekada ir nebuvo tas, kuris tokios dovanos vertas.

Anot moters, ji visada suvokė, kad vienai auginti tris vaikus gali Vyrai nori priartinti nari sunku, tačiau tai — nesvarbu.

 • Pagal amerikiečių rašytoją: ką privalo turėti ir žinoti kiekviena moteris Pirmiausia — leiskite sau natūraliai kalbėti.
 • As nesu patenkintas savo nario dydziu
 • Artėjant renginiui su lygių galimybių ir smurto artimoje aplinkoje eksperte aptarėme diskriminacijos ir stereotipų lyties pagrindu problematiką, galimus smurto artimoje aplinkoje problemos sprendimo būdus bei bendruomeniškumo svarbą priešinantis šio pobūdžio smurtui.
 • Padidejo penis 5 cm

Juk vėliau į tave ištiestos vaiko rankos atperka viską. Visada yra kuo pasidžiaugti — ir kaip gali palyginti tas akimirkas prie stalo, pramogas parke ir kančią, kurioje tektų gyventi su mintimi, kad atsisakei viso to dėl žmogaus, kurio net nebėra šalia. Jaučiausi krintanti labai žemai — ir psichologiškai, ir morališkai.

 1. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys, socialdemokratas Algirdas Sysas siūlo 2 proc.
 2. Расположившиеся на заднем сидении Николь и Эпонина расхохотались.
 3. Akušerė ir dula: esame tam, kad patenkintume moterų lūkesčius - laisvalaikistau.lt

Svarbiausia išspręsti santykių problemas Krizinio nėštumo centro vadovė Zita Tomilinienė pasakoja, kad dažniausiai į centrą kreipiasi tos moterys, kurios laukiasi neplanuotai, arba tos, kurių nėštumas dėl pasikeitusių aplinkybių tampa krize.

Pavyzdžiui, pašlyja šeimos santykiai ar sveikata, moteris praranda darbą. Vis dėlto pagrindinė priežastis, kodėl dėl neplanuoto nėštumo moteris kreipiasi į centro specialistus, — saugių ir pasitikėjimu grįstų santykių su vyru, nuo kurio ji laukiasi, stoka ar neigiama vyro reakcija.

Centro psichologė Rūta Julija Klovaitė priduria, kad paprastai neplanuotas nėštumas į paviršių iškelia tam tikras santykių problemas, kurios kaupėsi jau anksčiau. Dėl to, pabrėžia ji, svarbiausia išspręsti tikrąsias santykių problemas, o tai padarius vaiko gimimas paprastai nebekelia tokios baimės ir netikrumo jausmo. Vis dėlto centro vadovė pasakoja, kad raginimo pasidaryti Vyrai nori priartinti nari nėščiosios sulaukia ir iš tėvų ar draugių, tačiau, pabrėžia ji, tokį sprendimą priėmusios moterys vėliau neretai kenčia ir negali rasti ramybės bei sau atleisti, dažnai pašlyja ir poros santykiai.

Vienoms tokia savijauta trunka kelis mėnesius, o kitoms — kelerius ar keliolika metų, apgailestauja Z. Psichologė R. Klovaitė priduria, kad prieš priimdamos tokį sprendimą moterys būna labai išsigandusios, todėl Krizinio nėštumo centras ir tampa ta vieta, kurioje moterys gali atsigręžti į save ir suvokti, ko nori iš tikrųjų.

Tomilinienė priduria, kad paprastai protu širdies balso jau negalima nuslopinti.

Gegužę iširo paskutinė Europos teroristinė grupuotė — Baskijos atsiskyrimo siekusi ginkluota organizacija ETA padėjo tašką savo veikloje. Bet baskų pasakojimai byloja, kad jos palikti randai — neužgydomi. ETA sprogdino bombas, automobilius.

Abortą patyrusioms moterims gali prasidėti depresija, padidėti savižudybės rizika, dingti noras rūpintis kitais vaikais. Centro vadovė prisimena moterų patirtis, kai į kliniką ateidavo verkdamos, jau dvejodamos dėl savo pasirinkimo, o jų sprendimą būtų galėjęs pakeisti ir informacinis lankstinukas.

Koks moters balsas patrauklus vyrams? Patarimai balsui lavinti

Centro vadovė ramina, kad nors nėštumo metu situacija atrodo labai sudėtinga, gimus vaikeliui kartais viskas išsisprendžia. Pavyzdžiui, nors partneris iš pradžių išsigąsta ir palieka moterį, paprastai vėliau sugrįžta pasidomėti, o paskui, kai vaikas gimsta, nori juo rūpintis.

Į šeimą atkeliavęs kūdikis dažnai Vyrai nori priartinti nari ir stimulu daugiau uždirbti, susirasti geresnį darbą. Būna, kad iš pradžių šeima lyg neturi, ką duoti vaikui, išskyrus meilę ir gyvybę. Tačiau kai atsiranda vaikas, atsiranda ir resursai. Kriziniu laikotarpiu svarbu nepasiduoti skubotam sprendimui, su kuriuo teks gyventi likusį gyvenimą. Kokios moterys kreipiasi pagalbos? Nors gali susidaryti vaizdas, kad pagalbos dėl neplanuoto nėštumo dažniau kreipiasi jaunos, nepilnametės merginos, centro specialistės skuba paneigti tokius stereotipus — tik maždaug penki procentai klienčių yra jaunos merginos iki 20 metų.

Oficiali abortų statistika rodo, kad daugiausia abortų pasidaro moterys nuo 25 iki 39 metų. Dažniausiai jos jau būna baigusios mokslus, turi darbą. Bėda ta, kad dažniausiai jos neturi mylinčio vyro. Klovaitė priduria, kad sunku pateikti į Krizinio nėštumo centrą atėjusios moters portretą, nes tokį nėštumą patiriančios moterys labai skirtingos.

Vis dėlto bendrumų yra — dažnai moterų išgąstis dėl nėštumo būna tik pirma reakcija, kuri po kurio laiko pasikeičia. Vis dėlto dažniausiai tos baimės būna iracionalios, pavyzdžiui, būsimieji tėveliai pradeda galvoti apie vaiko išsilavinimą. Moteris dar tik laukiasi, o mintys jau sukasi apie vaiko mokslus, kyla baimių, ar abu partneriai sugebės būti gerais tėvais.

Koks moters balsas patrauklus vyrams? Patarimai balsui lavinti | Žmonėlaisvalaikistau.lt

Nė viena šeima nesigailėjo sprendimo gimdyti Paprašytos pasidalyti įkvepiančiomis moterų istorijomis, abi specialistės kurį laiką galvoja — juk kiekviena istorija kažkuo įkvepia. Kai mes kalbėjomės, jos vyras sėdėjo tame pačiame kambaryje ir klausėsi mūsų. Po pusvalandžio moteris perskambino besidžiaugdama, kad paklausęs pokalbio vyras nusprendė, jog jie vis dėlto pasiruošę susilaukti vaiko.

Per metus Krizinio nėštumo centras į pasaulį padeda atkeliauti apie 50—60 kūdikių. Vis dėlto Z. Vyrai nori priartinti nari teigia, kad negalima sakyti, jog centras išgelbėjo tiek gyvybių, — dalis besikreipusių moterų gimdytų bet kuriuo atveju, tačiau joms tiesiog reikia pagalbos.

Buvusi Seimo nario Petro Gražulio padėjėja Patricija Pachomovaitė sako, kad parlamentaras beveik metus laiko naudojosi jos banko kortele ir pasiimdavo jai Seimo kanceliarijos mokamą atlyginimą. Tokius parodymus ji davė apklausta ikiteisminiame tyrime dėl korupcinių nusikaltimų, kuriame dar prieš kelis metus įtarimai buvo pareikšti pačiai P.

Be to, neaišku, kiek gimsta vaikų, kurių mamoms centro specialistai padėjo pasikalbėję telefonu. Per visą centro egzistavimą gimė vaikučių, kurių tėvai kreipėsi į centrą. Nė vienas šių tėvų bei mamų nesigailėjo sprendimo gimdyti, sako Z. Mes Ar galima padidinti nario krema neįtikinėjame ir neverčiame gimdyti, tai kiekvienos moters sprendimas. Niekada nežadame, kad gyvenimas bus rožėmis klotas, jei pagimdysi.

Tiems, kas patiria sunkumų dėl neplanuoto nėštumo, persileidimo, patirto aborto ar kūdikio netekties, į Krizinio nėštumo centrą galima kreiptis el.