Kuno proporcingas narys

Koralai, priklausantys Octorallia poklasiui, turi polipų su aštuoniais čiuptuvais ir aštuonspinduline simetrija. Norėdami skelbti įrašus diskusijose, turite prisijungti.

(ne)SVEIKAI GAMINAME #1 - baltyminis pyragas

Iš pradžių buvo siūloma Kinijos m. Naują naršyklę bus pastatytas nuo žemės ir nepaisyti jokių kodą iš IE platforma. Yra naujas utilizavimo variklis, kuris yra pastatytas būti suderinama su kaip internete parašytas šiandien.

Pavadinimas Spartan Featured Terms. Šie homunkulai dažnai tampa juos sukūrusių tarnautojais arba padėjėjais.

Kartais nuoroda jis yra toks siauras, kad mirus kūrėjui miršta ir homunkulas. Kita vertus, turime sąvoką žievinis homunculas, pavaizduotas skirtingų žmogaus pirminių motorinių ir pirminių somatestetinių žievių dalių piešimas.

homunculus - Žodynas -

Pirmasis yra smegenų sritis, esanti priekinės skilties gale; kartu su premotorinėmis sritimis ji yra atsakinga už AVS planavimą ir vykdymą judesiai. Kita vertus, antrasis yra smegenų paviršiaus aukštis, esantis parietalinėje skiltyje, priimantis periferinės sistemos pojūčius ir juos lokalizuojantis.

Žievinis homunculas yra būdas vizualiai pavaizduoti kūno idėją iš taško smegenys. Šiame kontekste galime kalbėti apie dvi skirtingas homunkulių klases: sensorinius ir motorinius. Abu jie pateikia skirtingas kūno dalių, su kuriomis jie yra susiję, vaizdus.

Gyvūnai Dygiaodžių tipo nariai tokie kaip jūrų žvaigždėsjūrų ežiai ir jūrų lelijos turi kūno dalių, penkiais lygiais ruožais išsidėsčiusių apie burnos ašį. Augalai Horizontalus obuolio pjūvis, atskleidžiantis penkiaspindulinę simetriją. Žydintys augalais penkiaspinduline simetrija pasižymi daug dažniau nei kokia kita.

Maždaug — m.