Kodel mazina nari

Savivaldybių įmonės, tvarkančios atliekas, investavo į naujų ekologiškų šiukšliavežių įsigijimą, vykdo Europos Sąjungos lėšų projektus. Rojaka: Seimo nariams turi būti mokama už darbą, o ne sėdėjimą © A. Tikslai geri ir suprantami. Be to, numatoma, kad PVM iš esmės bus netinkamos finansuoti išlaidos, išimtys galimos tik didesniems nei 5 mln. Neužteks susitelkti vien į konkrečias kunigystės problemas. O neturėdamas tvirtos tapatybės, nesugebės sėkmingai kalbėtis su kitomis kultūromis, įsitikinęs Genujos arkivyskupas.

Birutė Vyšniauskaitė, LRT. Ankstų pirmadienio rytą, kaip dera žvalgui, Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Saulius Urbanavičius nepastebėtas atvyko į Seimą ir lygiai taip pat nepastebėtas išvyko.

Film Sunda Lucu /Alda Solihati Mantan Si Amin

Kodėl jis darbo savaitę pradėjo ne savo tarnybos, o Seimo rūmuose? Sabatausko kabinetą, S. Sabatausko paklausimą dėl viešojoje erdvėje paskleistos informacijos, esą egzistuoja kažkokia pažyma apie J. Sabatauskui pasakiau tą patį, ką jau esu sakęs Seimo vadovei Loretai Graužinienei, kad mes tokios informacijos neturime, jokios pažymos apie tai nesame rengę ir niekam jos neteikėme.

Tačiau kalbu tik už savo tarnybą. Sabatausko paklausimą. Komiteto vadovas į STT kreipėsi praėjusį ketvirtadienį, po to, kai praėjusį antradienį Seimo valdyba buvo susitikusi su šalies vadove D. Grybauskaite, kuri esą perskaitė kažkokį raštą, paminėdama J.

Sabatauską, V. Gapšį ir B. Bradauską bei neva kažkokį jų susitikimą birželio mėnesį.

Sabatauskas iš karto po šios informacijos, kuri Kodel mazina nari mat pasklido iš prezidentūros ir iš Seimo, prašėsi susitikti su D. Grybauskaite, tačiau ji esą dėl savo didelio užimtumo Seimo komiteto vadovui audienciją paskyrė tik lapkričio 17 d.

Sabatauskas LRT. Parlamentaras taip pat laukia atsakymų ir iš kitų specialiųjų tarnybų.