Padidinti nario atsisiuntimo privalumus

Nors ir turi savų privalumų, pridėti daugiau žmonių be savininko leidimo yra šiek tiek kraupu. Matomumas Albumas nebebus rodomas skirtuke Bendrinimas, nes išjungėte jo bendrinimą.

Ar turėčiau pakeisti nustatymus?

Vuze; BitComet. Deja, neįmanoma išsamiai apsvarstyti kiekvienos programos dėl per didelės medžiagos kiekio, todėl žemiau pateikiami tik populiariausi. Pagal analogiją su šiomis instrukcijomis gali būti koreguojami ir kiti klientai. Dabar pažvelkime, kaip tinkamai sukonfigūruoti torrent klientą.

Populiariausios programos

Beveik visos pirmiau minėtos programos veikia, todėl bendra konfigūravimo schema nėra pernelyg skirtinga. Tarpininkai - kompiuteriai, susiję su platinimu. Šalys yra kompiuteriai, kurie jau visiškai atsisiuntė failą ir yra šiuo metu. Tiesą sakant, tai daro tai, kad torrentai yra prieinami.

Taip pat verta paminėti tai, kad kai kurie paslaugų teikėjai rimtai blokuoja sėklą, todėl naudojant torrent klientus gali būti labai sunku, bet daugiau apie tai, kas pateikiama toliau. Tinkinti qBitTorrent namų naudojimui Kaip ir ankstesnis klientas, qBitTorrent yra gerai sukonfigūruotas nuo pat pradžių. Jis greitai ir be jūsų nereikalingos intervencijos parsisiunčia filmą ar žaidimą, po kurio jis platins failą kitiems vartotojams.

Yra nemažai parametrų, tačiau jie visi surenkami ir tvarkingai tvarkomi, o pats langas turi intuityvią sąsają. Pradėkime nustatymą iš pagrindinio skirtuko. Viršuje yra kalbos nustatymų meniu.

Jei programa buvo paleista nesuprantama kalba, galite pasirinkti norimą elementą iš sąrašo ir iš naujo paleisti klientą. Likusius nustatymus šiame skyriuje Padidinti nario atsisiuntimo privalumus nustatyti savo nuožiūra, jie neturi įtakos kliento darbui. Šiame lange nėra stipriai supainiotų ir nesuprantamų dalykų, todėl mes čia nebesigilinsime.

Taip pat galite nukopijuoti nustatymus iš toliau pateikto ekrano. Pradėkime nuo pirmojo. Čia pateikiami prisijungimo prie bendraamžių nustatymai ir atsisiuntimo parinktys.

Nustatymas yra toks: Įjungiame DHT pagerintai tarpusavio paieškaitarpusavio keitimąsi ir vietinę tarpusavio paiešką. Kuo didesnis ryšio greitis, tuo didesnė vertė gali būti nustatyta. Jei nenorite ilgą laiką platinti torrentų, galite nustatyti laikmatį, kad būtų galima sekti paskirstymo laiką. Torrent pati bus pašalinta arba sustabdyta.

Kaip sukurti torrent? Instrukcijos pradedantiesiems

Greitasis skirtukas Yra tik keletas laukų, atsakingų už greičio paskirstymą. Jei išjungsite visus - išnaudokite didžiausią eismo srautą, tačiau gali būti sumažintas naršymo greitis tinkle.

Šiuos elementus išmeskite savo nuožiūra, atsižvelgiant į interneto ryšio greitį.

Taip pat yra vienas puikus papildymas, nustatantis laikrodį, kad būtų sumažintas greitis. Tarkime, galite nustatyti minimalų eismo srautą per dieną, bet leisti maksimalų greitį naktį, kad nebūtų perkrautas tinklas.

Patarimas 2: Kaip padidinti atsisiuntimo greitį

Programoje yra daug kitų nustatymų, tačiau jie veikia arba minimaliai veikia atsisiuntimo greitį. Su jais galite eksperimentuoti, kad pasiektumėte pelningiausius rezultatus. Dabar pažiūrėkime, kaip konfigūruoti atsisiuntimą torrent kliente uTorrent.

Šiek tiek apie uTorrent Dažniausias torrent klientas yra uTorrent.

Vuze; BitComet. Deja, neįmanoma išsamiai apsvarstyti kiekvienos programos dėl per didelės medžiagos kiekio, todėl žemiau pateikiami tik populiariausi. Pagal analogiją su šiomis instrukcijomis gali būti koreguojami ir kiti klientai.

Ši programa gali būti naudojama ir pradedantiesiems, ir patyrusiems vartotojams. Be to, programa yra tinkama diegti serveriuose arba naudoti darbe ir turi daug Padidinti nario atsisiuntimo privalumus funkcijų. Kalba Labai sunku sukurti, jei nieko nesuprantate, ypač jei sąsaja nėra net anglų kalba, bet, pavyzdžiui, japonų kalba.

Todėl, pradžioje, pažiūrėkime, kaip sukurti rusų kalbą. Kalbos nustatymus galima keisti tiek diegimo metu, tiek jau veikiančioje programoje. Perkrauti torrent. Dabar jūs naudojate norimą kalbą ir galite geriau suprasti, kaip tinkamai konfigūruoti torrent.

Atidarytame lange, be kalbos, yra ir kitų nustatymų, ir juos apsvarstyti.

Ryšys Vienas iš svarbiausių skirtukų. Čia pateikiami parametrai, rodantys, kaip tinkamai konfigūruoti torrent ryšį.

Prorocie 2021-Trezire si cercetare, multa alergare si goana dupa vant in popor !!!

Būtina, kad šis skyrius būtų kuo rimtesnis. Taigi, veiksmai su parametrais: Siekiant išvengti maišymo su paslaugų prievadais, patartina naudoti daugiau nei 10 uostų. Jei Padidinti nario atsisiuntimo privalumus, generuokite prievadą mygtuku Generate.

Integruota su esamais įrankiais

Išjungti automatinio prievado aptikimą, kad visą laiką būtų palaikomas ryšys su dabartiniu prievadu. Tai būtina norint supaprastinti tinklo įrenginių prijungimą ir valdymą. Ir ateityje tikslinga užmegzti ryšius, išskyrus atvejus, kai negalima pradėti protokolų.

Greitasis skirtukas Čia šiek tiek sustabdysime, kad sužinotume, kaip nustatyti torrent maksimalų greitį. Čia galite nustatyti naudojamo eismo apribojimus. Faktinis užkrovus ir silpnus ryšius.

 • 10 GERIAUSIŲ PROGRAMŲ, SKIRTŲ JŪSŲ PRODUKTYVUMUI PADIDINTI - PSICHOLOGIJA
 • Tarp nario dydzio
 • Ar galima padidinti vyru nari
 • Kaip masturbuoti, kad padidintumete vaizdo irasu peni
 • Kaip sukurti torrent? Instrukcijos pradedantiesiems - Populiarių nuorodų
 • Cloudcal Tokioje sudėtingoje darbo aplinkoje, kaip šiandien, pasirodo vis daugiau mobiliųjų telefonų ar kitų įrenginių programų, skirtų pagerinti mūsų našumą ir kasdieniame darbe.
 • Naujos „Google“ saugyklos debesyje funkcijos, privilegijos ir privalumai – „Google“ diskas
 • Kai kurioms iš šių svetainių reikia atsisiųsti.

Šiame skyriuje galite padidinti torrent grąžą ir priėmimo greitį. Tinkamiausias sprendimas bus parametrų paskirstymas priklausomai nuo tarifų plano greičio, tai leis jums bendrai naudoti failus ir juos greitai priimti. Langas turėtų atrodyti taip: Norint nustatyti tinklą, pageidautina, kad grąžinimo apribojimas būtų 0. Greičio riba nustatoma iki 0, kad gautume viską iš tinklo.

Tokiu atveju liks kitas srautas, tačiau padidės atsisiuntimo greitis. Maksimalus jungčių skaičius yra Junginių skaičius yra Puiku, mes supratome, kad čia, bet mes nesustosime. Norėdami tinkamai konfigūruoti torrentą, pereikime prie kito skirtuko.

 1. Jis praleidžia pagrindines funkcijas, susijusias su jos siūlomomis galimybėmis.
 2. Patarimas 1: Kaip padidinti atsisiuntimo greitį operoje - Interneto programinė įranga
 3. Tikrai dideli nariai
 4. 5 papildiniai, skirti analizuoti dokumentų atsisiuntimą „Wordpress“
 5. Diskutuokite apie turinį rašydami komentarus ir naudodami veiksmo elementus.

Paprastai numatytieji nustatymai yra teisingi ir jų nereikia keisti. Tab BitTorrent uTorrent Šiame skirtuke nustatomi nustatymai, kuriais klientas gali dirbti už kompiuterio ribų.

Naudojant DHT, galima ieškoti srovių, esančių paskirstyme, nenaudojant sekimo priemonės. Dėl savo darbo specifikos jie leidžia greičiau atsisiųsti failus.

Ši funkcija leidžia bendrinti bendraamžių adresus jau prijungtose mašinose, taip paspartindama jų paiešką ir prijungimą bei atitinkamai apkrovą.

Užrašų užklausos leidžia jums gauti informaciją apie sidah ir šventes ant sekimo. Dabar ji naudojama gana vidutiniškai, todėl žymė yra neprivaloma, nors ji vis tiek nebus paveikta darbe. Mes įgaliname šifravimą, kad sumažintume galimybę, kad paslaugų teikėjas sulaikytų sėklą.

Tokie parametrai padės nustatyti torrentą, kad būtų galima atsisiųsti, taip pat ir priimtiną paskirstymą. Verta pasakyti, kad subtilesnis ir gilesnis derinimas tik šiek tiek pagerins operacijos ir jungčių stabilumą, tačiau jis beveik neturės Padidinti nario atsisiuntimo privalumus atsisiuntimo greičiui. Todėl, jei susipažinsite tik su torrent, tokie nustatymai bus pakankamai.

Video: Kaip siektiek pagreitinti kompiuteri. Pirmas video !! 2021, Birželis

Galų gale Taigi mes supratome, kaip nustatyti torrent Padidinti nario atsisiuntimo privalumus greitį, nepriklausomai nuo naudotojo. Tas pats pasakytina ir apie atkūrimą. Nepaisant to, visada naudinga pagreitinti atsisiuntimą, nes dėl vieno netinkamai nustatyto žymės langelio galite gauti keliasdešimt procentų greičio.

Redaktoriaus Pasirinkimas.