Nuotrauku nariu viduriniai dydziai,

Gali net apsvarstyti galimybę pakeisti meniu juostą tarp pardavėjų sąrašo ir kiekvieno pardavėjo atsargų sąrašo. Vien tik m. Mes galime ir privalome rodyti pagarbą tiems, kurių tikėjimas skiriasi nuo mūsų.

Skirtingos kultūros, skirtingi pavadinimai Kai kurių dalykų įvardijimas yra tikrai nuostabus. Dabar atėjo laikas kalbėti apie mūsų pačių mylimą galaktiką mūsų saulės sistema, talpina šimtus kitų saulės sistemų, taip pat milijardus egzoplanetų, kometų ir begalės kitų dangaus kūnų.

Na, prieš įsigilinę į tai, šiek tiek atsukime.

Kas yra Paukščių kelias? Jei sakyčiau tai septynmečiui, sakyčiau, kad Paukščių takas yra galaktika, kurioje mes gyvename. Tai gigantiška užstrigusi spiralinė galaktika, kurios skersmuo svyruoja nuo iki šviesos metų.

Leiskite man pasakyti, kad vienas šviesmetis yra lygus 9, trilijonui kilometrų 5, trilijonui mylių! Atsižvelgiant į tai, koks mamutas yra Paukščių Nuotrauku nariu viduriniai dydziai, nenuostabu, kad jame gyvena begalė dangaus kūnų.

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje — lietuvių programuoti robotai žaidė futbolą Balandžio 26 — 28 dienomis vykusiame tarptautiniame RoboCup Junior konkurse Nyderlanduose pirmą kartą istorijoje su savo sukonstruotais robotais pasirodė Lietuvos moksleiviai: Matas Razgūnas ir Rokas Žilinskas iš Vilniaus komandos narys Juozas Laukys, gaila, važiuoti negalėjoatstovaujantys Robotikos mokyklą. Renginio dalyvių nuotrauka Matas Razgūnas ne tik pirmą kartą tokiame konkurse atstovavo Lietuvą, tačiau ir įveikęs komandas iš Vokietijos ir Olandijos, laimėjo pirmąją vietą.

Manoma, kad per Pieno kosmosą skraido mažiausiai milijardų planetų, maždaug Nuotrauku nariu viduriniai dydziai žvaigždžių ir milijardai kitų objektų. Tai vis dar yra tik įvertinimai, nes mes tikrai nežinome, koks milžiniškas jo turinys. Atkreipkite dėmesį, kad Paukščių kelias nėra vienintelė ten esanti galaktika; tai iš tikrųjų yra daugybės galaktikų, žinomų kaip Vietinė grupė, dalis.

Rugpjūčio d.

Šią grupę sudaro beveik 30 narių; mūsiškė yra antra pagal dydį galaktika, po jos seka Trikampio galaktika dar vadinama M Dabar, kai turite šiek tiek informacijos apie mūsų namų galaktiką, sužinokime, kodėl ji turi tokį neįprastą pavadinimą. Mūsų galaktika yra skolinga savo pavadinimu dėl savo išvaizdos.

Jei kada nors pastebėjote Paukščių Tako vaizdą, pastebėjote silpną švytinčią juostą, lenkiančią per naktinį dangų, iš visų pusių apsuptą begalės niekuo neišsiskiriančių ryškių žvaigždžių.

Nors nėra absoliučių įrodymų, kodėl jie pavadino mūsų galaktiką kaip kažką susijusio su pienu, kai kurie tyrinėtojai mano, kad tai greičiausiai ir labiausiai tikėtina vardo priežastis - jo pasirodymas prieš naktinį dangų.

Pieninga juosta, kurią matote Paukščių Tako pakraštyje, iš tikrųjų yra koncentruota milijonų milijonų žvaigždžių dalis, kurios spindi nepaprastai ryškiai.

You do not have permission to edit this page, for the following reason: The action you have requested is limited to users in the group: Users. You can view and copy the source of this page. Post your latest news here. Talpink paskutines naujienas čia.

Skirtingos kultūros, skirtingi pavadinimai Nors Paukščių Tako vardas yra vyraujantis mūsų galaktikos slapyvardis, įdomu pažymėti, kad įvairios kultūros dažnai naudoja skirtingus pavadinimus, nurodydami mūsų vietą kosmose. Nepriklausomai nuo kalbos ir kultūros, pastebėsite, kad visada yra neabejotina nuoroda į kelią, kelią ar upę kartu su kažkuo, kas perteikia ryškumą.

Visa tai aiškiai rodo Paukščių Tako atsiradimą mūsų naktiniame danguje.