Kas yra geresnio nario dydis cm

Čia yra kai kurie su karšto pardavimo deimantų paveikslai. Nuoroda prieš operaciją veiksmus. Apie varpos dydį buvo atlikta dešimtys tyrimų, taip pat daugybė miesto legendų, mitų ir šlamšto el.

Gerbiami pirkėjas, yra skirtumas tarp dydžio drobę ir vaizdo dydį.

Visi dydis yra matuojamas ranka ,todėl prašome leisti cm skirtumas. Atidaryti langelį ir patikrinkite, ar deimantų atkreipti ypatingą įrankiai 2.

Peržiūrėti dervos deimantų spalvų, įrengta taip, kad kodavimo 3.

Atskleisti juosta piešimo pirmiau, jums bus matyti daug simbolių, atitinkančių spalvų kodavimo 4. Pagal atitinkamą spalvotai įspausti atitinkamą dervos, inkrustuotų deimantais 5.

Teigiama, kad vienos rūšies derva diamond vieną rinkinį baigtas greičiau, 6. Norint sukurti tobulą deimantų tapyba, piešiniai sudėti į vieną vietą kiekvienoje eilutėje simboliai neturi likti įstrigo deimantų 7.

Sumažinti geras paveikslas apie brėžiniai laikykite surūšiuotus masyvo montuojamas į plokštumą Padidinkite nario sou virš 8. Kilpos reikia vienodo prieš tvarkingas, neturi jokių įtrūkimų 9. Po geros kovos, likusi spraga ne klijai, atitinkantys simboliai deimantų Užbaigti geras diamond piešimo, įdėti ją į jūsų pasirinkti tinkamą sistemą šis produktas neturi suteikti sistemą Patarimai: Dydis yra rankinis matavimas, gali būti nedidelisskirtumai 1~2cm Tai yra normalu, nesijaudinkite.

Savybės : 1. Gamybos procesas yra paprastas, galite sukurti trumpą laiką užpildyti.

Nes šviesa skiriasi nuo ekrano spalvos prekė gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos. Prašome suprasti.