Hippadia narys dideja, Aktyvus brendimas.

Rektyvusis tyrimas sugadintos galinės dalies M. Būdinga sudėtinga, skausminga šlapinimasis, kovojant M. Tuo pačiu metu, maišelio būsena aplink sėklides, kurios yra pripildytos skysčiu, netinkamai nenukrypsta jų neveikimo į kapšelį. Per metų amžiaus vaikas gali ištempti 10 cm. Su prastai priimtinomis griežtomis, suvestinančia pažanga, naudojamos plonos elastinės elastinės būtybės, kurios atliekamos per siaurą plotą naudojant endoskopą. Galimi brendimo proceso nuokrypiai Vykdant berniukų plėtrą laikotarpis gali tekėti su kai kuriais nukrypimais.

Norint nustatyti uždegiminio proceso lokalizavimą, naudojami dviejų ar trijų kartų mėginiai žr. Naudojant instrumentinius tyrimus, naudojamos įvairios formos ir venų skersmens žr. Tyrimas atliekamas kruopščiai laikomasi assepio taisyklių, kaip taisyklė, kaip taisyklė, be anestezijos, ir anestezijos vaikams. Instrumentinė studija M. Su ūminiu uždegiminiais procesais M. Deginimą įvedimas atliekamas pagal metodą, panašų į kateterių įvedimą.

Reikalaujama studijuoti įrankio skersmenį, kurį galima nustatyti su šlapimo purškimo pločiu. Jei Buzhas susitinka su nenugalima kliūtimi M. Už galimų komplikacijų prevenciją uretritas, epididimentas, prostatitaspo įrankių tyrimo dienas, antibiotikai yra skiriami platų veiksmų spektrą. Endoskopiniai tyrimo metodai apima šlaploskopiją žr.

Šlaploskopijos kontraindikacijos yra tokios pačios, kaip ir mokslinių tyrimų M. Svarbu diagnozuoti ligas M. Jei žalos ir įvairių ligų M. Rekomenduojama derinti abu šiuos tyrimus, nes didėjančia šlaplograma virš lauko sfinkterio, galinio skyriaus mk, atrodo, susiaurina, kad jis yra klaidingai priimtas dėl griežtumo, o ant šlapinimo metu atlikta žemyn urethrogramaGalima gauti skirtingą tik galinio skyriaus m.

Tačiau kontrastinė medžiaga nėra atidėta šlaplės priešakyje, todėl nepakanka užpildyti jį su liumenu. Rentgeno spinduliuotė, tyrimas leidžia atpažinti įvairius M. K plėtros defektus. Naudodami uretrografiją, galima nustatyti M. Su visa pertrauka M. Šlapimas yra ypač svarbus diagnozuojant M. Šis metodas leidžia nustatyti steptures, jų vietos, ilgio, M.

Virš mažėjančios vietos. Kartais dėl žymiai ryškus ištvirtinimas, neįmanoma gauti M. Tokiu atveju A. Tyaker ir Yu. Tyaker rekomenduoja derinti kylančią šlaplografiją su preliminariu griebtuvo administravimu šlaplėje per cistotomistą į obliteracijos vietą ir A. Loghev - įvykdyti artėjančią šlapimą. Pateikiama šlapimas ir po to, kai buvo ištvirkęs Sentlies atkūrimo laipsnį M.

Jau įprasta apklausos nuotrauka leidžia nustatyti savo numerį, lokalizavimą ir formą. Dviejų projekcijų atlikta šlaplografija paaiškina diagnozę - paveikslėlyje matoma užpildymo defektas. Su rentgeno akmeniu, be kontrastingos šlaplės, galima naudoti pneumaoometerografiją, naudojant deguonį arba anglies dioksidą šiam tikslui. Su ūminiu uretritu, šlapimas yra kontraindikuotinas. Kai HRON, MK uždegimas, lydimas edemos ir grobio gleivinės, MK sienelių kontūrų pažeidimas nustatomas paveikslėlyje, jo tono sumažėjimas ir kontrastingas mažų Hippadia narys dideja kanalų skystis, refliuksas prostatos poliai arba ortakiai kanalai.

Naudodamiesi URE-trografija, galima nustatyti naviko M. Kartais kartu su varpos trūkumu. Atresija - atskirų kanalo skyrių nebuvimas taip pat yra retas anomalija 7 pav. Su juo vaisiai yra retai gyvybingi. Pagal embriogenezės bruožus atresija dažniau pastebima varpos ir interneto svetainių skyriuje, t. Tikrasis galvos galvos atresija turėtų būti išskirti nuo išorinio M.

Dėl klijavimo jį su kraštu. Jei Atresia M. Naujagimio vaikas yra susirūpinęs, šaukia, jis nėra šlapintis, o perpildymas perpildytas Hippadia narys dideja yra stebimas virš gaktos. K išorinio atidarymo atresija Pakanka laikyti skulptūros membraną.

Su daugiau ryškių M. Buderier ; Su M. Įgimtos Strictures yra labiau paplitęs išorinio atidarymo arba M. Laikui bėgant vaikas pradeda skųstis apie sudėtingą, skausmingą Hippadia narys dideja.

Tai palaipsniui veda ne tik su šlapinimosi akto pažeidimu, bet ir sumažinti šlapimo inkstų ir dinamikos funkciją. Su ekskroregavimo urografija žr. Gydymas išorinio atidarymo M. Kituose departamentuose, vidaus uretrotomijos gamyba. Įgimta Fistula M. Šie fistulai visada yra ant apatinio M.

Dažniau yra įgimta uretrorekciniai fistulai, kylantys dėl nepakankamo Urbetalinės skaidinio vystymosi nepakankamumo ir dažnai derinami su galinio leidimo atreezija. Tuo pačiu metu šlapimas patenka į tiesiąją žarną ir dujas ir kalvalo mases - M. PR metileno mėlynos spalvos, įdiegtos į šlapimo šlapimą, dėmės įtarus į tiesiąją žarną. Diagnozę taip pat patvirtinama uretrocystoskopija ir šlapimas. Gydymas veikia. Jis susideda iš M.

Įgimtos vožtuvai visada yra prostatos dalyje M. Ir atspindi gleivinės raukšles puodelių, piltuvų ar diafragmų pavidalu, užkirsti kelią šlapimo pūslės ištuštinimui. Daugeliu atvejų vožtuvai yra susiję su priekiniu arba galiniu sėklų kraštu. Šlapimo sunkumas laikui bėgant lemia šlapimo pūslės funkciją ir šlapimo sistemos padalinius. Nuo ankstyvosios vaikystės, yra fizinio vystymosi atsilikimas, šlapinimasis, dysuriziniai reiškiniai, pielonefritas, vėliau auga inkstų nepakankamumo požymių žr.

Innate šlaplės vožtuvai ne visada trukdo jai įrankiams ir diagnozė grindžiama anamnezės, uretrocystoskopijos, urethrocystografijos ir cistometrijos duomenimis žr. Šlapimo pūslę. Esant šlaplai sėklų srityje, galima pamatyti skersines raukšles pusiau trumpos formos gleivinės, kuri iš dalies uždaro prostatos dalis MK sėklų kalvotas dažnai padidėja, kartais uždegimas. Gydymas - transuretrinė elektrija arba ribinis vožtuvo tikslumas.

Įgimta hipertrofija sėklų tuberca gali būti M. Šios sumaišymo charakteristika yra skausminga erekcija šlapinimosi metu. Kai kateterizacija galiniame šlaplere paprastai patenka į kliūtį.

Atpažinkite šią anomaliją su uretrocystografija ir urethroskopija.

 • Didziuju nariu nuotrauka
 • Varpos purkstukai
 • Penio dydis paaugliams
 • Kaip padidinti e
 • Jei narys sumazejo dydis
 • Kaip padidinti nari Vikipedija
 • Kodėl šlaplės skauda? Šlaplę (šlaplę) - kas tai yra
 • Matmenys ir formai Penio nuotrauka

Gydymo veikimas: padarė sėklų tuberkuliacinį gadinimą arba schurprise rezekciją. Hippaadia - apatinė m. Pridėta šlaplės - anomalija, su spietiniu šalia pagrindinio M. Tai dar vienas, paprastai mažiau sukurtas. Kai kuriais atvejais M. Be to, jis ateina iš šlapimo pūslės kaklo iki varpos galvos, kitose - yra pagrindinio kanalo filialas 9 pav. Papildymas M.

Šiuo atveju, nėra prijungtas arba prijungtas prie M. Jei komplikacijų, Nario matmenys analinis seksas sukelia šis viceprezidentas, rodomas veikimo gydymas. Įgimta užpakalinės sienos defektas M.

Ši anomalija kartais apibūdinama kaip moterų hipospadia, bet patogeniškai neturi nieko bendro su juo. Šlapimo nelaikymo atveju rodoma operatyvinis gydymas. Įgimta Divertikulė Hippadia narys dideja. Siauras kursas. Priekinio skyriaus M. Divertikulė yra panaši į urethrocele kilmę, o galiniame M.

K skyriuje jie atsiranda tikriausiai nuo mullinių kanalų likučių. Uhretrocel ir įgimta Divertikulov M. Būdinga sudėtinga, skausminga šlapinimasis, kovojant M. Pasirodo išsikišimas, išnyksta po šlapimo išspaudimo. Retrografija nurodo diagnozę. Šių vystymosi sutrikimų gydymas. Cistos gali išsivystyti nuo mullinių ortakių likučių, prostatos padavimo vietoje Utricilus prostatitaticus arba kyla dėl tų pačių priežasčių, kaip ir M.

Liga pasireiškia šlapinimosi sunkumais dėl M. Clavosto suspaudimo. Gydymas Hippadia narys dideja cistų išskyrimas. Uždaryta vadinama žala M.

Su priverstinu žalą vienu metu su M. Su nepralaidžios ar dalinių nuostolių defektas yra suformuotas ne visuose sluoksniuose M. Kartais yra M. Nuo šlapimo pūslės kaklo. Vyrai, žala M. Kai tarpkojamas nukrenta ant kieto objekto, kempinė dalis yra pažeista į tarpkojo sritį. Kai dubens kaulų lūžis, prostatos dalis yra pažeista ir rečiau, o tai gali būti dėl tiesioginio sužalojimo iki M.

Kaulų fragmentų poslinkiui ir padidinti atstumą tarp dots nustatymo šlaplę į dubens sienas. Uždaryta žala M. Susiję ir vadinami. Klaidingas smūgis. Tai yra instrumentinė žala M.

Klaidingi judesiai kyla dėl šiurkščios įrankio kateteris, griksnis, uretoskopas, cistoskopas ; Jie gali susidaryti bet kuriame šlaplės dalyje, tačiau dažniau stebima ir jį sujungia. Atvira žala M. Aušintuvų žaizdos yra lokalizuotos daugiausia crotchy t. Tuo pačiu metu, šlapimo pūslė, tiesioje žarnyne ir gretimų minkštųjų audinių Hippadia narys dideja pažeisti.

Ekstremalus tokios žalos laipsnis yra trauminė varpos amputacija. Ripped ir Busted žaizdos M. K šaunamieji ginklai Karo metu sudaro maždaug. Taikos metu jie yra labai retai. Jų bruožas yra plačios M. K defektai. Žalos vietoje. Be tiesioginės žalos, tai gali įvykti taip vadinama. Antrinis M. K plyšimas po šaunamojo ginklo pažeidimo dubens kaulais. Žala M. Moterys taip pat gali būti generinių ir chirurginės žalos pasekmė.

Į akušeriją praktikoje žalos MK stebimos Rowor-Alling Operations taikant žnyplės, vaisiaus vakuuminio ekstrahavimo naudojimasir ginekologinėje - kai pašalinami parapheral cistos ir makšties pluošto, priekinės kolopafijos, operacijos apie tai šlapimo nelaikymas ir kt.

Moterys taip pat gali būti sugadintas per urethramo lytinių santykių atresijos atveju, taip pat įvedant į M. Įvairios užsienio kūnai. Pleištas, žalos M. Žinoma, priklauso nuo sužalojimo lokalizacijos ir pobūdžio.

 1. Часто задышав, она отвернулась от обоих мужчин, закашлялась .
 2. А теперь тужься как можно сильнее.
 3. Jusu vaikinu nario matmenys
 4. Matomas padidejimas nariui
 5. Kaip priartinti nari be kremu
 6. Это идеальный взгляд на смерть в нашем обществе, - ответил Арчи.

Pathognonic po simptomų: vietinis skausmas, šlapimo delsimas žr. Žalos skausmas pasirodo iškart po sužalojimo, jis yra sustiprintas bandant šlapinimui ir tampa ypač intensyvus, kai šlapimo įsiskverbimas į sugadintus audinius. Šlapinimo išlaikymą gali sukelti tiek M. Šlapinimasis negali būti laikinas - šlapinimosi metu, skausmas yra smarkiai sustiprintas pažeisto M.

Kai kuriems pacientams yra tik šlapinimasis, šlapimo srautas yra skiedžiamas. Urethroragia kraujo išsiskyrimas nuo M. Už šlapinimo akto ribų yra ryškesnis, jei yra sugadintas šlaplės vaisių priekis. Tai gali būti gana nereikšminga ir trumpalaikė. Su tuo pačiu metu žala sužalojimui, šlaplę arba prostatos liaukos kraujavimą nuo M. Su skverbiasi spragų M. Kraujo pilamas į parauretrinius audinius ir suformuota hematoma, ir su tuo pačiu šlapimo teka - urogenoma.

Ypač didelė urogenoma yra suformuota, kai įsiskverbia į pilnas šlaplės ventiliacijos pertraukas, o šlapimas patenka į aplinkinius audinius tik bandant savavališką šlapimo pūslės ištuštinimą. Kraujo ir laistymo iš parauretrinių audinių išplito į tarpkojo plotą, Hippadia narys dideja, vidinį klubų paviršių, kartais ant ingualinės ir gaktos zonos. Šlapimo skleidžiamas pluoštas sukelia audinio nekrozę ir infekcijos pridėjimas yra skrepliai.

Peilis žr iš esmės lemia pleišto savybes, žalos srautą M. Paciento žala, susijusi su M. Žalos diagnostika M. Esant būdingoms simptomams, jis neatskiria sunkumų. Patikrinimo metu atkreipkite dėmesį į kraujo išleidimą iš išorinio M.

Palpation lemia šlapimo pūslės ir šlapimo pūslės infiltracija išorinių lytinių organų audinių. Rektyvusis tyrimas sugadintos galinės dalies M. Įvadas įrankių M. Norėdami nustatyti žalos vietą, tai yra nepraktiška, nes tai gali būti papildomo sužalojimo ir infekcijos priežastis. Pagrindinis pripažinimo metodas yra šlapimas, K-Paradium leidžia jums nustatyti laipsnį, pobūdį ir lokalizavimą žalos. K pažeidimo taktika priklauso nuo sužalojimo pobūdžio. Nepakankamos pertraukos yra traktuojamos konservatyviai: lova yra nustatyta, šalta ant tarpkojo, diuretikų produktų ir antibakterinių vaistų.

Pagal šlapinimosi vėlavimą, jie per dienas kreipiasi į kapiliarinį punkciją arba pastovią šlapimo pūslės kateterizaciją žr. Šlapimo takų kateterizaciją. Su prasiskverbimu pertraukos, šlapimas nebūtinai pašalinamas epicistomija žr cistotomijąUrehemomate yra atskleista ir nusausinta žr drenažo.

Su nedideliais dubens kaulų lūžiais be poslinkio, patenkinamos aukos būklės, jo ankstyvos hospitalizacijos ir nesant didelės šlapimo infiltracijos ir parsauretrinės hematomos su epicistinimu, atliekama pirminė urethrooromozomozė pirminė šlaplės siūlė. Operacija yra pagaminta į kremerio prieigą; Sugadintos šlaplės audiniuose keičiami ir kirsti jį arti. Veiklos metu, kad būtų galima rasti atotrūkio vietą per šlapimo pūslę, įvesti pinigus.

Jei pirminė plastikinė negalima atlikti, tada jie kreipiasi tik į epitistomiją, o regeneracinė operacija gaminama ne anksčiau kaip per mėnesius.

Po sužalojimo. Su itin rimta auka laikinai, galima apsiriboti trijų bangų epicizomijos ar kapiliarinio šlapimo pūslės punkcija. Su atvira žala, M. Epicistostomija yra pagamintatada kruopščiai hemostazės ir pirminio chirurginio gydymo žaizdos, išsklaidyti ir nutekėti urehematic ir, jei nėra jokių kontraindikacijų.

Kitais atvejais po jo Hippadia narys dideja epitistomija yra ribota ir žaizdos drenažas. Jei šlapimo infiltracija taikoma mažam dubens pluoštui, tada pasinaudokite drenažu per fiksavimo angą Boyl - Mac-Worter. Kombinuotos žalos atveju Hippadia narys dideja su šoka cmpirmiausia atlikite visus šlapimo pūslės ir kapiliarinius šlapimo pūslės punkciją, ir pašalinus pacientą nuo šoko - epitistomijosUgramatomų ir kitų veiklos intervencijų ištuštinimą. Dažniausiai yra uretritas, kuris gali būti skirtingas etiologija žr gonorėja, trichomonozė, tuberkuliozė, uretritas.

Hippadia narys dideja liumenų susiaurėjimas, kurį sukelia randų audinio ritinio susidarymas sienose ir būtinybei šlapinimui. Liga daugiausia randama vyrams. Buzze yra griežtos. Įsigyti tik šlapime ir ištvirkavimui. Ilgyje jie sudaro 0,5 cm. Patologų ir patologų sunkumo patogenezė priklauso nuo žalos pobūdžio, ištrauktų audinių, šlapimo infekcijos ir nukentėjusiųjų kūno apsaugos būklę.

Uždegiminis nekrozinis procesas audiniuose baigiasi tankių Kalese randų formavimu, linkusi į raukšlėjimą. Trauminės griežtos ir obliteracijos M. Po sužalojimo, kuris atitinka žaizdų gijimo metu suformuoto rando brandinimo laiką. Kai šlapimosi chapekai ir flegmon, kai destruktyvus procesas yra atidėtas, taip pat gydant GAP MK kateteriui, stricture formavimo trukmė yra išplėsta ir sumažėja tik po pūlingo proceso ar pašalinimo Kateteris yra baigtas.

Yra atvejų pavėluotai formuojant traumines griežtas - per metus ir daugiau. Uždegiminiai griežtai vystosi lėtai, kartais keletą metų.

Patologo diapazonas keičiasi su "M. K" griežtomis, tai yra labai plati: nuo mažų sankabos randų iki didelių partijų konglomeratų, kartais kvėpuojančių visą tarpinį ir kompensuojant pionefrozę ir inkstų nepakankamumą. Gleivinė, esanti šalia starpo, yra sutirštinta, netolygus, kartais su mažu barzda. Su histolio, tyrimas aptinkamas pagal epitelio, kuris tampa daugiasluoksnės plokščias su distrofinių pokyčių ir reiškinių paracratose 10 pav.

Pagrindinis histolio fonas, Stricks M. Sukuria tankų pluoštinių jungiamuosius audinius, kuriems būdingas galingas kolageno pluoštų ir didelių hialinozinių plotų kūrimas. Nepriklausomai nuo ligos trukmės randų audinyje, hron požymiai, uždegimas plati ląstelių infiltratai, granuliavimo audinys yra vietose, kuri yra potencialus įmonės proceso progresavimo šaltinis.

Maži mažos M. Šlapimo pūslės ištuštinimo laikas pratęsiamas. Smarkiai ryškus griežtas lemia likutinio šlapimo atsiradimą, kurį lydi neišsamūs šlapimo pūslės, šlapimo ir priverstinio šlapimo pojūtis.

Kai ištvirtinimas, šlapimo aktas natūraliai neįmanomas ir šlapimo atranka Hippadia narys dideja per suplocked arba tarpkojo fistuls. Simptomai Stepture M. Pyelonefritas dažniausiai pastebimas žr. Inkstų ligaparauretrinės Unuts ir Fistulai. Stricture Pripažinimas M.

Jis neatskiria sunkumų. Labai svarbu yra ligos paciento ir anamnezės skundų tyrimas. Iš objektyvių tyrimo metodų, iš riebios ir šlaplės tyrimas yra labai svarbus. Jei prostata ir jungiamasis dalis yra nustebinti, tyrimas pagal klaidą dažnai derinamas Hippadia narys dideja piršto tiesiosios žarnos tyrimas, Kaip lengva priartinti nari padeda gauti išsamesnį vaizdą apie randų lokalizaciją ir ilgį, siekiant nustatyti griežtos ribas, sąlyga prostatos liauka ir tiesiosios žarnos sienos.

Urethroskopija naudojama neaiškiam pleištui, vaizdui, kai tikrinama M. Ureterografija leidžia nustatyti lokalizaciją, sunkumą ir trukmę, kad nustatytumėte fistulius, klaidingus judesius, išsiskyrimą ir kt.

Straipsnių gydymas apima kūno ir veiklos intervencijas. Paspaudus nedidelį ilgį, galiojantį sprogimą. Jis atliekamas atidžiai, be jokio smurto ir prasideda su sprogimais, lengvai perduodant griežtą.

Klaidų lapai M. Vieną sesiją gali vykti trys ar keturi kambariai. Deginimas atliekamas kasdien arba kas antrą dieną, priklausomai nuo paciento būklės ir reakcijos į bungavimą.

Su prastai priimtinomis griežtomis, suvestinančia pažanga, naudojamos plonos elastinės elastinės būtybės, kurios atliekamos per siaurą plotą naudojant endoskopą. Bug palieka M. Vietinis lidazės ir kortizono vartojimas, fizioterapinės procedūros prisideda prie bungning rezultatų gerinimo. Su operatyviniu apdorojimu mažo ilgio Hippadia narys dideja 2 cm griuvėsių M.

Pasirinkimo operacija yra susiaurinto ploto rezekcija. Rochetkm Sappa, Bn Kholtsov ir kt. Dėl paciento veikimo, jie yra išdėstyti etaloniniam padėtis ant nugaros su kojomis, sulenkta keliuose ir klubuose. Hippadia narys dideja yra atskleistas virš gaktos, ir jei yra šiukšlių fistulė, tai yra išimta. Per išorinę skylę MK Į distalinį krašto pabaigą, antroji spardytis. Per vidurinę liniją Perineum, pjūvio su 5-B cm ilgio yra eksponuojama M.

Abiejuose M. Anastomozę sustiprina parauretrinės siūlės. Šlapimo pūslės kanalizaciją. Prostatos ir internetinių dalių rezekcija M. Sukurta V. Po atidarymo ir peržiūros šlapimo pūslės, klaida įvesta retrograde į griežtą. Anteineum su piko pjūviu 12 pav. Į distalinį krašto galą ir kirto jį.

Randai pasireiškia nepakitusios proksimalinio M. Atlikite kateterį su keliais skylėmis ant burbulo galo ir siūlės, pradedant nuo priekinės sienos, kaklaraištis. Mobilizuotas galas M. Iškraunant anastomozę, nustatytos parauretrinės siūlės. Projekto žaizda yra sandariai arba nusausinama dienomis.

Operacijos pasiūlymas baigia tą patį kaip ir po to, kai buvo rezekuojamos M. Taip pat taikoma m. Solovov operacija. Atidarykite šlapimo pūslę, Stricture yra retrogradinis, sagtis. Perineum išilginį supjaustymą yra eksponuojama M. Sutelkiant dėmesį į sparną, randai, sukurkite indekso pirštu perduoda tunelį. K distalinio galo kraštuose Ilgas ligaruotes yra nustatytos ir fiksuotos jų į trumpą guminį vamzdį, nusilenkė iki Hippadia narys dideja galo, kilęs į žaizdą nuo šlapimo pūslės pusės.

Naudojant buvlet, vamzdis su ligaruotais pašalinamas per šlapimo pūslę į išorę ir pakelkite mobilizuotą M. Į sukurtą tunelį, bandydami ją įdiegti centrinio galo lygiu. Ligatūros yra susietos su marlės rutuliu arba trumpu guminiu vamzdeliu ant pilvo sienos. Kitos operacijos tunelių, išorinis ir vidinis šlaplotomija ir kt. Taikyti labai retai. Su Strictures M. Kita fimozės atsiradimo priežastis gali būti balanopostas. Tai yra lėtinė infekcija. Dėl gydymo antibakterinis terapija dažniausiai yra nustatyta.

Taip pat labai svarbu stebėti berniuko higieną. Kartais siauras ekstremalus kūnas yra pakankamai stiprių skausmo pojūčių ar sudėtingo šlapimo priežastis. Visa tai rodo obstrukcijos buvimą obstrukcija. Šiuo atveju būtina atlikti apipjaustymą. Nemalonūs varpos kvapai Berniukai, kurie nebuvo apipjaustyti nemaloniu kvapu, gali rodyti oktoto buvimą - ekstremalaus kūno uždegimą.

Gydymo berniuko kūrimas. Failo brandinimo berniukai

Apkarpyti ir neapipjaustyti berniukai nemalonus kvapas gali būti balanito požymis. Varpos galvos uždegimas. Tai yra labai dažna liga vaikams su vystyklų dermatitu. Tokia valstybė reikalauja nedelsiant gydyti antibiotikais. Jei galvos ir ekstremalus kūnas taip pat dalyvauja uždegiminiame procese, mes kalbame apie Balantos. Dėl varpos uždegimo, be nemalonaus kvapo, paraudimas, skausmas ir patinimas gali būti įrodytas ir niežulys. Bet be balandosto, tokie simptomai gali kalbėti apie grybelinę infekciją.

Šių valstybių gydymą skiria tik gydytojas antibakterinis gydymas balanoposto ir priešgrybelinių medžiagų grybelinei infekcijai. Siekiant užkirsti kelią infekcijos raidai lyties organų, būtina sekti kūdikio rankų ir genitalijų grynumą. Skaičiuoti varpą Krautuvas į varpą yra vadinamas varpos kreivumą. Tokia valstybė dažniausiai randama berniukuose su Hypospadhery - varpos skylės poslinkis.

Tai dažniausiai atsiranda dėl odos stokos ant varpos. Ne visada yra varpos kreivumas gali būti vizualiai nustatytas. Dažnai tėvai pastebi nedidelį kreivumą įtemptoje būsenoje. Kai kuriais atvejais reikalinga operacija situacijai ištaisyti. Jei neatliekate išlenkto varpos gydymo, tada jis gali neigiamai paveikti berniuko lytinį gyvenimą ateityje. Maži dydžiai varpos Naujagimių berniukai Penis paprastai turi nedidelį dydį - iki 3 cm nuo pagrindo iki galo. Medicinoje varpa laikoma maža, jei jo gimimas yra mažesnis nei du centimetrai.

Priešingu atveju ši sąlyga vadinama mikrothentis. Dažniausiai tokia maža varpa yra teisingai suformuota ir yra visiškai išvystyta, tačiau ji turi netipiškai mažų dydžių. Kai kuriuose berniukuose trumpą varpą lydi liga, pavyzdžiui, hipospadia, kai varpos atidarymas perkeliamas. Kartais varpa yra paslėpta. To priežastys gali būti gana didelis vaikų pilvas.

Už Hippadia narys dideja, jis slepia lytinį kūną berniuko, kuris iš tikrųjų turi normalius dydžius ir struktūrą. Tokiuose vaikuose varpa visiškai matoma tik šlapinimosi metu arba erekcijos būsenoje. Toks varpa bus normalu, kai vaikas iš naujo nustatys papildomą svorį arba taps vyresni. Jei tai neįvyksta vėlesniu berniuko vystymosi laikotarpiu, jis bus rodomas chirurginė intervencija.

Paslėptas įgimto simbolio varpa yra labai retas fenomenas medicinoje. Tačiau yra atvejų, kai varpos naujagimių berniukai yra paslėpti gyvūno audinyje. Hormoniniai ar kiti pažeidimai, pavyzdžiui, Kleinfelter sindromas taip pat gali lydėti mažų varpos dydžių. Kartais jis gali būti toks mažas, kad netgi vaiko apibrėžimas yra sunkus. Toks varpa atrodo labiau kaip klitoris mergaitėms. Tokie vaikai skiriami kuo greičiau chromosomų ir endokrinologinio tyrimo, kuris teisingai nustato vaiko lytį.

Tėvai turėtų žinoti, kad įprastomis plėtra per Hippadia narys dideja metus po berniuko gimimo, jo varpa auga mažiau nei 1 centimetrą. Taip pat yra atvirkštinė problema - padidėjo varpos ir sėklidės. Tai gali būti ankstyvo brendimo ženklas, kuris atvyko anksčiau nei devynerius metus.

Visi berniukai su padidėjusi varpa turėtų būti išnagrinėta siekiant nustatyti tokios valstybės priežastis. Padidėjęs varpa gali būti hormoninių sutrikimų ar kitų sutrikimų, kurių reikia nedelsiant gydyti, simptomas. Jie yra tam tikra Epstein perlai, kurie dažnai atsiranda ant burnos ertmės gleivinės naujagimių. Jie yra visiškai saugūs ir neturi įtakos šlapinimosi procesui.

Kodėl šlaplės skauda? Šlaplę (šlaplę) - kas tai yra

Be to, šie perlai netrukdys varpos galvos atidarymui. Po kurio laiko jie išnyksta. Little Scroton. Ši sąlyga gali būti stebima berniukuose, kuriuose yra ligos, pavyzdžiui, kiaušinių kriptorchizmo. Atsižvelgiant į hormonų ir spermatozoidų produktų, kurie yra atsakingi už hormonų ir spermatozo kiekį, intrauterino plėtros procese yra pilvo ertmėje.

Netrukus prieš gimdymą arba iš karto po pristatymo sėklidės yra praleistos į kapšelį. Nario siurbliu apzvalgos didinimas tai ne visada vyksta. Šiuo atveju kalbame apie kiaušinio pašalinimą. Paprastai toks reiškinys įvyksta tik su vienu kiaušiniu, dažniausiai su kairiuoju. Labai retai atvejų, kai abu kiaušiniai nėra nuleisti. Rizikos grupėje vaikai, kurie gimė per anksti arba labai mažą svorį, taip pat naujagimius su kai kuriomis genetinėmis ligomis.

Jei tai neįvyksta, hormoninis gydymas arba paprasta chirurgija per pirmuosius gyvenimo metus yra naudojami. Nereikalaujama Hippadia narys dideja yra vienas iš ankstyvųjų simptomų Kleinfelter sindromo - chromosomų sutrikimas, kuris sukelia lytinį vystymąsi ir sukelia berniukų brendimo delsimą. Ateityje tai gali sukelti nevaisingumą.

Kitos šios ligos bruožai yra nedideli varpos dydžiai ir šlaplės hipospadijos kaltinimas. Yra atvejų, kai sėklidės nusileido į kapšelį laiku, paslėpti griovį atgal. Ši Hippadia narys dideja būsena vadinama nupieštais kiaušiniais ir yra laikoma gana normali. Jam nereikia gydymo. Padidėjo Midges Paprastai padidėjęs kapšelis nurodo gudrus išvaržą.

Jis susidaro kaip dalis audinio rezultatas, kuris sklinda pilvo ertmės sienas į tą patį kanalą, pagal kurį sėklidės yra nuleistos į kapšelį. Dauguma tėvų aptinka "Ingualinės išvaržomis, kai berniukas stovi ar padermės, kai defektas. Rizikos grupė sudaro berniukus, kurie gimė ankstyviems gimdymams arba turintys labai mažą kūno svorį. Dažniausiai tokia išvarža rodoma dešinėje, tačiau kai kuriais atvejais jis tuo pačiu metu išsivysto abiejose pusėse dvišalė išvarža. Dažniausiai berniukai su "Groin Hernias" turi kitas lytinių organų patologijas.

Daugeliu atvejų tai yra sudėtinga kiaušinių ir hipospadia. Dažnai džiovos hernias atsiranda berniukuose su šlaunies fibroze ir dislokacija. Pahnaya išvarža, kuri netikėtai padidėja dydžio, ir taip pat sukelia vėmimą, stiprų skausmą, gali signalizuoti, kad dalis žarnyno yra suspaustas pilvo sienoje. Jei ši sąlyga neatlieka teisingo gydymo, ši sąlyga kelia grėsmę suspaustos išvaržos išvaizdai, kai kraujo tiekimas į suspaustą žarnyno dalį yra sutrikdyta.

Tuo pačiu metu reikalinga tiesioginė operacija. Dažniausiai naujagimiams, inguinal išvaržai yra gydomi chirurginiu būdu.

Terminiai nudegimai paprastai neapima didelio ploto, greitai ribotų, kaip taisyklė, praeina be specialaus gydymo.

Net scrotum. Dažniausiai toks pasireiškimas yra hidrofelio simptomas. Tuo pačiu metu, maišelio būsena aplink sėklides, kurios yra pripildytos skysčiu, netinkamai nenukrypsta jų neveikimo į kapšelį.

Kita priežastis yra pernelyg didelė šio skysčio kaupimasis į kapšelį. Dauguma berniukų gimsta su tokia liga. Kai kuriose iš jų liga negali būti aktyviai pasireiškusi ir lieka diagnozuota keletą mėnesių nuo gimimo. Hydroel yra neskausminga ir nepavojinga liga. Dėl sėklidžių tekstūros primena oro rutulį, kuris buvo užpildytas vandeniu. Kartais sujungiami kiti simptomai - keičiant kapšelio dydį ir spalvą, kuri gali įsigyti blizgantį atspalvį.

Hidrocepas dažniausiai išnyksta iki pirmųjų gyvenimo metų pabaigos. Bet jei jis sukelia diskomfortą ar auga iki tokių dydžių, kuris sutrikdo sėklidžių kraujo tiekimą, gali būti veikiančių trukdžių. Šlaplės skylės Hippadia narys dideja Hippaadia yra liga, lydi šlaplės skylės poslinkis per kurį šlapimas yra kilęs iš šlapimo pūslės. Su šia patologija yra apatinėje varpos dalyje, o ne varpos viršuje galvos.

Kartais ši skylė yra perkelta iki šiol, kuri yra už kapšelio. Kitas įgimtos šlaplės bijo tipas berniukuose yra epispadija, kai skylė yra varpos viršuje. Hippadia yra vienas iš labiausiai paplitusių defektų. Toks anomalija yra atskleista Penio nuotrauku dydis po gimimo, tačiau yra atvejų, kai ji išlieka nepastebima.

Hipospadia turi paveldimą charakterį. Be to, tokia liga gali reikšti kai kurias ligas, susijusias su genitaliais. Vaikams, turintiems hipospadozę, varpa gali sulenkti knygą.

Medicinoje ši valstybė vadinama varpos kreivumu. Dažnai tokia anomalija lydi didelį šlaplės poslinkį. Galite atsikratyti hipospadijų pagal chirurginius metodus. Jei nesate vartojate operacijos, berniukai turi vadinamą šlapimo purkštuvo deformaciją, kai šlapinimasis nėra tiesioje trajektorijoje.

Šiuo atveju vaikas turi šlapintis ne stovint, bet sėdi. Senesniame amžiuje tai gali atsirasti psichologinių Hippadia narys dideja atsiradimo. Priklausomai nuo atidarymo vietos, gydytojas pasirinks tinkamą vaiko operaciją. Jei liga diagnozuojama gimimo metu, apipjaustymas turi būti atidėtas, nes gali prireikti ekstremalaus kūno audinių šlaplei ištaisyti, ypač jei hipospadia lydi varpos bertoną.

 • Padidejes narys, kai masturbacija
 • Dydziu
 • Atsargos foto vyru penis dideli dydziai
 • Vaizdo irasu ispletimas vakuuminio siurblio nario
 • Kaip padideja nario dydis
 • Kaip priartinti nario ziureti vaizdo irasa
 • Gydymo berniuko kūrimas. Failo brandinimo berniukai
 • Tempimas ir didejantis narys

Negalima patekti į tikslą Mokymo berniuko į puodą tikslas gali reikšti hipospadijos buvimą. Bet jei šlapimas nėra lygus purkštukai, bet purslai šalims, tikėtina, kad kūdikis turi tokią ligą kaip šlapimo kanalo dažymo stenozę kitaip vadinamas šlaplės griežtumu. Svarbus šios ligos požymis yra vaikas turi daug daugiau laiko nei vienerių metų burbulas, kad šlapimo pūslė yra visiškai ištuštinta. Ši liga įsigyta.

Priežastys yra šios: Šlaplės Hippadia narys dideja Užblokuoti šlaplę randų audiniu po chirurgijos arba dėl traumų dėl genitalijų. Dažnai, kai kateteris korekcija vystosi ponios stenozės. Berniukai, kurie patyrė kraštutiniu kūnu, yra labiau linkę į stenozę. Taip yra dėl to, kad šiuo atveju konkurso varpos galva yra labai lengvai erzina, ypač susisiekiant su vystyklu, kuriame sukaupta pakankamai daug šlapimo. Norint išvengti problemų su šlapinimu atsiradimą, gali būti paprasta operacija.

Jis padidės ir išplėstų šlaplės angą.

Nedelsiant kreipkitės į gydytoją: Pediatrai tikrina berniukų genitalijas kiekviename planuojamame priėmime. Tačiau, nepaisant to, lytinių organų ligos gali pasireikšti bet kokia minutė. Kai kurie gali būti nepavojingi, o kitiems reikės neatidėliotinos medicininės priežiūros. Tokiais atvejais vaikui reikia skubių patarimų ir naudingos pagalbos: Netikėtai išmetamų berniuko genitalija arba padidėjo dydis; Yra atskyrimo nuo lytinių organų su pūlingu arba kraujo kiekiu, taip pat turintys nemalonų kvapą; Genitalio įstaigose atsirado suodžių ir gabalai, sužalojimo požymiai.

Tokiais atvejais vaikas turi parodyti gydytojui atlikti tokiais atvejais: O nuo Hippadia narys dideja eina krauju; o berniukas turi gerklės išvaržą ar bumpą; o Vaikas netikėtai pradėjo vėmimas, atsirado skausmas; o Vaikas verkia, kai palietė į genitaliją. Pediatras gali lengvai diagnozuoti daugumą ligų, susijusių su berniukų lytiniais organais. Taip pat bus skiriamas tinkamas gydymas.

Tačiau yra daugybė ligų, kurioms reikia konsultacijų su siaurais vaikų specialistais - urologu, neonatologu, endokrinologu ar net plastikiniu chirurgu.

Be to, pediatras gali rekomenduoti tėvus parodyti kūdikių genetiką, nes daugelis seksualinių ligų gali turėti paveldimos ir genetinio pobūdžio. Būkite atsargūs savo vaikų sveikatai!

Visi procesai žmogaus organizme yra tarpusavyje susiję. Štai kodėl netiesiogiai nukrypimai nuo normos arba tiesiogiai veikia kiekvieno organo kūrimą ir tinkamą veikimą. Ankstyvasis brandinimas taip pat laikomas patologija, kuri paveikia ne tik vaiko išvaizdą, bet ir visose Hippadia narys dideja sistemose.

Jei kalbame apie ankstyvą berniuko brandinimą, jums reikia suprasti, kad ši terminologija susijusi tik su vaikais iki 10 metų. Tai yra pavojinga būsena, kuri gali sukelti vidaus organų darbą, kaulų ir raumenų audinio vystymąsi, taip pat vaiko pritaikymą visuomenei. Ankstyvosios brendimo priežastys berniukuose Seksualinis ankstyvas berniukų vystymasis skiriasi: Tiesa Šį procesą apibūdinama visapusiška visos genitalo sistemos ir išorinių lytinių organų plėtra.

Yra būdinga Lobcas, padidėjęs kapšelis ir sėklidės. Vaikas ir atrodo išorinis atrodo daug vyresnis nei jo bendraamžiai. Priežastys pripažįsta: pernelyg didelė gonadotropino hormonų gamyba; hipofizės ar hipotalamo sutrikimas; genetinis polinkis į šiuos pažeidimus.

Jis pasižymi tik berniuko Hippadia narys dideja. Vaikas aktyviai auga, atrodo išoriniai auginimo požymiai: "Kadyko vystosi; plaukų augimas ant krūties, veido; balso OCHER keitimas; didelis aukštis virš bendraamžių, bet žemiau suaugusiųjų. Tačiau reprodukciniai organai išlieka tokie patys kaip ir šio vystymosi laikotarpio vaikas.

Šios patologijos priežastys yra įprasta, kad būtų pernelyg androgenas, kuris taip pat gali būti antinksčių naviko buvimo arba kiaušinio buvimo rezultatas. Ankstyvųjų brendimo berniukų požymiai Ankstyvo brandinimo požymiai skiriasi priklausomai nuo priežasčių, dėl kurių atsirado šios ligos vystymasis. Jei kalbame apie klaidingą brandą, tada kūdikis yra tik išorėje - suaugusiam ir seksualiniais ženklais bei lauko ir vidinių lytinių organų vystymuisi - vaikui.

Tikras brandinimas pasižymi visišku abiejų išvaizdos ir daugelio sistemų pakeitimu. Augimas, kaip ir visais atvejais, gali būti jerks: staigus padidėjimas gali būti iki 10 cm per mėnesius.

Aktyvus augimo etapas yra konjugatas su vienu metu plėtojant išorinius ženklus. Problemos ankstyvųjų brendimo berniukų problemos Išorinis veiksnys nėra pagrindinė problema su tam tikra liga.

Gyvybiškai svarbi veikla Gydymo berniuko kūrimas.

Pagrindinis taškas, kuriuo gydytojas atkreipia dėmesį į visų vaikų kūnų būklę, taip pat priežastis, kodėl ši patologija tapo įmanoma. Dažniausiai ankstyvosios hormonų gamybos sutrikimas yra piktybinių švietimo hipofizės, hipotalamo ar antinksčių liaukų srityje rezultatas. Taip pat yra problemų dėl vaiko augimo. Aktyvūs augimo šerkštai pakeičiami aštriu skeleto kauliuku. Baigus brandinimo procesą, paauglys atrodo žymiai mažesnis nei bendraamžiai. Po Hippadia narys dideja bus neįmanoma paveikti augimo etapo.

Kas yra pavojingas ankstyvas brendimas berniukuose? Ankstyvojo vystymosi sindromas yra pavojingas fizinei ir emocinei sveikatai. Skeletas vystosi labai aktyviai, kaip tokios apkrovos rezultatas, kaulai neturi laiko prisitaikyti prie išorinių pokyčių.

Kaulų trūkumų ir Osenation procesas yra apsauginis šio reiškinio veiksnys. Berniukas galiausiai tampa žymiai mažesnis už jo vis dar augančius bendraamžius.

Потом она откинула голову назад и посмотрела на зеленый купол высоко над головой. Кое-где сквозь зелень проступали тонкие гнутые ребра, но в основном он был укрыт толстым растительным покровом. - На потолке растут лианы и разные растения, еще там обитают подобные насекомым животные, которые собирают плоды и цветы, - услышала она возле себя голос Элли. - Он образует замкнутую экосистему, а заодно и великолепную крышу для города, защищая его от холода Рамы.

Antrasis rizikos veiksnys yra nepakankamai išsivysčiusios urogenitalinės sistemos. Kokios yra ankstyvosios brendimo pasekmės? Pažeidimo pasekmės yra psichologinė priklausomybė nuo fobijų, nepakankamai išsivysčiusių seksualinės sistemos, prastos kokybės lytinio gyvenimo, dažnai - reprodukcinės funkcijos nekaltumas. Suaugęs žmogus gali kilti įvairaus pobūdžio šlapimo organų problemų: nuo navikų iki cistų susidarymo. Moralinis aspektas taip pat neturėtų būti pamiršta tokioje situacijoje: berniukas su šia patologija yra sudėtinga dažnai neįmanoma prisitaikyti prie suaugusiųjų realijų ir visuomenės.

Susidaro atsparios fobijos ir psichologinės problemos. Ankstyvosios brendimo gydymas berniukuose Ligos gydymas priklauso nuo ligos ir bendros klinikinės nuotraukos etiologijos: hipotalamo pažeidimai, hipofizės liaukos reikės hormonų terapijos ir panaikinus naviką; hormoniniai sutrikimai, be aiškios diagnozės gydomi hormonų terapija antagonistas gonadotropininozitantas Leiprolidas ; tinkama Hippadia narys dideja.

Aktyvios augimo etapo metu berniukas jaučiasi pastovus bado ataka. Būtina apriboti angliavandenių ir baltymų maisto naudojimą. Hormoninė terapija ir jos trukmė priklauso nuo amžiaus: jei ankstyvo brandinimo plėtra prasidėjo 8 metų amžiaus, tada vaistų priėmimas bus vidutiniškai iki 14 metų. Būtinų vaistų naudojimas atliekamas tik gydytojo receptui.

Ne tik dozė yra kontroliuojama, bet Hippadia narys dideja kurso trukmė. Berniukų seksualinį brandinimą daugiausia būdinga jų išvaizda, atsižvelgiant į gebėjimą vykdyti reprodukcinę funkciją, vaikai. Atsižvelgiant į amžiaus laikotarpį nuo 11 iki 13 metų, vyrų jaunuolis pradeda specialaus hormono gonadolibero hormalamo smegenų gamybos mechanizmus.

Pažymėtina, kad šio hormono išleidimas į berniuko kūną iš pradžių įvyksta tik naktį, giliai miego metu. Be to, papildomo brendimo priklausomybė nuo miego etapų rodo didelį sumažėjimą, o hormonas dažniau išskiria budrumo laikotarpius. Gonadolino veiksmo rezultatas tampa spermatozo formos - spermatogenezės gamybos, taip pat vyrų androgenų hormonų aktyvavimas.

Androgenai, savo ruožtu, sukelia tam tikrus konkrečius pokyčius, įvykusius su kūnu. Visų pirma, bendras raumenų masės padidėjimas, o kaulai pradeda skirtis padidėjusiu jų baltymų kiekiu. Kaip rezultatas, kūno padidėjimo dydžiai ir šis procesas nėra vienodas, bet šuolio formos.

Įvairūs brendimo berniukų laikotarpio amžių tai gali atsirasti su skirtingais, didesniais ar mažiau intensyvumais. Augimo veiklos viršūnė yra 12 ir metų amžiaus. Berniuko augimas šiuo metu intervalas gali padidinti daugiau nei 10 cm per metus.

Po 18 metų berniuko augimas, kuris šių metų jau tampa jaunais vyrais, gali tapti maždaug 3 centimetrais. Dėl didelio kiekio hormonų Androgenovo kūnas, kai kurių ilgų kaulų augimo zonos augimo zonos metu prasideda lituojamas, o tai sukelia jų pailgėjimo nutraukimą ateityje.

Berniukų genitalijų organai per brendimo procesą keičiasi tuo, kad sėklidės ir kapšelis, prostatos liaukos ir sėklų burbulai tampa vis dydis, varpa didėja. Pirmieji ejakuliacijos pasirodo berniukuose nuo 12 iki pusės iki 14 metų. Hormon testosteronas, kuris kartu su androgenais yra gaminamas dideliais kiekiais, sukelia kūno kūno kūno pradžią ant plaukų tipo.

Vienas iš androgenų poveikio rezultatų yra tai, kad Kadyko aktyviai vystosi, vadinama "Adam Apple". Tai pridedamas balso raiščių pailgėjimas, kuris lemia santykinai mažo tono formavimąsi. Šios proceso metu gali būti "lūžio balsas". Berniukų seksualinis brandėjimas yra procesas yra labai individualus, ir nors tai atsitinka, kaip taisyklė, tam Hippadia narys dideja bendrų su amžiaus susijusių sistemų, tačiau dažnai priklauso nuo veiksnių kiekvienu konkrečiu atveju Hippadia narys dideja.

Taigi, pavyzdžiui, tais pačiais metais berniukai gali turėti gana didelį augimo, kūno kūno sunkumo laipsnį ir kt. Berniukų brendimo laikotarpis Kai brendimo laikotarpis ateina į berniukus, endokrininė sistema yra organizme. Su savo veiklos ypatumus, kuriuose šiuo atveju pagrindinis vaidmuo atlieka mažesnį smegenų priedą - hipofizė, yra susiję su konkrečių pokyčių, įvykusių su vaiku, yra susiję.

Hormonai, pagamintos hipofizės liaukos, dideliais kiekiais į kraują, yra gabenami į visas kūno dalis, veikdama kaip kūno augimo stimuliatorius ir jo intensyvaus fizinio vystymosi stimuliatorius. Be to, hipofizės hormonų aktyvuoja vyrų lytinių liaukų veikimas - Semennikov, kuris taip pat pradeda išskirti atitinkamus hormonus.

Proximal Penile Hypospadias repair surgery (Onlay island flap urethroplasty)- Dr laisvalaikistau.lt, India

Už brendimo laikotarpį berniukai yra būdingos didinant jų turinį daug kartų. Tai atspindys ir tapo savo ruožtu, kurie vyksta pažodžiui savo akyse su vaiku pereinant prie vaiko, paauglystės. Reikšmingas hormoninio fono pokytis gali sukelti daugybę psicho-emocinio nestabilumo paauglių. Nepakankamas auklėjimas ir kai nėra vidinės kultūros, berniukai brendimo metu gali būti nervingi, būkite agresyvūs vyresniųjų atžvilgiu, imtis negatikinės padėties visam, kad tęsti iš jų.

Paauglių veiksmai pasižymi impulsyvi beprasmiška, jie dažnai yra nenuspėjami ir prieštaringi. Ypač svarbu berniukams brendimo metu, klausimai ir problemos, susijusios su seksualiniais santykiais.

Ir nėra nieko stebina tai, nes tai yra labai esmė, kuri šiuo metu vyksta, yra parengti adhetinding organizmą į vieno svarbiausio žmogaus gyvybės vykdymą - tęstinumą. Berniukų brendimo laikotarpis yra labai svarbus laikas vystymui ir formavimui. Tuo pačiu metu paauglys yra daugiausia suformuotas savarankiškumo ir savęs identifikavimo, kuris lemia sėkmės ir pobūdžio jos socializacijos ateityje, remiantis socialinių vaidmenų, vykdytų vyrų žmogaus visuomenės pagrindu.

Berniukų amžiaus metų amžiaus Berniukų brendimo amžius gali apimti laikinąsias ribas nuo 11 iki 18 metų. Lyčių brandinimo berniukai prasideda daugiausia metų amžiaus. Po metų nuo pereinamojo amžiaus ar brendtal laikotarpio pradžios, nes jis taip pat vadinamas šio laiko vaiko gyvenime, baigiamas seksualumo požymių formavimas.

Išorinės genitalijos varpos ir sėklidės padidėja. Stiklose pradedami spermatogenezės procesai - gaminami vyrų hormonai. Šių hormonų poveikis yra tai, kad atsiranda antrinių lytinių ženklų formavimas: Be pokyčių, atsirandančių su lytinių organų, kūno augimo padidėja, plaukų danga pasirodo vyrų tipui su omarų ir pažastų, pradeda augti.

Seksualinio brandinimo amžiuje berniukai suaktyvina prakaito liaukų veikimą, kuris sukelia didesnę riebią odą ir gali sukelti spuogų atsiradimą. Amžius, kuriame berniukuose atsiranda lyčių brandinimas sukelia daug veiksnių, įskaitant paveldimumą, tautybę, gyvenimo sąlygas, maistą. Dėl nuolatinės perviršinio fizinės įtampos, berniukų galimybių laikas gali pereiti vėliau ir išprovokuoti jo sulėtėjimą.

Per pastaruosius metų, tendencija laipsniškai sumažėjo amžiaus, kuri prasideda brendimo laikotarpį. Manoma, kad dėl šios priežasties yra nuolat neteisingas gyvenimo sąlygų ir maisto kokybės pagerėjimas.

Taip pat neįmanoma, kad aplinkos sąlygų poveikis taip pat turi poveikį. Remiantis visa pirmiau, apibendrinti, kad seksualinio brandinimo berniukuose amžius apskritai, metai nuo metų iki tam tikro masto sumažėja. Tai daugiausia prisideda prie pakankamo kiekio maisto, kuriam būdingas subalansuotas turinys reikalingų medžiagų, vitaminų ir mikroelementų, aukšto lygio motorinių aktyvumo ir sporto. Normaliems brendimo berniukams taip pat būtina atsisakyti rūkymo ir narkotikų nuo garų nuodingų medžiagų įkvėpimo.

Kada prasideda lyčių brandinimo berniukai? Amžius, kai prasideda seksualinis berniukų brandinimas, pranašumas - metų. Tačiau šie skaičiai nėra standūs pastovūs ir kai kurie vienareikšmingi nepakeistai standartai. Su tam tikru sutapimu, ir Hippadia narys dideja kai kurių esamų veiksnių individualaus, paveldimo ar socialinio pobūdžio, lytinio brandos pradžia gali judėti vėliau.

Todėl, tėvams, tai neturėtų būti priežastis, dėl kurių tėvai visuose varpuose nugalėtų pavojaus signalą, jei vaikas prisijungė prie brendimo laikotarpio 14, jei net 15 metų.

Per metus ar kitokį vėlavimą nėra nieko, kas išeinančių ir antgamtinių. Nepaisant to, berniukas šiuo atžvilgiu gali patirti nerimą ir nerimauti dėl to, ką kažkaip skiriasi nuo bendraamžių, pavyzdžiui, žemiau jų augimo, ir jis neturi jokio kito ginklo ant viršutinės lūpos, tarsi liudijimas suaugusiųjų.

Šiuo atveju jis labai turi remti artimus žmones, kuriems reikia ją palaikyti, susitikti. Bet kartais per vėlai, kai prasideda seksualinis berniukų brandinimas, gali reikšti, kad kai kurie sutrikimai vyksta. Ši situacija reikalauja kreiptis konsultacijas su specialistais ir skiria atitinkamą korekcinę veiklą. Taigi, vėlavimas pirmųjų berniukų brendimo požymių išvaizda Hippadia narys dideja amžiaus, verta aplankyti andrologą ar urologą. Pabendrių berniukų standartai Kiekvienas asmuo savo keliu, žinoma, yra unikalus ir unikalus, nėra panašus į visą augimą, svėrimo, veido savybes ir visų kitų atskirų charakteristikų rinkinį.

Individualus būdas nuo gyvenimo pradžios yra labiausiai aukštis ir vystymasis, pertvarkymas iš vaiko suaugusiam. Svarbus dalykas yra tai pasiekti seksualinio brandumo ir savęs identifikavimo, šiuo atveju, kaip ir vyrai. Galų gale, mes visi esame iš vaikystės, ir tai yra nuostabus laikas, taip pat vaikystės perėjimas prie suaugusiųjų gėrimų yra labai svarbus.

Šis perėjimas vyksta kiekviename konkrečiame asmenyje įvairiais būdais, tačiau yra keletas brendimo berniukų standartų. Prioritetinis Hippadia narys dideja yra amžius, kuriame pirmieji tai, kad vaiko procesai yra suaktyvinti vaiko kūno rezultatas, dėl kurių kriterijų funkcija Padidejes narys C-PB būti atnaujinta.

Lenkija brandinantys berniukai prasideda metų. Sekso narys nuo 7 ar metų iki brendimo pradžios auga nuo ,5 cm iki 3,8 cm, o 13 metų amžiaus yra atitinkamai 6,3 cm. Kitas rodiklis Hippadia narys dideja plaukų dangčio išvaizda ant kūno.

Iš pradžių plaukai auga ant gaktos ir metų - pažastuose. Tada yra jaunesnių ginklų padidėjimas ant smakro ir virš viršutinės lūpos. Maždaug tuo pačiu metu, iki 14 metų, jis dažnai pradėtas pasirodyti.

Berniukų brendimo laikotarpiu yra du pagrindiniai augimo lentynos. Per metų amžiaus vaikas gali ištempti 10 cm.