Nario siurbliu apzvalgos didinimas

Kitas išbandytas roboto funkcionalumas — nauja lazerių technologija siurblio navigacijai ar patalpų virtualioms riboms nustatyti. Taigi, grindys tikrai liko išvalytos. Iš viso Lietuvos geologijos tarnybos registre šiuo metu yra įregistruota geoterminė sistema. Programėlės pagalba galima: susidėlioti namų žemėlapį, nurodyti norimą siurblio maršrutą, siurblio manevrus, stebėti filmuojamą vaizdą, pastebėtas siurblio kliūtis, daiktus, dėl kliūčių neišvalytas vietas. Šis siurblys taip pat pasitarnavo, kaip namų vietininkas, kurio pagalba būdami ne namuose galėjome patikrinti, kaip sekasi namų augintiniams arba pasižiūrėti, ar nepalikome įjungto lygintuvo, atidaryto lango. Siurblys iššveičia viską, net įsisenėjusias grindis.

Europoje auga šilumos siurblių paklausa

Visgi norint, kad šis prietaisas iš tiesų pasitarnautų ir padėtų namus nepriekaištingai sutvarkyti be vargo ir didelių pastangų, svarbu išsirinkti tinkamą dulkių siurblio tipą ir modelį. Dydis ir tipas Šiandien parduotuvėse dulkių siurblių pasirinkimas yra išties didelis, todėl nenuostabu, kad daug kam kyla klausimas — kokį pasirinkti savo namams.

Jurgaitis sako, kad renkantis dulkių siurblį pirmiausiai reikėtų įvertinti, ar prietaisu namuose bus patogu naudotis, ar jis neužims daug vietos. Dėl to ekspertas pataria ieškoti pakankamai galios ir funkcionalumų turinčio, tačiau lengvo, daug vietos neužimančio ir ergonomiško siurblio. Šias savybes gali suderinti kai kurie mažesni dulkių siurbliai su keičiamais maišeliais arba dulkių talpykla, o taip pat vis populiaresnėmis tampančios vadinamosios elektrinės šluotos.

Pažangi oro filtravimo sistema V. Jurgaičio teigimu, dar vienas itin svarbus dulkių siurblio parametras yra jo filtravimo sistema, nuo kurios priklauso, kiek ir kokio dydžio dalelių pateks į išorę pro siurblio oro išmetimo sistemą. Kokybiška dulkių siurblio filtravimo sistema yra ypač reikšminga jei namuose yra alergiškų asmenų, nes tik patikimi filtrai gali sulaikyti didžiąją dalį smulkių alergenų dalelių.

  1. Soko is nario dydzio
  2. Dulkių Siurblys Siekiant namuose palaikyti švarą nepamainomu pagalbininku daugeliu atvejų tampa dulkių siurblys.

Anot eksperto, patikimiausiais šiandien laikomi HEPA filtrai, kurie sulaiko praktiškai visas didesnes nei 0,3 mikrometrų dydžio daleles. Realūs pardavimų skaičiai, anot asociacijos, gali būti žymiai didesni. Geologijos tarnybos duomenimis, per m. Lietuvoje buvo įregistruota geoterminė sistema, kurioje naudojami žemės šilumos siurbliai, o m. Mūsų namuose dažnai randami ant grindų batai, žaislai, kojinės, laidai.

Europoje auga šilumos siurblių paklausa - Verslo žinios

Tad buvo svarbu, kad siurblys neįsipainiotų į gulinčius daiktus, neužvažiuotų ant miegančių augintinių ir nereiktų nuolat sekti paskui siurblį šalinant kliūtis.

Siurblys-robotas gulinčius daiktus ir gyvūnus ant žemės greitai atpažino ir akimirksniu apvažiavo. Robotas tiksliai atpažįsta ir įsimena šalia esančius objektus atstumu iki 10 metrų, siurblio gebėjimas įsivertinti visas galimas rizikingas vietas, padeda išvengti įstrigimo atvejų.

Be to, siurblys nesudėtingai įveikė 2 cm. Čia siurblys užsidirbo dar vieną pliusą.

Žurnale “Supernamai” – šilumos siurblių apžvalga

Valymo maršruto nustatymas kelių aukštų patalpoms © Organizatorių nuotr. Valymo maršruto nustatymas kelių aukštų patalpoms. Kitas išbandytas roboto funkcionalumas — nauja lazerių technologija siurblio navigacijai ar patalpų virtualioms riboms nustatyti.

Naujas funkcionalumas leido nesudėtingai nustatyti individualiai pasirinktą patalpų plotą ar kelių aukštų namo žemėlapio ribas. Kaip sakoma, gera pradžia — pusė darbo.

Žurnale "Supernamai" - šilumos siurblių apžvalga

Taip pat ir su robotu. Nustatėme konkrečias norimas vietas antrame ir pirmame namo aukšte. Tokiu būdu sutaupėme daug laiko ir vietos, kurių nereikėjo valyti.

Galima nustatyti namų ribas vienam valymo kartui arba visiems roboto valymams, tokiu būdu jis visada važiuos nurodytomis ribomis. Kai norėjome, kad būtų išvalytas tik vieno kambario kilimas, nustatėme kilimo ribas ir siurblys niekur kitur nesiblaškė. Taip sutaupėme daug laiko.