Valgykite nari

Juk iš maisto produktų gaunami vitaminai, mineralai ir kitos vertingos medžiagos daro įtaką kiekvieno žmogaus imunitetui. Įdomu, kaip į savo racioną įtraukti impulsus? Tačiau dėl mūsų įgimto saldumynų troškimo desertai labai vilioja. Kas yra žarnyno mikrobiomas ir kaip jis veikia? Pasirodo, kad probiotikai nemėgsta picos, mėsainių ir bulvytės. Maža to, česnakai taip pat turi antimikrobinių savybių, kurios taip pat gali būti naudingas mūsų mikrobiomams, nes padeda išvaryti blogiukus.

Account Options

Jie taip pat turi reikiamą kurą kitoms reguliavimo funkcijoms atlikti, pavyzdžiui, išlaikyti apetitą ir švyti odą. Pasiruošę pradėti?

Žemiau mes surinkome geriausių prebiotinių degalų sąrašą, kuris padidina jūsų žarnyno atstatymo efektyvumą ir padeda jums tapti lieknesniu, laimingesniu. Kodėl reikia valgyti įvairius prebiotinius maisto produktus.

Ekspertai rekomenduoja valgyti įvairius toliau nurodytus maisto produktus, nes kiekviename jų yra unikalių skaidulų, o skirtingi mikrobai mėgsta daužyti įvairius tipus. Tokiu būdu jūs taip pat padidinate savo mikrobų biologinę įvairovę, kuri, tyrėjų nuomone, yra gyvybiškai svarbi sveikam žarnynui.

Kas yra žarnyno mikrobiomas ir kaip jis veikia?

Ir net jei neperšokote probiotikas kol kas dar turėtumėte bet kuriuo atveju įtraukti šiuos maisto produktus į savo mitybą; tyrimai rodo, kad vien prebiotinių daržovių įtraukimas į nesveiką mitybą gali pakeisti žarnyno sudėtį stiprindamas geruosius mikrobus.

Taip, jie vis dar ten! Geriausias prebiotinis maistas žarnyno sveikatai. Be jokių papildomų problemų, pateikiame 15 geriausių prebiotinių maisto produktų, kurie maitina jūsų mikrobiomą ir pašaro probiotikus, sąrašą.

Kaip prebiotiniai maisto produktai gali padėti pagerinti žarnyno sveikatą.

Neseniai Luizianos valstijos universitete atliktas tyrimas parodė, kad Valgykite nari skrandžio žarnyno mikrobai fermentuoja šokoladą į širdžiai naudingus, priešuždegiminius junginius, kurie uždaro genus, susijusius su atsparumu insulinui ir uždegimu. Sustiprinkite poveikį susiedami šokoladą su kai kuriomis obuolių skiltelėmis: vaisiai pagreitina fermentacijos procesą, todėl dar labiau sumažėja uždegimas ir svoris.

Norėdami gauti kuo daugiau naudos, rinkitės šokoladą, kuriame yra daugiausia kakavos sausųjų medžiagų. Jie yra puikus prebiotikų šaltinis: nesuvirškinami angliavandeniai, kurie veikia kaip maistas gerosioms žarnyno bakterijoms. Iš tikrųjų toks puikus, kad jie turi ne vieną, o du šaltinius! Vienas iš jų yra sakykite dabar su mumis fruktooligosacharidai FOS - fruktozės molekulių klasteris, maitinantis jūsų naudą Bifidobakterijos bakterijos - rūšis, kurios nutukusių žmonių koncentracija paprastai yra maža.

Stebuklingo mitybos rato galia

Kai jie yra žali, bananai taip pat veikia kaip atsparus krakmolas - dar viena prebiotikų forma. Tyrimas žurnale anaerobinis rasta moterų, valgančių bananą du kartus per dieną kaip užkandį prieš valgį 60 dienų, padidėjo gerųjų bakterijų kiekis ir 50 procentų sumažėjo pilvo pūtimas.

Ir tai dar ne viskas, patikrinkite, ką dar veikia šie geltoni vaisiai 21 nuostabus dalykas, nutinkantis jūsų kūną, kai valgote bananus!

Jie nepažeisti plonosios žarnos, o tai reiškia, kad šie Valgykite nari gali patekti į storąją žarną kaip maistą jūsų žarnyno klaidoms. Mikrobai juos fermentuoja į riebalų rūgštį, vadinamą butiratu, kuri padeda išjungti genus, kurie sukelia uždegimą ir atsparumą insulinui.

Dietistės V. Kurpienės patarimai m. Grįžti į sąrašą Pasidalink: Tinkama mityba padeda greičiau įveikti ligą ir pasveikti. Dietistė Vaida Kurpienė atkreipia dėmesį, kokius produktus rinktis ir kaip gaminti, kad būtų galima lengviau pasveikti pasigavus virusą ar susirgus peršalimo ligomis. Juk iš maisto produktų gaunami vitaminai, mineralai ir kitos vertingos medžiagos daro įtaką kiekvieno žmogaus imunitetui.

Todėl nuolat užtikriname gausų šviežių vaisių, daržovių ir kitų sveikų produktų pasirinkimą. Laisvas valgymas suteikia pakankamai laiko, kad jūsų smegenys suaktyvintų signalą, kad esate sotus. O sotumo jausmas reiškia, kad valgoma mažiau. Naujausi tyrimai, pateikti Šiaurės Amerikos nutukimo tyrimo asociacijos susirinkime, parodė, kad antsvorio turintys vyrai ir moterys, vartodami mažiau įprasto valgymo tempo, suvartodavo mažiau kalorijų.

„Vieningosios Rusijos“ nario patarimas rusams: „Krizė? Mažiau valgykite“

Neseniai atliktame japonų tyrime, kuriame dalyvavo jaunų moterų, padaryta išvada, kad valgant lėčiau, greičiau pasisotinama, todėl valgant valgoma mažiau kalorijų.

Žmonėms, kuriems buvo atliktos skrandžio apėjimo operacijos, ypač svarbu atsižvelgti į patarimą valgyti lėtai. Skrandžio šuntavimo pacientų tyrimas parodė, kad tiems, kurie valgė per greitai ir nesugebėjo atpažinti sotumo požymių, mažiau sekėsi mesti svorį nei kitiems pacientams.

Malonumo principas Valgymas lėtai ir sąmoningai padeda ne tik valgyti, bet ir didina valgymo malonumą.

fitone-moderno

Norėdami įvaldyti lėtojo valgymo meną, įdėkite šiek tiek muzikos, uždegite keletą žvakių, išjunkite televizorių ir kitus trukdžius bei susikoncentruokite į savo valgį. Puiki vieta pradėti yra su desertu.

Vis dėlto, pernelyg mažas angliavandenių kiekis gali duoti priešingą rezultatą. Jeigu vienas iš šių trijų požymių jus kankina ilgiau nei dvi savaites, kad pasiektumėte aukso vidurį, pamažu įtraukite į savo mitybą krakmolingo maisto iki gramų per dieną Susiję straipsniai 5 mitybos taisyklės bėgiojantiems 6 Nuovargis Jeigu išeidami iš sporto salės jaučiatės tarsi sumušti — net jeigu lengvai sportavote — gali būti, kad jums reikia daugiau degalų.

Todėl likus Valgykite nari valandai iki treniruotės suvalgykite obuolį ar bananą abu jie turi maždaug po 25 gramus angliavandenių.

Kiek ir ko galima valgyti?