Nario dydziai kudikiams

Pagrindiniai antklodžių dydžiai: labai maži 75 x 75 cm ir 75 x 90 cm tinka naujagimiams; vidutinis x cm ir x cm tinka kūdikiams iki 3 metų; didesni antklodės x cm tinka vyresniems vaikams. Taip sudaroma galimybė jaunuoliui gauti šiek tiek pajamų be grėsmės, kad dėl to brolis ar sesuo neteks papildomos išmokos.

Vargu ar tai galima pavadinti privalumu, tačiau už aukštą Nario dydziai kudikiams visada reikia mokėti papildomai. Jei tokia antklodė taip pat yra pigi, tai reiškia, kad jai gaminti buvo naudojami nekokybiški pūkai. Geriau apeiti šias prekių rūšis, nes jos negalės teigiamai paveikti vaiko miego ir net pabloginti jį, kaip ir kūdikio sveikata. Kalbant apie šilumą, antklodė labai gerai palaiko šiltą temperatūrą.

Tai svarbu vaiko patogumui šaltuoju metų laiku, ypač žiemą. Be to, tokie produktai yra gana lengvi, net jei jie yra užpildyti daug purumo.

Vaikui jie gali sukurti lengvą ir Varpos dydis suzadintoje busenoje debesį, dėl kurio svajonė taps dar jaukesnė, patogesnė ir mielesnė.

Jokia kita antklodė tuo pasigirti negali. Pūkiniai gaminiai yra labai patvarūs. Jų tarnavimo laikas yra apie 20 metų. Tačiau jiems taip pat reikia kruopščios priežiūros.

Pirma, nepageidautina ilgai gulėti ant pačios antklodės, nes nuo to ji gali prarasti atsparumą šilumai. Antra, jums reikia periodiškai mušti antklodę, kad pūkai nesusidarytų Nario dydziai kudikiams. Trečia, turėtumėte reguliariai vėdinti miegamąjį. Kitas trūkumas yra tas, kad šio tipo antklodė netinka tiems vaikams, kurie yra alergiški pūkams. Jiems geriau įsigyti, pavyzdžiui, sintetinį gaminį. Tada nebus problemų dėl bėrimų ant kūno ir pasunkėjusio kvėpavimo.

Vatinis Kitas paminėtinas antklodės tipas yra vatinė antklodė. Tai labai populiaru mūsų šalyje. Tačiau galima suprasti, kodėl. Pirmiausia pakalbėkime apie privalumus. Tai apima prieinamą kainą, aukštos kokybės šilumos izoliaciją, hipoalergiškumą ir aukštą drėgmės absorbciją. Deja, tuo visi jo pranašumai baigiasi. Nepaisant to, kad vatinės antklodės yra paklausios, jos vis tiek turi daugiau minusų nei pliusų. Toks dalykas netiks tiems žmonėms, kurie nemėgsta sunkios patalynės.

Be abejo, vaikai nuo didelio antklodės svorio bus nepatogūs ir nepatogūs. Be viso to, medvilnės užpildui trūksta ventiliacijos. Po juo gulintis vaikas gali lengvai perkaisti. Medvilnės užpildas labai greitai sugeria kvapus ir drėgmę. Motinoms bus daug sunkiau pasirūpinti tokiu dalyku. Didelė tikimybė, kad antklodės viduje prasidės maži vabzdžiai. Tai labai pavojinga vaikui! Bet dar blogiau, kad jis yra labiau degus. Mažiausias kibirkštis gali uždegti antklodės užpildą. Žinoma, medvilnės antklodė turi labai mažą kainą.

Todėl neturėtumėte tikėtis iš to aukštos kokybės ir ilgo tarnavimo laiko. Be to, neturėtumėte pirkti tokio produkto vaikui, nes jis yra pavojingas ir labai nepatogus. Bambukas Neįprastas variantas yra bambuko antklodė. Jis pagamintas iš bambuko siūlų, pasižyminčių nuostabiomis šilumos izoliacijos savybėmis.

Bambuko antklodžių privalumų yra daug. Pirmiausia, dėka specialių šios medžiagos pluoštų, produktai yra visai ne stori ir gana lengvi, todėl jie yra patogesni. Kaip minėta anksčiau, bambuko antklodės gerai palaiko šilumą, nors dažniausiai jos naudojamos šiltesniais mėnesiais. Vaikui toks dalykas yra geras, nes yra antialergiškas ir antibakterinis. Be to, bambuko pluoštai gerai praleidžia orą. Jiems nereikia ypač kruopštaus priežiūros, o tai motinoms leidžia sumažinti rūpesčių kiekį.

Vienintelis dalykas, kurį reikia daryti reguliariai, yra mušti ir vėdinti antklodę, tačiau tam nereikėtų daug pastangų. Skalbimas atliekamas subtiliu režimu. Bambuko antklodę savo minkštumu galima palyginti net su šilkiniu, tuo pačiu metu ji yra daug pelningesnė kaina. Tai geriausias pasirinkimas alergiškiems vaikams. Vilna Kitas tipas - vilnonė antklodė. Tai viena geriausių ir aukščiausios rūšies rūšių, nes palaiko šilumą, yra labai patogi ir minkšta. Tokių produktų pranašumus galima ilgai išvardyti.

Visų pirma, jie labai gerai išlaiko šilumą, jie taip pat yra minkšti ir malonūs liesti, todėl miegas tampa ramus ir patogus. Pasirūpinti tokiu daiktu lengva, nes jis nesurenka dulkių ant savęs ir ant jo niekada neatsiranda įvairių vabzdžių, tokių kaip erkės. Ji taip pat yra antialerginė. Vilnonė antklodė yra labai absorbuojanti. Tai Nario dydziai kudikiams vadinamąjį miego mikroklimatą, kuris yra toks svarbus vaikams.

Kupranugario vilnos antklodės bus naudingos vaikams, turintiems kraujotakos sutrikimų, raumenų ir kaulų sistemos ligoms, sergantiems alergija ir astma.

Be to, jie netgi gali padėti susidoroti su galvos ir dantų skausmais. Lamos vilnos antklodės taip pat gali turėti teigiamą poveikį kūdikiui, nes jų pluoštai yra padengti natūraliu vilnos vašku. Jie turi antialerginį ir antibakterinį poveikį. Avių vilna yra puikiausia sniego baltumo medžiaga. Tai malonu liesti, pasižymi puikia struktūra ir elastingumu. Iš šios rūšies vilnos pagaminti drabužiai paprastai tarnauja labai ilgai. Antklodės taip pat gaminamos iš vilnos, kurią kiekvienam mažo vaiko tėvui bus patogu nešiotis einant su vežimėliu arba, pavyzdžiui, Nario dydziai kudikiams traukinyje ar automobilyje.

Vilna Fleece yra sintetinis megztas poliesterio audinys, kuris yra labai šiltas ir malonus liesti. Paprastai iš jos gamina drabužius, pavyzdžiui, megztiniai, striukės, kepurės, šalikai, bet ir antklodės yra iš šios rūšies medžiagos. Bet tai nėra vilnos atvejis. Ši medžiaga turi ir privalumų, ir trūkumų. Pradėkime nuo pliusų. Pirma, vilna labai gerai šyla ir šaltuoju metų laiku vaikas su ja nesušals.

Tuo pačiu metu vasarą ir šiltą pavasarį vilna sukurs malonų vėsų jausmą ir neleis jūsų kūdikiui prakaituoti. Antra, vilnos antklodė yra labai patogi ir maloni liesti, taip pat lengva ir beveik nesvari. Su juo vaikui visada bus labai patogu. Trečia, tokius audinius, kaip vilna, lengva prižiūrėti.

Jį galima skalbti skalbimo mašinoje ir greitai išdžiūti. Nereikia kovoti su erzinančiomis erkėmis ir kandimis. Ketvirta, šio elemento tarnavimo laikas yra gana ilgas. Tačiau net ir tokia visiems atrodanti ideali antklodė turi ir gana reikšmingų trūkumų. Pradedantiesiems reikėtų pasakyti, kad ši medžiaga yra visiškai nesaugi. Jis yra labai degus ir elektrifikuotas. Dažnai ant jo atsiranda pilingavimas, tai yra, jis greitai praranda gražią išvaizdą ir kokybę.

Vilnos kokybė yra tiesiogiai susijusi su pluoštų kiekiu medžiagoje. Visai nerekomenduojama įsigyti vilnos, kurios pluoštų skaičius yra nuo iki mažiau, jis yra prastos kokybės. Dažnai vilnos antklodė įsigyjama naujagimiams. Pagrindinis dalykas yra ne pasirinkti pigumą kokybės sąskaita ir visada prisiminti apie saugos priemones, kai naudojate daiktus. Šilkas Šilko antklodės yra aukščiausios Metodai didinant nario nuotraukoje patalynė.

Jis kilęs iš Kinijos. Dabar šilkas vis labiau populiarėja Rusijoje ir pasaulyje dėl savo neįprastų savybių ir aukštos kokybės. Be to, kad šilkas yra minkšta, lengva, Nario dydziai kudikiams medžiaga, jis gali palaikyti vienodą lovos temperatūrą bet Nario dydziai kudikiams metų laiku nors daugelis kažkodėl mano, kad šilko antklodės turėtų būti naudojamos tik šiltesniais mėnesiais.

Antklodė yra būtinas atributas norint sukurti šilumą ir komfortą kūdikio lovoje ar vežimėlyje. Be tiesioginės paskirties, jis gali būti naudojamas kaip viršutiniai drabužiai - aksesuaras kūdikiui iš ligoninės išleisti.

Šilkas niekada nesukuria šiltnamio efekto. Jis yra labai atsparus dilimui ir patvarus. Tai bus geriausias pasirinkimas vaikams, alergiškiems pūkams, plunksnoms ir kitiems panašiems užpildams.

Speciali kompozicijos medžiaga - siricinas, padeda atsispirti erkių ir kitų vabzdžių vystymuisi produkto viduje. Šilkas yra kokybiška medžiaga, turinti daug privalumų.

Apibendrinkime Svarbus žingsnis - pasiruošti savo būsimam kūdikiui. Net nėštumo metu moteris turėtų rūpintis naujos šeimos nario spinta. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas galvos apdangalams. Problema yra ta, kad naujagimiams šilumos mainų procesai yra prastai nustatyti. Būtina padengti kūdikio galvą net tada, kai ji pakankamai šilta.

Puikiai tinka bet kokio amžiaus vaikams. Sintetinis Sintetinės antklodės yra pagamintos iš šiuolaikinių medžiagų, tokių kaip ekologinis pluoštas, holofiberas ir sinteponas.

Bet tai ne visada būna, ir labai daug sintetinių antklodžių yra ne ką prastesni ir daugeliu atžvilgių net geresni nei pagaminti iš natūralių medžiagų, tokių kaip pūkai, vilna, šilkas. Trys pagrindiniai sintetinio pluošto produktų privalumai yra aukšta higiena, hipoalergiškumas ir ekologiškumas. Pavyzdžiui, jei vaikui dėl natūralių medžiagų netoleravimo reikia rasti kompromisą, sintetinė antklodė taps juo. Be to, sintetinių gaminių kaina paprastai nėra labai didelė.

Garsiausia sintetinė medžiaga, be abejo, yra sintetinė žieminė priemonė. Bet tai anaiptol ne pats geriausias, nes neleidžia gerai praeiti orui, labai pablogėja dėl dažno skalbimo, o juk vaikai taip dažnai dėmė drabužius ir kitus daiktus. Holofiberas daug labiau tinka vaikams.

Pagrindinis skirtumas nuo polsterio su juo yra tai, kad jis praktiškai nesugeria drėgmės. Jis galės tarnauti daug ilgiau, išlikdamas ta pačia kokybe gana ilgą laiką. Be to, holofiberą yra daug lengviau prižiūrėti, jis lengvai toleruoja plovimą ir gana greitai džiūsta. Dirbtinis pūkų pakaitalas yra ekologiškas pluoštas, ekologiškas užpildas.

Tai padės apsaugoti produktus nuo pavojingų erkių. Tai ypač svarbu augančiam organizmui. Ši medžiaga yra visiškai saugi ir neplatina degimo, skirtingai nei, pavyzdžiui, ta pati vilna. Ekologinių skaidulų priežiūra yra gana paprasta. Tai tampa labai svarbu, kai šeimininkė daugiausia rūpinasi vaiku, nes tada plovimas, valymas ir visa kita nublanksta į antrą planą.

Jį galima skalbti skalbimo mašina maždaug 40 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Po plovimo būtina gerai iškloti tokią antklodę ir palikti trumpam išdžiūti. Visas šis procesas neužims daug laiko. Tai baigia ilgą pagrindinių tipų kūdikių antklodžių sąrašą. Apskritai, šio tipo gaminių medžiagos yra labai labai įvairios tiek kainos, tiek kokybės, patogumo ir kitų parametrų atžvilgiu.

Dėl to nė vienam iš tėvų nebus sunku individualiai rasti tinkamą produktą savo vaikui. Kaip pasirinkti? Nepaisant to, kad visi visada norime pabandyti rasti produktą, kuris Nario dydziai kudikiams pigesnis ir pelningesnis, negalime sutaupyti kūdikio antklodės. Galų gale, nuo jo pasirinkimo priklauso ne tik sveikas, patogus kūdikio miegas, bet ir jo sveikata bei saugumas. Kaip minėta pirmiau, kiekviena medžiaga gali skirtingai paveikti vaiką.

Alergiški vaikai darys vieną dalyką, o kūdikiai, turintys raumenų ir kaulų sistemos problemų, darys kažką kita. Tėvas, pirkdamas, turi atkreipti dėmesį į tai, ar sūnus ar dukra turi sveikatos problemų, alergijų, taip pat ūgį ir svorį, kad neteisingai apskaičiuotų dydį.

Jei į tai bus atsižvelgta, vaikas visada miegos ramiai ir mielai. Daugiau apie kūdikių antklodžių savybes sužinosite šiame vaizdo įraše. Antklodės dydis naujagimiui: išleidimui, lopšyje, vežimėlyje Funkcijos: Riba tarp antklodės ir antklodės yra labai sąlyginė ir ją lemia ne tiek jų struktūra, kiek jų taikymo ypatumai.

Antklodė skirta tik kūdikiui šilti miegant. Pledas vadinamas viensluoksniu, gana lengvu, bet šiltu pelerinu, kuris paprastai yra gražiai suprojektuotas, turi dekoratyvinių elementų pakraštys, raukiniai, spaudiniai.

Šis pelerinas yra skirtas naudoti įvairiose situacijose: antklodė gali būti naudojama kaip antklodė vaikštant su kūdikiu vežimėliu; ją galima susukti ir padėti po vaiku kaip pagalvę arba suteikti jam norimą padėtį; į jį galite apvynioti vaiką, išimdami jį iš vežimėlio; jie gali izoliuoti Nario dydziai kudikiams kojas; jauna mama gali pasislėpti antklode nuo pašalinių akių, kad galėtų pamaitinti kūdikį; vaikas gali pasislėpti antklode vasarą, jei jam per karšta po antklode, ir jam nepatogu miegoti atvirai; Galite pasiimti antklodę, norėdami aplankyti giminaičius ir kitas vietas jei vaikas turi praleisti naktį ne namuose, jam bus daug saugiau miegoti po pažįstama antklode.

Antklodžių Nario dydziai kudikiams rinkoje galima suskirstyti į du pagrindinius parametrus. Raktas į šio priedo savybes yra jo medžiaga. Medvilninės ir lininės antklodės yra lengvos ir patogios, tačiau dėl savo kvėpavimo tinkamos daugiausia vasarai ir reikalauja sudėtingesnės priežiūros nei Kaip lengviau padidinti nari. Iš frotės ir veliūro pagaminti gaminiai yra minkščiausi ir maloniausi iš natūralių gaminių, jie gerai sugeria drėgmę, tačiau labiau tinka šiltu oru.

Vilnoniai aksesuarai palaiko šilumą o jei naudojate kupranugarių plaukus, jie taip pat turi naudos sveikataitačiau jie yra labai elektrifikuoti.

Only TRUE GENIUS can FIND THE DIFFERENCE! - 100% FAIL - MARIO PICTURE PUZZLE

Kai kurie vaikai yra alergiški vilnai, todėl rūpintis tokiais gaminiais yra sunkiau nei medvilnę. Kailių gaminiai yra šilčiausi ir sunkiausiai prižiūrimi, jie elektrifikuoja, gali sukelti alergiją ir yra rekomenduojami naudoti tik lauke. Dirbtinė vilna ir kailis turi natūralių privalumų, tačiau dažniausiai yra hipoalergiški.

Tačiau jie yra daug plonesni nei produktai, pagaminti iš kitų medžiagų, o tai reiškia, kad jie tinka tik vasaros pasivaikščiojimams. Vilnos antklodė yra šilta, hipoalergiška ir labai lengva. Tokie produktai gali būti naudojami tiek mieste, tiek gamtoje.

Vaikiškos avalynės dydžių lentelė

Pagrindinis trūkumas yra tas, kad jie gali elektrifikuoti. Priedai, pagaminti iš akrilo, savo savybėmis yra panašūs į vilnos, tačiau jie nesukelia alergijos, nerenka dulkių ir yra pigesni nei daugelis konkurentų. Pagrindinis jų trūkumas yra greitas formos praradimas. Taip pat yra produktų, pagamintų iš skirtingų proporcijų sintetinių ir natūralių medžiagų mišinių.

Antras svarbus priedo parametras yra jo dydis. Pagrindiniai antklodžių dydžiai: labai maži 75 x Nario dydziai kudikiams cm ir 75 x 90 cm tinka naujagimiams; vidutinis x cm ir x cm tinka kūdikiams iki 3 metų; didesni antklodės x cm tinka vyresniems vaikams. Kodėl verta pirkti antklodę? Nepriklausomai nuo metų laiko, kai gimsta kūdikis, jo Nario dydziai kudikiams yra labai pažeidžiamas pirmosiomis dienomis ir savaitėmis.

Todėl būtina apriboti galimą trupinių sąlytį su patogenais ir tuo pačiu apsaugoti jį nuo nepalankių oro sąlygų. Net jei vasarą iškrenta iš ligoninės, geriau kūdikį suvynioti į antklodę ar antklodę. Na, šaltuoju metų laiku iškrovos metu neapsieisite be šilto dygsniuoto ar vilnonio antklodės, voko ar kombinezono. Daugelis jaunų tėvų perka gausiai dekoruotus siuvinėjimo, nėrinių, raukinių ir kaspinų vokus.

Žinoma, tame nėra nieko smerktino, nes tokie vokai atrodo labai įspūdingi. Bet tuo pačiu metu mamos ir tėčiai, kurie pirmenybę teikė tokiam nepraktiškam dalykui, pamiršta, kad toks vokas išrašant iš ligoninės yra vienkartinis dalykas. Abejotina, kad vėliau, kaip ir mano mamos pūkuotą vestuvinę suknelę iki grindų, vėliau būtų galima naudoti bent dar vieną kartą.

Išmetimo kombinezonas taip pat nėra labai praktiškas pasirinkimas. Kūdikiai iš jų greitai išauga, todėl jų vargu ar bus galima apvilkti daugiau nei kelis kartus. Bet išmani antklodė iškrovimui yra visiškai kitas dalykas. Jis yra patogus ir praktiškas, ir jei jis nėra dekoruotas daugiasluoksnėmis juostelių ar nėrinių pūkeliais, tada jis gali būti naudojamas kaip įprasta antklodė, jei tik vaikas gali ją priglausti.

Galite jį įsidėti į lopšį, į vežimėlį, apvynioti savo kūdikį prieš eidami pasivaikščioti ar apsilankę pas gydytoją. Paaugęs vaikas pasodinamas ant antklodės, išklotos arenoje ar ant grindų. Be to, vėliau ji gali tarnauti jūsų pirmojo vaiko jaunesniajam broliui ar seseriai.

Jei patys gaminate išleidimo antklodę, prie jos tvirtai neprisiūkite apyrankių, pavyzdžiui, raukinių, lankų ar daugiasluoksnių nėrinių. Geriau padaryti šias dekoratyvines detales nuimamas: išleidimui naudokite antklodę, o vėliau jas nuimkite ir laikykite kaip atminimą, o pačią antklodę naudokite kaip įprasta. Išankstinės pirštinės pirkti šiek tiek didesnės. Kaip nustatyti naujagimių skrybėlių dydį? Jei kūdikis jau gimė, tai yra daug lengviau.

Išnagrinėjus gydytoją, kas vyksta kas mėnesį, tėvai ras galvos apyrankę ir trupinių augimą. Pagal vidutinius duomenis, aukštis atitinka 40 dydžio dangtelius. Ši parinktis tinka trijų mėnesių kūdikiui. Kai vaikas pasiekia šešis mėnesius, turėsite nusipirkti 44 dydžio skrybėlę. Devyniolika ir dvylikos mėnesių 46 ir 48 m. Kaip pasirinkti trupinių skrybėlę? Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas būsimų galvos apdangalų medžiagai.

Pirmenybė turėtų būti teikiama natūraliems audiniams ir siūlams. Sintetika gaminyje gali būti tik tuo atveju, jei ji nepaliestų vaiko odos. Pavyzdžiui, galima naudoti skrybėlę, kurios viršutinis sluoksnis yra sintetinis, o pamušalas yra natūralus. Kūdikiui, kuris vis dar nežino, kaip sėdėti ar daug miegoti gatvėje, verta rinktis galvos apdangalą be vidinių siūlių.

Tokie elementai, ypač galvos gale, sukels stipriausią diskomfortą. Daugelis motinų stebisi, kodėl vaikas negauna gerai vaikščioti. Bet visa tai yra neteisingoje ausyje. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas naujagimio dangtelio dydžiui. Niekada neparduodamas vaiko galvos apdangalas. Šis drabužis turi griežtai atitikti galvos apvadą. Nedidelis dangtelis netelpa.

Augant kūdikiui, būtina atnaujinti savo drabužių spintą. Grožis ar patogumas? Dabar parduotuvėse yra daugybė drabužių kūdikiams ir vaikams iki vienerių metų. Tėvai siekia įsigyti tik gražiausių ir spalvingiausių dalykų.

Tačiau verta prisiminti, kad ryškus galvos apdangalas - ne pats tinkamiausias variantas. Dažai turi cheminę sudėtį. Net paprastas ryškus dangtelis gali sukelti rimtą alerginę reakciją.

Su dekoratyviniais elementais taip pat reikia būti atsargiems. Didelis Nario dydziai kudikiams, griovelių ir pūkelių skaičius trukdys kūdikio judėjimui. Geriau yra suteikti paprastus stilius su minimaliu dekoro kiekiu. Tiems, kurie nori pabrėžti kūdikį, naujagimio skrybėlę galima sukurti savarankiškai.

Dydžiai, raštai - Nario dydziai kudikiams tai galima lengvai rasti padengiant kūdikio galvą siuvimo žurnale. Kaip sutaupyti vaikų? Vaikai auga pakankamai greitai. Jei suaugusysis keletą metų gauna galvos apdangalą, trupiniai turi keisti iki penkių dangtelių per metus. Ne visi tėvai gali sau leisti tokias išlaidas. Yra keletas taupymo galimybių. Visų pirma, verta paklausti apie galimybę naudoti daiktus iš draugų su vyresniais vaikais.

Lovytės pasirinkimas pagal dydį ir galimybes

Žinoma, yra žmonių, kurie turi daiktus spintoje tuščiąja eiga. Būtina paaiškinti, kokio dydžio kepurės yra naujagimiams. Šiandien daugelis praktiškai naujų dalykų vaikams yra specialiose skelbimų lentose. Mediena derinama su metalu, plastiku, tačiau ji turi būti labai kokybiška. Tokios struktūros yra nudažytos ryškiomis spalvomis, turi neįprastą formą. Sąlygos, vaiko lovos keitimo taisyklės Kūdikių krepšelį reikia pakeisti didesne lova, kai jaunas šeimos narys ruošiasi jaustis ankštas.

Po trejų ar ketverių metų kūdikis pasiekia — cm aukštį, standartiniame dizaine jis tampa ankštas grotelėmis, nors vis tiek egzistuoja tikimybė, kad miegant netyčia nukris ant grindų. Iki to laiko yra įsigytas ikimokyklinio amžiaus produktas - čia vis dar yra barų su žemomis ribomis, tačiau kūdikis gali pats lipti ir išlipti iš lopšio.

Dažnai mažas žmogus, vos sulaukęs mažylio amžiaus, yra priverstas atiduoti lopšį jaunesniam broliui ar seseriai, kuris netrukus gims. Iš pradžių aplink naują lovą netyčia nukritus dedamos pagalvės ir čiužiniai. Apytikslės vaikų lovos pakeitimo sąlygos: Nario dydziai kudikiams mėnesių; po metų; po metų. Tikslesnis laikas, kada pakeisti lovą nauja, priklauso nuo mažo žmogaus ūgio ir svorio.

Jei konstrukcija yra sulaužyta, deformuota, ją reikia nedelsiant pakeisti. Standartiniai dydžiai, modeliai pagal vaiko amžių Kūdikio lova su grotelių šonais, jei pageidaujama, gali būti naudojama beveik 6 metus - jūs tiesiog turite Nario dydziai kudikiams vieną iš jos sienų.

Kūdikio antklodės dydis lovos standarte

Optimalūs miego vietos matmenys bet kokio amžiaus vaikams apskaičiuojami taip: prie kūdikio ūgio pridedami 35—50 cm, kad apačioje ir viršum būtų pakankamai laisvos vietos, plotio taip pat nereikia pernelyg riboti, nes daugelis vaikų mėgsta miegoti išskėstomis rankomis.

Vietos ir užsienio gamintojų produktai pateikiami vidaus rinkoje. Importuojami dažniausiai būna šiek tiek didesni - skirtumas yra apie 5 cm.

Šonai yra ne aukštesni kaip 85—95 cm. Apatinė čiužinio padėtis yra apie 30 cm nuo grindų lygio, viršutinė - 50 žr. Produkto apačios aukštis yra reguliuojamas: viršutinė pakopa tinka vaikams iki 1,5 metų, apatinė - trejų metų. Kartais kūdikiams perkami lopšiai, kurių pačios lovos matmenys yra 40 x 80 cm - jie yra visiškai apmušti minkšta medžiaga, yra grindų modeliai ir modeliai, pakabinti nuo lubų. Viršutinė lopšio dalis puošta tekstilės baldakimu, apatinė dalis - su gobtuvu.

Lopšys yra tarsi kokonas, kuriame kūdikiui patogu, nes jis yra apsaugotas iš visų pusių, jis naudojamas ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Supamoji lova skirta vaikams, kurie užmiega tik tada, Nario dydziai kudikiams jie sūpuojasi - paprastai ši konstrukcija yra dviaukštė su bėgikais, kuriais visas objektas juda iš vienos pusės į kitą. Taip pat yra variantų, kuriuose programuojama švytuoklė - naudojant nuotolinio valdymo pultą nustatomas laikas, sūpynės amplitudė.

Papildomos lovos Šoninė lova yra puikus pasirinkimas kūdikiams. Jo maži matmenys - apie x 50 cm, viena nuimama siena, reguliuojamas dugno aukštis. Dizainas tvirtinamas prie tėvų lovos, tvirtai pritvirtintas. Šiame modelyje yra ratai, leidžiantys lengvai judėti aplink butą, jis yra stačiakampis, suapvalintas.

Dydžiai | laisvalaikistau.lt

Žaislinės lovos Lova labai mažam žmogui dažnai tarnauja kaip suktinė, kurioje patogu ne tik miegoti, bet ir žaisti, kol mama užimta namų ruošos darbais. Šio daugiafunkcio modelio šonai padengti tinkleliu, permatomu audiniu, gaminys lengvai surenkamas ir išmontuojamas, o tai leidžia pasiimti su savimi į kelionę. Minimalūs matmenys yra 90 x cm, aukštis - nuo 65 cm.

Konstrukciją kartais puošia šoninės durys su užtrauktuku. Keičiama lova Transformuojami modeliai turi nuimamą šoną, bėgikai, kuriuos lengva nuimti, kai jų nebereikia, iš apačios aprūpinti dėžėmis patalynės ir žaislų laikymui.

Praktiškas transformatorius vyresniems vaikams, jis iš lovelės virsta sofa, jo apytiksliai Nario dydziai kudikiams yra x mm arba x mm. Čia dažnai pritvirtinta komoda lininiams aksesuarams laikyti ir persirengimo stalas.

Kūdikiui paaugus, stalas su komoda išardomas, pati konstrukcija sėkmingai naudojama beveik iki vidurinės Nation Penio dydziai pabaigos. Vienintelis transformatoriaus trūkumas yra jo palyginti dideli matmenys. Dydžiai ikimokyklinukams, moksleiviams Vaikiškos metų vaikiškos lovytės matmenys: miegamoji vieta yra 60 x cm, aukštis nuo grindų - apie 30 cm.

Apsaugos turėklai nebereikalingi po trejų ar ketverių metų. Mokinio lova yra šiek tiek didesnė: 80 x cm, jos aukštis yra 40 cm nuo grindų lygio. Taip pat yra ir kitų parametrų - 75 x cm. Daugelis panašių gaminių yra nudažyti ryškiomis spalvomis, stilizuoti kaip valtys, automobiliai, dekoruoti nėrinių apmušalais, subtilių spalvų baldakimu, su stalčiumi, kuris gali būti ne tik laikymo vieta, bet ir kaip papildomas stalo žaidimų paviršius. Bet kokio amžiaus vaikai mėgsta šokinėti ant lovos, kad baldai nesugestų per greitai, rekomenduojama įsigyti tvirtiausią pagrindą turinčią konstrukciją.

Mes pasirenkame sezoną

Importuojami dizainai yra platesni - apie cm. Taip pat yra slankiojančių variantų, kurie keičiasi augant - nuo iki cm. Modelis yra patogus, nes jo nereikia keisti po poros metų - lopšys pagamintas kiek įmanoma tvirtesnis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Dviaukštė Dviaukštė lova perkama, kai bute nėra daug vietos, viename kambaryje turite pastatyti miegamąsias vietas dviem ar trims vaikams. Toks daiktas tinka vyresniam nei trejų metų amžiui, iki paauglystės.

Lofto lova - savotiška dviaukštė lova, įvairūs Nario dydziai kudikiams skirti vienam ar dviem vaikams, su drabužių spinta, komoda, sporto kampeliu, rašomuoju stalu.

Viršutinė dviejų aukštų konstrukcijos dviaukštė, skirta jaunesniems vaikams, turėtų turėti žemus bėgius, kad būtų išvengta kritimo. Tas pats pasakytina ir apie laiptus, vedančius aukštyn. Individualūs dydžiai, modeliai Neįprasti miego gaminiai yra dvi atskiros lovos. Jų standartiniai dydžiai yra 1,3 x 1,25 metro. Kai dvynukams sukaks ketveri ar penkeri metai, įsigyjamos dvi atskiros lovos arba viena dviaukštė lova.

Kai kuriuose mažylių modeliuose yra karuselinis žaislas, muzikinis apšvietimas ir įvairūs barškučių priedai. Kai kurie šiuolaikiniai paaugliai yra neįprastai aukšti - jiems reikia suaugusiojo dydžio lovos, kurios ilgis kartais viršija 2,1 m. Unikalios konstrukcijos, kurios tarnauja kaip miego vieta ir kaip erdvė siužetiniams žaidimams, gaminamos Nario dydziai kudikiams arba pagal užsakymą.

Tai gali būti princesių pilis ar piratų laivas, lenktyninis automobilis ar vežimas, kosminis žvaigždžių laivas ar prabangi palapinė. Jei pageidaujama, čia montuojamos kopėčios, čiuožyklos, sūpynės. Lova atrodo įdomi kaip drakono burna, bokso žiedas, dubuo ant kojos, žiedinis pumpuras, fantazijos gyvūnas ir kt.

Galvos apdangalas ir nugara dekoruoti spalvingais spaudiniais, vaizduojančiais jūsų mėgstamų pasakų ir animacinių filmų herojus.